مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > سیاست حفظ حریم خصوصی

کاربر گرامی ضمن تشکر از انتخاب سايت هفتادرنگ  لازم است تا موارد زیر به اطلاع شما همراهان عزیز برسد:

استفاده از سایت هفتاد رنگ به معنی آن است که شما با کلیه قوانین مندرج در این صفحه موافق هستید:

هفتادرنگ متعهّد است کلیه اصول اخلاقی منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قوانین حمایت از حقوق مصرف کنندگان و قانون تجارت الکترونیک در قبال کاربران خود رعایت نماید و در صورت ایجاد هرگونه تغییر در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و شرایط ارائه خدمات در آینده، موارد مربوطه در همین صفحه اطلاع رسانی می گردد.

  • کاربر متعهد به استفاده از کلمات مناسی در ایمیل و نام کاربری خود است در صورت استفاده کلمات رکيک و نامناسب، همکاران ما می تواند نسبت به حذف حساب كاربر و قطع دسترسي وي به امکانات سایت اقدام نماید.
  • استفاده از کلمات مناسب در هنگام ارسال نظرات در سایت الزامی است و از هرگونه بحث مربوط به سیاست و خلاف قوانین جمهوری اسلامی پرهیز شود در غیر این صورت دسترسی کاربر به طور کامل قطع خواهد شد.
  •  کاربر موظف به حفاظت از اطلاعات حساب کاربری خویش است و مسئولیت تبادل هرگونه اطلاعات از طریق ایمیل کاربر و رمز عبور بر عهده کاربر می باشد.
  •  در خصوص افشای اطلاعات کاربر در اثر قصور و یا ویروسی شدن سیستم رایانه وی مسئولیتی بر عهده هفتاد رنگ نیست.
  •  استفاده کاربر از سایت به‌ نحوی که باعث آسيب، از کار انداختن يا ایجاد عیب در سایت شود ممنوع است. کاربر مجاز به دسترسی يا تلاش برای دسترسی به محتوایی که بنا به تشخیص ما خارج از دسترس است یا ارائه نشده ‌نمی باشد.
  • کلیه محتوای سایت هفتادرنگ صرفاً متعلق به شرکت نما اگهی می باشد. هرگونه کپی برداری و استفاده شخصی یا تجاری از محتوای سایت بدون کسب مجوز مکتوب از شرکت غیرمجاز است و پیگرد قانونی به همراه خواهد داشت.
جهت یابی

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها