مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > ترند های زیبایی سال 2020

ترند های زیبایی سال 2020

3.2
(6)

ترندهای زیبایی که در سال 2020 مد خواهند شد

به نظر می رسد که سبک های زیبایی کلاسیک همراه با با رژ لب های قرمز و چشم های اسموکی مشکی، دوباره راه خود را به سال 2020 باز کرده اند. اما هر فصل با خود ترندهای جدیدتری می آورد که مخصوصا روی چشم ها بسیار تمرکز می کنند. به طور مثال می توانیم به مژه های ماوراء دنیایی و خط چشم های دخترانه اشاره کنیم.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

این در حالی است که داشتن پوست درخشان که ترند سال پیش بوده است، حالا ابعاد بیشتری به دست آورده است. در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ سعی داریم تا ترند های زیبایی سال 2020 را شاهد خواهیم بود را با هم بررسی کنیم.

 

1.مژه های هنرمندانه. 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

یکی از سبک های میکاپ به توجه و دقت زیاد روی مژه ها ارتباط دارد. در این روش مژه ها با استفاده از ریمل حجم دهنده و بلند کننده، نمای منحصر به فرد و اغراق آمیزی می گیرند. به این ترتیب مژه ها با لایه های ضخیمی از ریمل پوشانده می شوند. یک قانون طلایی در این زمینه وجود دارد: پوست صورت و لب ها را تا جایی که امکان دارد طبیعی نگاه دارید.

 

 1. ابروهای قابل توجه. 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

ابروها در فشن شوها بسیار مورد توجه قرار می گیرند، چه برجسته و بولد باشند و یا به صورت محو دیده شوند. در هر صورت تاثیر هر دو به یک اندازه می باشد. در این ترند، ابروها دکلره می شوند تا نمای منحصر به فرد و عجیب و غریبی به دست بیاید.

 

 1. سبک دیسکویی. 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

در سال 2020 شاهد مقاومت و پافشاری اکلیل ها و حالت های شاینی خواهیم بود. در این ترند از اکلیل ها و زرق و برق هایی روی پلک استفاده می شود تا جذابیت بیشتری به دست بیاید. از طرف دیگر استفاده از سایه های بسیار شاینی نیز می تواند جایگزین این اکلیل های چشمگیر شود.

 

 1. صورت درخشان.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

ابتدا کارشناسان مراقبت از پوست، صورت این مدل ها را ماساژ داده اند و سپس این مدل ها وارد تیم میکاپ شده اند تا به این ترتیب درخشش طبیعی و زیبایی روی پوست آن ها ایجاد گردد. در این ترند بیشتر زیبایی طبیعی مد نظر می باشد.

 

 1. رژلب های قرمز. 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رژلب های قرمز چشمگیر و قابل توجه یک ترند عالی برای استفاده در یک سبک میکاپ ساده و مینیمالیست می باشد. در این فصل از سال، این ترند توسط میکاپ آرتیست های بسیاری استفاده می شود. رنگ های قرمز روشن و بورگوندی (مایل به قهوه ای) بیشتر در باند و راهرو فشن شوهای سال 2020 دیده خواهد شد. هم چنین روی رژلب از پودر استفاده می کنند تا نمای فوق العاده ماتی داشته باشد و یا حتی ممکن است لب ها با یک برق لب پوشانده شوند. یک چیزی در این میان از همه بیشتر قطعیت دارد، وجود پیگمنت های بسیار زیاد، کلید اصلی در این زمینه به شمار می آید.

 

 1. مدل پانک. 

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

در این ترند شاهد خط چشم های گربه ای با حالت دراماتیک بیشتر می باشیم. خط های برجسته و بولد که نشان دهنده ذهنیت فرهنگ پانک می باشد.

 

 1. چشم های اسموکی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

در حالی که در فصل های گذشته با رنگ های بسیاری سر و کار داشتیم، حالا میکاپ آرتیست ها در فصل زمستان 2020 بیشتر به سراغ چشم های اسموکی می روند. این ترند با پوست طبیعی و موهایی که به سمت عقب برده شده است، همراه می باشد تا تاثیر دو چندانی داشته باشد.

 

 1. ریمل های رنگ روشن. 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

زمان این است که به ریمل مشکی خود استراحت بدهید و در سال 2020 به سراغ رنگ های دیگری بروید. اگر فکر می کنید که مانند تصویر بالا نمی توانید از یک ریمل صورتی روشن استفاده کنید، می توانید به جای آن، به رنگ آبی پر رنگ و یا سبز فکر کنید. این ترند باعث می شود تا مردم دوباره به شما نگاه بیاندازند.

 

 1. سایه های نئونی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

استفاده از سایه های نئونی در تمام بخش های پلک و چشم اندکی نامناسب و ناخوشایند به نظر می رسد. اما خوشبختانه در سال 2020 یک ترند جدید و ساده ای در استفاده از سایه های نئونی شاهد خواهیم بود. به جای این که از سایه نئونی برای تمام پلک خود به کار ببرید، یک سایه نئونی با رنگ دلخواه تان انتخاب کرده و برای گوشه های چشم های خود استفاده کنید تا به سرعت به چشم ها و چهره تان روشنی و شادابی ببخشید.

 

 1. لب های صورتی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رژلب های قرمز را فراموش کنید. در سال 2020، همه چیز در ارتباط با رژلب های صورتی روشن و قابل توجه می باشد. مطمئن نیستید که از چه سایه رنگ صورتی استفاده کنید؟ صورتی تند با پیش زمینه آبی را انتخاب کنید که برای هر نوع پوستی زیبا به نظر می رسد.

 

11.خط چشم های شناور. 

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

در سال 2020، خط چشم حتما نباید به خط مژه ها متصل باشد. از یک خط چشم استفاده کنید و خطی را در محلی به جز نزدیک به خط مژه بکشید تا (همانند تصویر بالا) شناور به نظر برسد. به این ترتیب یک میکاپ دخترانه و شاداب را با ساده ترین روش به دست خواهید آورد.

 

 1. چشم های آبرنگی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

این ترند چشم های آبرنگی، شاید یکی از زیباترین سبک های میکاپ است که ما در سال 2020 مشاهده خواهیم کرد. بسیار زیبا، ظریف، جذاب و خیلی خیلی رویایی می باشد. در این ترند شما منحصر و محدود تنها به یک رنگ نمی باشید، بلکه می توانید یک رنگ برای گوشه های چشم و از یک رنگ دیگر برای مرکز پلک های تان و از یک رنگ دیگر برای یک سوم بیرونی پلک های خود به کار ببرید. به این ترتیب یک ظاهر چند رنگی زیبا و جالب خواهید داشت.

 

 1. ابروهای ساختار یافته.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

ابروهای شلخته و مرتب نشده را که در سال گذشته مد شده بودند، به یاد دارید؟ خوب دوران آن ها به پایان رسیده است. در عوض در سال 2020 ، داشتن ابروهای ساختار بندی شده، منظم و مرتب بسیار ترند و مد روز محسوب می شود. می توانید با یک ژل ابرو، این ظاهر مناسب را به ابروهای خود بدهید.

 

 1. خط چشم های پاستلی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

خط چشم های نئونی در سال 2019 بسیار مد روز محسوب می شدند، اما در سال 2020، شما خط چشم های پاستلی را بیشتر مشاهده خواهید کرد. مانند این خط چشم پاستلی صورتی روشن که در تصویر بالا مشاهده می کنید که تقریبا در تمام اینستاگرام قابل مشاهده است. این ترند میکاپ 2020، به سادگی با استفاده از یک خط چشم رنگی ساده و بدون هیچ پیچیدگی، به دست می آید.

 

 1. سنگ های ریز تزئینی. 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

این ترند میکاپ 2020 با استفاده از سنگریزه های طلایی روی پلک ها نمایان می شود. اگر شما استفاده بیش از اندازه از این سنگریزه های تزیینی را برای پلک خود دوست ندارید (همانند تصویر بالا)می توانید تنها از یک و یا دو سنگ ریزه طلایی در گوشه های چشم تان استفاده کنید.

 

 1. لب هایی با رنگ ظریف و ملایم.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

شما همیشه مجبور نیستید از رنگ پررنگ و برجسته ای برای لب های خود استفاده کنید. این لب ها با رنگ بسیار اندک و ملایم را تماشا کنید که در سال 2020 ترند روز خواهد شد و محبوبیت بسیاری به دست خواهد آورد. این سبک باعث می شود تا رنگ های رویایی و ملایمی را به لب های تان بدهید که اصلا نیازی به محافظت بیش از اندازه نیز ندارند، یعنی دیگر خبری از پخش شدن رژلب ها و تمدید مجدد آن ها نیست.

 

 1. سایه های چشم متفاوت. 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

اگر شما در زمینه میکاپ اهل ریسک می باشید، این ترند میکاپ 2020 مناسب شما می باشد. به جای این که از یک رنگ سایه چشم برای هر دو چشم استفاده کنید، از سایه های مختلفی برای هر یک از چشم ها به کار ببرید. می توانید از رنگ های برجسته که در چرخه رنگ نیز مخالف و مقابل یکدیگر می باشند، استفاده کنید (مانند آبی و نارنجی که در تصویر بالا مشاهده می کنید) و یا می توانید با انتخاب دو سایه رنگ مشابه با یکدیگر، میکاپ چشم تان را ظریف تر و ملایم تر نمایان کنید (مانند آبی و یاسی).

 

 1. چشم های اسموکی قرمز.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

اگر از دوره دبیرستان تا به حال از سایه چشم های اسموکی مشکی استفاده می کردید، حالا در سال جدید زمان این است تا همه چیز را تغییر دهید. به جای استفاده از یک رنگ تیره مانند سبز تیره و یا آبی دریایی، در سال نوی 2020 از چشم های اسموکی قرمز و سرخ رنگ استفاده کنید.

 

 1. رژگونه صورتی.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

خواهشا رژگونه هلویی خود را کنار بگذارید. در سال 2020، همه چیز در ارتباط با رنگ روشن صورتی برای درخشش بیشتر صورت می باشد. تنها از رژگونه صورتی خود روی سیب گونه ها استفاده نکنید، از آن روی تمام گونه، شقیقه ها و حتی زیر استخوان ابروهای تان به کار ببرید تا به خود یک نمای فلشی و براق سراسری بسیار زیبایی بدهید.

 

منبع مقاله: https://www.vogue.fr/beauty-tips/article/the-7-beauty-trends-you-need-to-know-for-fallwinter-2019-2020

https://www.cosmopolitan.com/style-beauty/beauty/g29892877/makeup-trends-2020/

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.2 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 6

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
بستن

سبد خرید من

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها