مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , , , > محصولات زیبایی در دوران بارداری

محصولات زیبایی در دوران بارداری

0
(0)

 

 محصولات زیبایی که در دوران بارداری میتوانید استفاده کنید

زیبایی در دوران بارداری جز مواردی است که برای خیلی از خانم های باردار دغدغه شده ، چرا که ترس از آسیبهای وارده به جنین در اثر استفاده از محصولات شیمیایی همیشه وجوود داشته و دارد و از طرفی به دلایل تغییرات هورمونی در دوران بارداری خانمهای باردار دوست دارند تا   از محصولات زیبایی بیشتری استفاده کنند در این راستا مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادرنگ در نظر دارد تا تعدادی از این محصولات  زیبایی که در دوران بارداری کاربرد دارند مانند شامپو، نرم کننده مو ، شی باتر، کلینر و لاک زویا ، دئو دورانت از برندهای مختلف را به شما معرفی کند.

.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادرنگ

در یک تحقیقات و مطالعاتی از خانم های باردار خواسته شد تا محصولات زیبایی که دوست دارند و در دوران بارداری استفاده می کنند را با به اشتراک بگذارند. نه تنها با استفاده از این موارد احساس اعتماد به نفس داشتند، بلکه نتایج را با چشمان خود مشاهده نمودند.

بیایید تا داستان هر یک از آن ها را در زمینه استفاده از محصولات آرایشی و بهداشتی، با هم بررسی کنیم.

 1. MAMA MIO GORGEOUS GLOW FACIAL WASH.( ماما میو گورجس فشیال واش)

 

MAMA MIO GORGEOUS GLOW FACIAL WASH

 

در حالی که هیچ مسئله پوستی را در دوران پیش از بارداری نداشتم، حدود هفته 22 دوران حاملگی خود شاهد جوش هایی در اطراف چانه و گونه خود بودم. من تمام اینترنت را جستجو کردم تا محصولات ضدجوش و آکنه را بیابم که برای بارداری امن و بی خطر باشند، تا این که این برند را . مشاهده نمودم که تقریبا در تمام اینترنت به کاربران توصیه می شد. واقعا پوستم را پاکسازی کرد و نتیجه قابل توجه ای را شاهد بودم.

 1. .Rita Hazan Root Concealer Touch-Up Spray Temporary Gray Coverage(کانسیلر ریشه مو ریتا هزن)

 

 

 

.Rita Hazan Root Concealer Touch-Up Spray Temporary Gray Coverage

 

 

 

 

این محصول واقعا مورد علاقه من است. من می دانم که بسیاری از مردم درباره رنگ کردن موهای شان در دوران بارداری، احساسات متفاوتی دارند. اما من شخصا باز هم نیاز دارم تا در دوران بارداری نیز ریشه موهایم را رنگ کنم. در هر صورت این اسپری پوشاننده ریشه موها برای من به بهترین وجه ممکن کار کرد.

 1. PlantOrigin Organic Shea Butter0 شی باتر ارگانیک پلنت ارجین)

 

 

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 

این محصول با با شی باتر ارگانیک ساخته شده است و هیچ رنگ و اسانس ندارد و در دوران بارداری برای من محصول مفیدی به شمار می رفت. برند این محصول خیلی برای من اهمیت ندارد، در هر صورت این که شکم بزرگ من را در دوران بارداری، بدون هیچ آثار قرمزی و خط و خش بر جای گذاشت، من را متقاعد و راضی نمود.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. Coffee Bean Caffeine Eye Cream.

در این دوران سعی کردم در روتین میکاپ و آرایش خود از لوازم 100 درصد خالصی استفاده کنم. زمانی که شما از این کرم دور چشم استفاده از این محصولات را شروع کنید، متوجه می شوید که هیچ فرقی با لوازم آرایشی قبلی تان ندارد و مطمئنا با خود فکر می کنید: چرا همیشه از این محصول استفاده نکردم؟

اما حالا بازار محصولات و لوازم آرایشی طبیعی داغ است و انتخاب های زیادی پیش روی خود دارید.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. Ivory Soap(صابون ایوری)

من برای هر دو بارداری خود خیلی حساس به بو بودم و هر چیزی تقریبا حال من را به هم می زد. به این ترتیب همیشه از هر چیزی سردرد و سرگیجه می گرفتم. تمامی لوسیون ها، اسپری ها و روغن ها و شوینده های پوستی که استفاده می کردم باعث می شد تا حالت تهوع به من دست دهد. بوی وانیل مصنوعی و یا میوه های مصنوعی نیز من را به توالت سوق می داد. مادر بزرگم، مادرم و خواهرم نیز در دوران بارداری این واکنش ها را داشتند و همه آن ها به من گفتند و پیشنهاد می کردند که Ivory Soap را استفاده کنم. این محصول تنها موردی بود که باعث حالت تهوع آن ها در دوران بارداری شان نیز نمی شد. من تعداد زیادی از آن را داشتم. من برای شیو کردن پاها، شستن صورت و بدن خود استفاده می کردم، تقریبا برای هر چیزی. هم چنین بدون هیچ روکشی این صابون را در بالش خود قرار می دادم تا بوی خوشی به خود بگیرد و به من آرامش ببخشد.

 

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1.  Life-Flo Pure Grape seed Oil(روغن هسته انگور لایف فلو)

من درباره استفاده از روغن هسته انگور در دوران بارداری شنیده بودم. این محصول با ویتامین E و اسید های چرب سالمی همراه است. از جایی که پوست من بسیار خشک بود، این موارد برای مرطوب نگه داشتن پوست من به بهترین وجه ممکن عمل کردند.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. Vintner’s Daughter Active Botanical Serum سرم وینتر داگتر

من واقعا عاشق استفاده کردن این محصول هر روز صبح برای صورتم بعد از حمام بودم. این محصول جایگزین تمامی فیس واش ها و مرطوب کننده ها برای من شد. این محصول، یک سرم گیاهی فعالی است که 100 درصد از منابع ارگانیک ساخته شده است. نه تنها روی صورت خود استفاده می کنم، بلکه هر شب قبل از خواب چند قطره روی شکمم هم می ریختم تا مرطوب شده و از ترک دوران بارداری جلوگیری کننم و نتیجه آن را شاهد بودم که بسیار شگفت انگیز بود.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1.  Well Within Planted in Beauty Detox Exfoliant

آکنه های  هورمونی واقعیت دارند. برای درمان آن، من به فیشال های گاه به گاه و لایه برداری در منزل روی آوردم تا پوستم را جوان و تازه نگاه دارم که چیزی است که احساس می کردم در دوران بارداری واقعا نیاز دارم. اول و بیش از همه، رایحه این محصول شگفت انگیز است. دوم، هر زمان که از این محصول استفاده کردم، احساس نمودم که پوست من را بدون این که التهابی به وجود آورد و آسیبی وارد نماید، اسکراب می کند.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. .Agent Nateur Holi (stick) N3 Deodorantدئودورانت ارگانیک هالی ان تری

 

من همیشه وظیفه خود می دانستم که دئودورانت های کاملا طبیعی را بیابم. این محصول واقعا کار یک دئودورانت سنتی را انجام می دهد، بوی خوشی دارد و از مواد ارگانیک ساخته شده است.

 

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 

 1. Tammy Fender Cleansing Milkکلینر میلک تامی فندر

 

زمانی که اولین بار باردار بودم، مطمئن بودم که باید از محصولات طبیعی در زمینه زیبایی استفاده کنم که به این معنا بود که باید خیلی از موارد مورد علاقه خود را کنار می گذاشتم. در این زمان بود که شوینده صورت قدیمی من از دور خارج شد. من پوست خشکی داشتم و باردار نیز بودم- علاوه بر این که آب و هوا هم زمستانی بود- تمامی این موارد وضع را بدتر ساخت. من به شدت شروع به جوش زدن کردم تا زمانی که از این محصول به کار بردم. این محصول پوست من را خشک نمی کرد و می توانست پوستم را شفاف نگاه دارد و هم چنین به متعادل نگه داشتن هورمون های بارداری من نیز کمک شایانی می کرد. من عاشق این محصول شدم که دارای اسانس، عطر، پارابن ، فتالات و یا مواد PEG نبود.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. .Drybar On the Rocks Clarifying Charcoal Shampoo شامپو ان د راک

همسرم برای من این شامپو را به عنوان هدیه کریسمس خرید، من نیز آن را همراه کاندیشنر و باز کننده گره موی و کرم مرطوب کننده خود استفاده می کردم تا تاثیرگذاری بیشتری روی موهایم داشته باشد. هم چنین باعث صرفه جویی در وقت من در طول هفته نیز می شد و زمان بیشتری داشتم تا آماده شوم و کفش هایم را بپوشم. واقعا این محصول با موهای بلند و ضخیم من و با وجود تمام هورمون های بارداری، مطابقت داشت.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 

 1. Palmer’s Cocoa Butter Formula Massage Lotion for Stretch Marks

مانند خیلی از خانم های باردار دیگر، این محصول در تمام دوران بارداری همراه من بود. این محصول کم چرب بود و نسبت به همتایان خود در بازار قیمت به صرفه تری داشت، ولی اگر نتوانیم بگوییم که کارایی بهتری از آن ها دارد، حتما کمتر از آن ها نیز نیست. این فرمول ویژه دارای اسانس تند کمتری نسبت به فرمول کره کاکائو به عنوان نسخه اورجینال خود می باشد که برای من یک مزیت محسوب می شود که اصلا طرفدار عطر و اسانس نمی باشم. من آن را دو بار در روز در دوران بارداری خود استفاده می کردم، فرقی هم نداشت که چقدر کمبود وقت داشتم.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. L’Oréal Professional Vitamino Color A-Ox Conditioner کاندیشنر موهای خشک لورال پرفشنال ویتامینه ای اکس

 

در بارداری اولم، موهای من بسیار وز وزی و خشک شد- که واقعا از آن متنفر بودم. بافت موهای من در بارداری دوم، نرم و لطیف تر و هموار تر بود و من مطمئنم که همه این ها را مدیون این برند می باشم. این محصول موهای من را مرطوب نگاه می داشت و ماندگاری رنگ آن را افزایش می داد که کلید اصلی در دوران بارداری است که سعی می کردم اصلا در این دوران موهایم را رنگ نکنم.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. VMV Hypoallergenics Know-it-Oil

من می دانستم که باید پیش بینی تغییراتی را در موها و پوستم در دوران بارداری داشته باشم و واقعا که همه چیز به همین ترتیب اتفاق افتاد، موهای پوست من خشک بودند و خشک تر شدند. این محصول که 100 درصد روغن نارگیل گیاهی ارگانیک بوده و دارای گواهی USDA می باشد، من را از این مهلکه نجات داد. این محصول پوست سر، پوست صورت، کوتیکول و دست های خشک من را درمان کرد. اگر چه که یک روغن می باشد، اما می تواند به سرعت جذب شود و برای مصرف در دوران بارداری امن است. منطق من این است که اگر شما می توانید آن را بخورید، پس به اندازه کافی برای این که برای پوست تان استفاده کنید نیز خوب می باشد. من قبلا با این برند و محصولات شان آشنا بودم، و از این رو مطمئن بودم که نتیجه ملایم و بی خطر را برای من به وجود می آورد. من خوشحال بودم که یاد گرفتم می توانم از آن برای کودک خود نیز استفاده کنم، زیرا یک متخصص اطفال گفته بود که روغن نارگیل یک درمان طبیعی عالی است که به پوست خشک سر و صورت کودک و نوزاد کمک می کند.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. Zoya Nail Polish لاک زویا

در دوران بارداری و زمانی که شیر می دادم، درباره جذب محصولات زیبایی از هر نوعی نگرانی داشتم که می توانست روی کودک من تاثیر بگذارد، حتی اگر مقدار اندکی از آن وارد بدن شود. هم چنین از این که ناخن های بدون طراحی داشته باشم نیز احساس بدی داشتم، از این رو سعی کردم تا روتین مانیکور خود را ادامه بدهم، اما تنها از 3 لاک ناخن استفاده می کردم که در فرمول آن FORMALDEHYDE، TOLUENE و یا DIBUTYL PHTHALATE وجود نداشت. این برند تنها برند مورد استفاده من به عنوان لاک ناخن در این دوران بود. اگر به سالن زیبایی برای مانیکور و یا پدیکور ناخن هایم می رفتم، مطمئن لاک ناخن مورد نظرم را همراه خودم می بردم.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

16.Erborian Yuza Sorbet Featherweight Emulsion.

من مرطوب کننده های بسیاری را امتحان کردم، هیچ یک نظر مرا جلب نکرد (مخصوصا در آن دوران بارداری که پوست خشک من به پوست چرب تبدیل شد). زمانی که این محصول را تست کردم، فهمیدم که عاشقش می شوم. بله این محصول راز زیبایی و درخشش پوست من در زیر میکاپ و یا حتی بدون میکاپ بود.

محصولات زیبایی در دوران بارداری

 1. Shiseido Future Solution LX Concentrated Balancing Softener نرم کننده شیسیدو

بسیار اهمیت دارد تا پوست خود را برای استفاده از مرطوب کننده آماده کنید. از این رو از این محصول استفاده کردم که رطوبت و درخشندگی بیشتر را به پوست من می افزود، این در حالی بود که پوستم را برای کرم دور چشم و مرطوب کننده بعد از آن آماده می کرد.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

Navigation

Recently Viewed

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Categories