مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

0
(0)

10 توصیه آرایشی برای خانم‌های پرستار که باید بدانند

برای پرستاران سخت‌کوش و پر مشغله، آرایش و میکاپ گاهی اوقات یک ضرورت محسوب نمی‌شود.اما باید بدانید، فرقی ندارد که چقدر پرستار پرمشغله‌ای می‌باشید، بسیار اهمیت دارد تا هر زمان که شیفت خود را شروع می‌کنید،  مرتب و آراسته به نظر برسید. این امر نه تنها شما را در چشم بیمارانتان دلپذیر می‌سازد، بلکه به حس اعتمادبه‌ نفس شما نیز در طول یک شیفت طولانی و پر مشغله بسیار کمک می‌کند.توصیه‌های آرایشی بسیاری برای پرستاران وجود دارد اما توصیه‌هایی که در این مقاله از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ به آن می‌پردازیم، تلفیقی از توصیه‌های ضروری میکاپ است که هر پرستار خانمی باید از آن‌ها مطلع باشد.

1.استفاده از میکاپ ملایم و لایت.

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

قبل از هر چیز  به یاد داشته باشید، میکاپی که به کار می‌برید باید ملایم باشد. شما نمی‌خواهید در هنگام فعالیت در شیفت، مانند فردی به نظر برسید که می‌خواهد به مهمانی و یا جشن برود.

استفاده از هاله ای از رنگ‌ها ، برای آن که چهره شاداب و مناسبی داشته باشید، کافی است. این که طبیعی و نچرال به نظر برسید بسیار مهم است. از این رو سعی کنید تا از محصولات و برندهایی استفاده کنید که شما را در این راستا کمک می‌کنند.

2.  زمان استفاده از  کرم پودر، از یک براش میکاپ مناسب استفاده کنید.

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

براش تمیز و مناسب

استفاده از یک براش میکاپ می‌تواند استفاده از کرم پودر را برایتان راحت تر و سریع‌تر کند . هم‌چنین این امر به شما کمک میکند تا کرم پودر به‌خوبی روی پوست شما بنشیند. موهای موجود در براش می‌تواند باعث شود که کرم پودر برای مدت طولانی‌تر روی پوست شما باقی بماند.

زمانی که کرم پودر را با استفاده از براش میکاپ به کار می‌برید، سعی کنید تا با حرکات آرام به سمت بالا این کار را انجام دهید تا به مرور زمان از بروز چین و چروک‌های ریز روی پوست تان جلوگیری به عمل بیاورید. روی بخش‌هایی تمرکز کنید که نیاز به کاور بیشتری دارد مخصوصا اگر حالت پوست صورت تان یکدست و صاف نیست.

3. ازسایه چشم با حالت طبیعی استفاده نمایید.

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

نمونه ای از سایه لایت

 

سایه چشم شما پرستاران عزیز بهتر است براحتی قابل دید نباشد . استفاده درست از آرایش چشم ملایم و لایت می‌تواند درخشندگی چشم‌هایتان را بیشتر کند. شما میتوانید از یک رنگ خاکی و یا پالت رنگ‌های طبیعی استفاده کنید.

اگر چشمان تیره‌ای دارید، از رنگ وانیلی و بژ کم رنگ استفاده کنید. از طرف دیگر، اگر چشم‌های شما روشن می‌باشد، رنگ بژ پررنگ و یا سایه‌های کم رنگ قهوه‌ای انتخاب مناسبی است.

3. با یک خط چشم و ریمل، چشم‌های تان را زیباتر جلوه دهید.

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

مژه ها و ریمل مناسب

از یک خط چشم ساده و باریک برای چشم‌ها و یک ریمل ضد آب برای مژه‌هایتان استفاده کنید تا زیبایی بیشتری به چشمان خود هدیه دهید.

اگر شما از شب قبل دیر خوابیده‌اید، چشم‌های خود را با استفاده از یک خط چشم ساده ،تنها در انتهای خط مژه، شاداب‌تر نشان داده و خستگی را از چشم‌های خود دور کنید.سایه‌های رنگ قهوه‌ای تیره به کار ببرید تا آرایش چشم هایتان مناسب محل کار بوده و ظرافت بیشتری نیز داشته باشد.

هم‌چنین در ارتباط با ریمل، حتماً باید نوع ضد آب را انتخاب کنید. حتما آن را به آرامی روی مژه‌های خود بزنید ، زیرا ریمل‌های ضد آب می‌توانند میکاپ تان را به نظر بیش از حد و سنگین نمایان نمایند.

 5. رژ گونه را فراموش نکنید.
توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

رژگونه لایت

 

برخی از پرستارها استفاده از رژ گونه را نادیده می‌گیرند، زیرا اعتقاد دارند که به سادگی محو می‌شود. در هر صورت استفاده از رژ گونه یک ضرورت در میکاپ است که پوست و گونه شما را درخشان و زیباتر نشان می‌دهد.

در انتخاب رنگ صحیح رژ گونه ، باید به رنگ پوست خود دقت کنید. اگر پوست روشن‌تری دارید، از پالت رنگ‌های خنثی رزی یا صورتی استفاده کنید. از طرف دیگر، اگر پوست تیره‌تری دارید، سایه‌های رنگ قهوه‌ای می‌توانند بهترین انتخاب برای شما به شمار بیایند.

سعی کنید یک‌بار در طول شیفت تان این رژ گونه را تجدید کنید تا هم چنان این درخشش روی گونه‌های باقی بماند.

6. گودی زیر چشم‌های خود را بپوشانید. 

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

هایلایت مناسب برای زیر چشم

برای پرستاران نیز گودی و یا حلقه‌های تیره‌ای دور چشم غیرمعمول نیست . برای پنهان کردن این گودی‌ها، اغلب مردم از کانسیلر استفاده می کنند.

در هر صورت، ترفند دیگری نیز وجود دارد که باعث می‌شود تا گودی زیر چشم‌هایتان کمتر در معرض توجه باشد، تنها کافیست چروک‌های زیر چشم را های لایت کنید و کرم پودر تیره را برای قسمت‌های پف‌دار و برجسته زیر چشم خود استفاده کنید. این یک راه مؤثر برای پوشاندن گودی و سیاهی زیر چشم شما می‌باشد که بسیار بهتر از کانسیلر باضخامت بالا است.

7. . از ریختن خط چشم خود با استفاده از a sweep of loose powder جلوگیری کنید

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

استفاده از پودر جهت جلوگیری از پخش شدن خط چشم

بیشتر پرستاران از خط چشم در طول شیفت خود استفاده نمی‌کنند، زیرا به سادگی در هنگام فعالیت و عرق کردن، پاک می‌شود. و سرازیر شدن خط چشم تا روی گونه‌های تان اصلاً وجه خوبی ندارد.

شما می‌توانید با استفاده از a sweep of loose powder از ریختن خط چشم خود و یا پخش شدن آن جلوگیری به عمل آورید.

به یاد داشته باشید که از یک براش کوچک برای انجام این کار استفاده کنید. شما می‌توانید هم‌چنین در شرایطی که بهa sweep of loose powder دسترسی ندارید از پودرهای فشرده‌ای مثل پنکیک استفاده کنید.

8. با استفاده از پودر، ماندگاری رژ لب خود را بالا ببرید.

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

رژلب مناسب

 

بیشتر پرستارها به سادگی از یک بالم لب رنگ دار در شیفت خود استفاده می‌کنند که نیاز مند آن است که به طور مداوم تجدید شود. اگر می‌خواهید از رژلب استفاده کنید، باید نوع مات آن را انتخاب نمایید، از این رو نیاز نیست تا به طور مداوم آن را تجدید کنید.

اگر رنگ رژلب موردعلاقه شما در انواع مات وجود ندارد، شما می‌توانید این ترفند ساده را به کار ببرید: یک دستمال کاغذی بعد از این که رژلب تان را زدید، روی لب‌های خود بگذارید و پودر را از روی دستمال روی لب‌های تان بزنید. این ترفند ساده و سریع می‌تواند باعث شود که رنگ مات رژلب‌های شما ماندگاری بیشتری داشته باشد.

9. با یک  های لایتر، چشم‌های خود را لیف کنید. 

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

شما می‌توانید چشمان لیفت شده‌ای را با یک ترفند ساده به دست بیاورید و در معرض نمایش بگذارید. این امر باعث می‌شود تا چهره شما خسته و کسل‌کننده به نظر نرسد.

یمی دیگر از توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار استفاده از یک  های لایتر استفاده کنید، مقداری از آن را در بالای ابرو استفاده کنید و مقداری از آن را با میکاپ خود  روی صورت و به وسیله انگشت محو کنید. با این ترفند می‌توانید چهره شاداب‌تری داشته باشید، مخصوصا اگر از شب قبل کم‌خوابی دارید.

10.اگر  سایه‌های چشم و خط چشم‌ها نظر شما را جلب نمی‌کنند و دوست ندارید استفاده کنید، از روش خط چشم میان مژه‌ها یا Tightlining استفاده کنید.

توصیه های آرایشی برای خانمهای پرستار

Tightlining یک روش استفاده از خط چشم میان مژه‌های شما می‌باشد. با استفاده از این تکنیک، چشم‌های شما رنگ خوبی می‌گیرد و از استفاده از میکاپ های سنگین نیز دوری می‌کنید.

از دیگر توصیه های آرایشی  استفاده از سایه های تیره قهوه ای برای Tightlining  نیز بسیار انتخاب عالی ای  است، زیرا چهره جوان‌تر و شاداب‌تری به شما می‌دهد.

از جایی که پرستاران وقت بسیار کمی دارند، استفاده از این توصیه‌ها برای آن‌ها بسیار مناسب است و می‌توانند با اسنفاده از آنها همیشه شاداب و زیبا بنظر بیایند.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها