مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > بهترین ایده های میکاپ برای روز ولنتاین

بهترین ایده های میکاپ برای روز ولنتاین

0
(0)

بهترین ایده های میکاپ برای روز ولنتاین

روز ولنتاين بهترین زمان برای امتحان کردن سبک های میکاپ چشم جدید می باشد، چه بخواهید تنها در این روز گردش بروید و یا بخواهید تنها سلفی هایی از خود بگیرید، فرقی ندارد، به این منظور ما در این مقاله  از مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ شما را با ایده های میکاپ برای روز ولنتاین آشنا می کنیم تا بتوانید میکاپ بسیار شیک و مدرن و پیشرفته تری داشته باشید و نظر همه را به سمت خود جلب کنید.

 

1.رنگ تمشکی بولد و پررنگ.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

در این میکاپ شاهد رنگ تمشکی در میکاپ چشم و لب های او می باشیم. مطمئن باشید که با به کار بردن یک سایه رنگ برای لب ها و چشم های تان دچار اشتباه نمی شوید.

 

 1. ست کردن رنگ مرجانی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

اصلا به این قضیه فکر هم نکنید که سایه های مختلف رنگ قرمز تنها به لب های تان تعلق دارد. ما به این دلیل عاشق این میکاپ می باشیم که از یک سایه چشم قرمز شاینی در راستای خط مژه پلک پایین و لب ها به کار برده شده است.

 

 1. شاینی گرافیکی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

با استفاده از این میکاپ، هیچ کس نمی تواند از شما چشم بر دارد. در این میکاپ می بینیم که یک خط چشم مرجانی به همراه خط چشم مشکی روی سایه بسیار شاینی و اکلیلی به رنگ مرجانی به کار برده شده است.

 

 

 1. بژ دهه 90.

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

سایه قهوه ای روشن نه تنها در حال حاضر ترند روز محسوب می شود، بلکه هر تناژ پوستی را یکدست و مسطح نشان می دهد.

 

 1. رنگ صورتی در همه جای میکاپ.

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رنگ صورتی برای روز ولنتاین به ندرت نادیده گرفته می شود، اما اگر هم این قانون شکسته شد، اصلا اصرار در استفاده از رنگ صورتی قدیمی نداشته باشید. به دنبال رنگ صورتی متالیک زیبا که اندکی اکلیلی و شاینی نیز می باشد، بروید.

 

 1. چشمان گربه ای جدید.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

شما هیچ گاه با استفاده از خط چشم گربه ای، دچار اشتباه نمی شوید. یک دنباله ضخیم به خط چشم خود بدهید تا نمای کلاسیک و جدیدی به میکاپ خود بدهید.

 

 1. فقط خط چشم.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

یک خط چشم شرابی تیره به خودی خود به اندازه ای چشمگیر است که شما تنها نیاز دارید از آن برای پلک بالایی خود به کار ببرید و تمام. در ادامه از یک ریمل مشکی نیز استفاده کنید تا چشم های تان را بیشتر مشخص کنید و حالت رمانتیک بیشتری به چشم های تان بدهید.

 

 1. استفاده از رنگ در بخش هایی از میکاپ چشم.

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

روش های سنتی را کنار بگذارید و از یک خط چشم رنگی فیروزه ای و یا آبی آسمانی برای کشیدن خط زیر مژه های پلک پایین خود استفاده کنید تا به سرعت و به سادگی چشم های بسیار زیبا و جذابی را تجربه کنید.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

زمانی که شک دارید، می توانید از خط چشم مشکی همیشگی تان به کار ببرید و یک خط چشم دنباله داری بکشید که دنباله آن به سمت چین پلک نیز ادامه می یابد و همانند تصویر، منحنی در آن قسمت شکل می گیرد و فضای منفی و خالی در بین دو خط نمایان می گردد.

 

 1. طلایی.

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

نمی توانید در ارتباط با انتخاب رنگ سایه چشم تصمیم درستی بگیرید؟ تنها یک انتخاب پیش رو دارید: از رنگ طلایی برای تمامی پلک خود و از هایلایتر طلایی در گوشه داخلی چشم های تان به کار ببرید. این سبک تک رنگ میکاپ چشم بسیار رمانتیک و جذاب بوده و بسیار مناسب روز ولنتاین می باشد.

 

 1. سبک شرجی و گرم.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

شما نیاز به رنگ های پررنگ و بولد ندارید تا تفاوتی در میکاپ خود ایجاد کنید. اگر رنگ های روشن و بولد مورد نظر شما نمی باشد، به دنبال سایه های نود مات باشید و آن را با سایه چشم رزی صورتی خود ترکیب و محو کنید که می تواند نمای بسیار رمانتیک و زیبایی را روی چهره تان ایجاد کند.

 

 1. زیبایی به سبک رنگ صورتی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رنگ های پاستلی روی صورت هر کسی می تواند زیبا دیده شود- حتی آن دسته افرادی که پالت های رنگ نود و مشکی را بیشتر ترجیح می دهند. یک سایه چشم صورتی شاینی که در تمام پلک به کار برده شده است، می تواند بسیار جذاب باشد، حتی اگر همانند تصویر برای لب ها و گونه ها از سایه رنگ مشابه به کار رود.

 

 1. تک رنگ.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

نیازی ندارید تا از رنگ ها و سایه های مختلفی به کار ببرید تا میکاپ صورت و چشم های تان را زیبا نشان دهید. ما عاشق این تناژ رنگی نارنجی سوخته می باشیم که به صورت و چهره گرما می بخشد،حتی اگر دمای بیرون از خانه چندین درجه زیر صفر باشد، می توانید گرما موجود در این سبک میکاپ را احساس کنید.

 

 1. صورتی آدامسی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

این سبک آرایش عاشقانه و بسیار روشن می باشد. در این میکاپ، از سایه چشم صورتی اکلیلی همراه با برق لب صورتی روشن به کار رفته است تا تطابق رنگ ها در اين میکاپ به خوبی در معرض نمایش گذاشته شود.

 

 1. خط چشم گربه ای دراماتیک و عاشقانه.

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

این ترکیب سایه چشم صورتی رزی و فوشیا واقعا باشکوه است، اما چیزی که بیش از هر چیزی در این میکاپ جلب توجه می کند، خط چشم دنباله دار می باشد.

 

 1. لب های بسیار تیره و بولد.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

از جایی که این سبک شاید برای هر کسی مناسب نباشد، اما یک رژلب تیره و حتی مشکی می تواند همه نگاه ها را به سمت شما برگرداند. می توانید این رنگ لب را با خط چشم دنباله دار و ناخن های مشکی همراه کنید تا بیش از بیش با شکوه و جذاب به نظر برسید.

 

17.نود بولد.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

این ترند دهه 90 به روش بسیار متفاوت و جذاب تر دوباره بازگشته است، ما دیگر درباره لب های یخ زده و منجمد صحبت نمی کنیم. یک رژلب نود (زمانی که از رنگ نود مناسب با پوست خود به کار ببرید) یکی از ترندهای میکاپی محسوب شود که می تواند چهره تان را بسیار یکپارچه و یکدست نمایان کند.

 

 1. فقط هلویی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

از یک سایه رنگ هلویی برای چشم ها، لب ها و گونه های خود به کار ببرید تا این ترند میکاپ تک رنگ جذاب و ملایم را به زیباترین شکل ممکن نشان دهید. این سبک با هر رنگ دیگری نیز بسیار عالی دیده می شود.

 

 1. لب های قرمز زرشکی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

مطمئنا با این رژلب قرمز شرابی یا زرشکی که در تصویر بالا مشاهده می کنید، می توانید موجب شگفتی اطرافیان خود شوید. یادتان نرود که از خط لب استفاده کنید تا لب های تان در تمام طول شب، به همان شکل و ترتیب باقی بماند.

 

 1. شرجی و دودی. 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

یکی دیگر از ایده های  میکاپ روز ولنتاین چشم های اسموکی بوده ،این آرایش هیچ گاه از مد نمی افتد. برای این میکاپ، سایه چشم طلایی و بورگوندی (قهوه ای) را روی پلک های تان ترکیب و محو کنید تا حالت اسموکی و دودی میکاپ چشم تان را بیشتر نمایان کنید.

 

منبع مقاله: https://www.harpersbazaar.com/beauty/makeup/g26114054/valentines-day-eye-makeup-ideas/

https://www.goodhousekeeping.com/beauty/makeup/g3194/valentines-day-makeup-ideas/

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها