مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > افزایش ماندگاری میکاپ در مهمانی

افزایش ماندگاری میکاپ در مهمانی

3
(2)

ترفندهایی برای افزایش ماندگاری میکاپ در مهمانی ها و جشن ها.

در مهمانی ها و جشن ها ممکن است فعالیت زیادی داشته باشید و به قدری برقصید که گویی هیچ کس شما را نگاه نمی کند. اما این تحرک زیاد می تواند موجب بر هم ریختن میکاپ، پخش شدن ریمل  و یا رژلب شما شود. در این لحظه است که متوجه می شوید که واقعا چهره تان افتضاح دیده می شود و اصلا میکاپ تان در موقعیت خوبی قرار ندارد.

در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ توصیه هایی را به شما معرفی می کنیم که می توانید ظاهر زیبا و میکاپ جذاب خود را برای ساعت بیشتری ثابت نگاه دارید و هم چنین می توانید همواره مرکز توجه باشید.

 

پرایمر.

استفاده از پرایمر صحیح و مناسب می تواند موجب آبرسانی به پوست تان شود و هم چنین موجب می گردد پایه آرایش و میکاپ خوبی داشته باشید و البته ماندگاری میکاپ را نیز افزایش می دهد. ابتدا مقداری مرطوب کننده یا روغن صورت را به پوست خود بمالید و چند ثانیه اجازه دهید تا به خوبی به پوست تان نفوذ کند و سپس مقدار مناسبی از پرایمر را با انگشتان خود به تمام سطح پوست صورت تان بزنید.

 

لایه لایه.

زمانی که بحث افزایش ماندگاری میکاپ و آرایش می شود، استفاده از چندین لایه سبک از کرم پودر خیلی بهتر از این است که یک لایه ضخیم از آن را روی پوست خود استفاده کنید. ابتدا یک کاور سبک و ملایم را برای تمامی بخش صورت خود در نظر بگیرید و برای سایر بخش هایی که نیاز به پوشش بیشتری دارند، دوباره یک لایه از کرم پودر مورد نظر خود استفاده کنید. یک مرطوب کننده رنگی می تواند واقعا پوست بی عیب و نقص و کاملی را برای تان به وجود آورد، یا حتی می توانید از تصحیح کننده رنگ پوست صورت، قبل از به کار بردن لایه نهایی از کرم پودر به کار ببرید تا در همه بخش های صورت تان تعادل ایجاد شود. شما می توانید از فرمول تصحیح کننده رنگی استفاده کنید که سبک باشد تا به این ترتیب در طولانی مدت روی پوست تان ذوب نشود.

 

توصیه بسیار مهم: روی بیوتی بلندر خود یک مقدار اسپری فیکس اسپری کنید که باعث می شود ماندگاری میکاپ تان بسیار افزایش یابد.

 

بیک کردن. 

ما درباره بیک کردن میکاپ صحبت می کنیم. یک روش بسیار اساسی برای این که میکاپ تان برای مدت زمان بیشتری ماندگاری داشته باشد، این است که از پودر فیکس استفاده کنید (در صورت نیاز نیز می توانید به مقدار بسیار زیاد از پودر بیک استفاده کنید).  این پودر بیک موجب پخته شدن میکاپ تان می شود. از این رو بهتر است از این پودر در بخش های استفاده کنید که امکان ذوب و سرازیر شدن میکاپ تان وجود دارد، به طور مثال زیر چشم ها، در راستای خط فک، زیر استخوان گونه ها. از یک براش مویی متراکم و یا یک اسفنج برای استفاده از یک لایه ضخیم از پودر بیک به کار ببرید و اجازه دهید تا جایی که می توانید روی صورت تان باقی بماند و در نهایت پودرهای اضافه را با یک براش تمیز از صورت و میکاپ خود پاک کنید.

 

با دقت فرمول لوازم آرایشی تان را انتخاب کنید.

آیا می خواهید رژلب تان با نوشیدنی ها و خوراکی های که می خورید، هم چنان ثابت باقی بماند؟ از ماندگارترین و بادوام ترین فرمول رژلب ها استفاده کنید. رژلب هایی موجود دارند که ضد آب بوده و در برابر عرق کردن و یا تماس با نوشیدنی و آب، از بین نمی روند.

 

در نهایت بهتر است از یک اسپری فیکس برای تمامی میکاپ خود استفاده کنید، سپس می توانید در جشن ها و مهمانی ها هر چقدر که دوست دارید برقصید و تحرک داشته باشید و اصلا هم نگران خراب شدن میکاپ خود نباشید.

 

منبع مقاله: https://www.cultbeauty.co.uk/blog/2016/12/how-to-make-your-make-up-last-all-night

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها