مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > 9 روش برای استفاده از خط چشم سفید

9 روش برای استفاده از خط چشم سفید

5
(1)

9 روش برای استفاده از خط چشم سفید

آیا شما جزو آن دسته افرادی هستید که خود را به خط چشم های مشکی محدود کرده است؟ خوب ما خبر های خوشی برای شما داریم: میکاپ چشم سفید جایگزین میکاپ مشکی شده است. ما هم چنان عاشق چشم های گربه ای و یا خط چشم های محو مشکی می باشیم، اما در این مقاله شما را با یک ترند میکاپ جدیدی رو به رو خواهیم کرد که در این فصل می توانید آن را امتحان کنید. این روش آن گونه که فکر می کنید، سخت نیست. ما حتی به شما پیشنهاد نمی کنیم که از تنها یک رنگ روشن استفاده کنید،که اصلا هم ایده خوبی نیست. به یاد داشته باشید که همانند رنگ مشکی، سفید نیز یک رنگ خنثی به شمار می آید، اما تفاوت آن ها این است که سفید مانند مشکی چشم ها را کوچک نمایان نمی سازد. این رنگ روشن به شما کمک می کند تا میکاپ چشم روشن تری و چشم های بازتری داشته باشید. ما آرزو می کردیم که ای کاش زودتر این ترند میکاپ با شکوه را می یافتیم و مطمئن هستیم که بعد از خواندن این مقاله نیز شما همین احساس را خواهید داشت. در این مقاله از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ در رابطه با بهترین میکاپ ها  و نحوه کشیدن خط چشم سفید را صحبت خواهیم کرد، تا شما بتوانید بسیار زیبا و مدرن دیده شوید.

خط چشم
برای این که این 9 سبک میکاپ مختلف و  نحوه کشیدن خط چشم سفید را برای خود انجام دهید، باید چگونه از خط چشم سفید استفاده کنید؟
همان طور که رنگ مشکی یک عامل ضروری هم در روتین میکاپ و هم در لوازم آرایشی تان به شمار می آید، بسیار جالب است که هر از چند گاهی تغییراتی ایجاد کنید. ترند خط چشم سفید می تواند فرصت عالی باشد تا چشم های تان را روشن تر و بازتر نشان دهید، تنها باید رنگ سفید را در اطراف چشم های تان به کار ببرید. یاد بگیرید که چگونه از خط چشم سفید استفاده کنید تا یکی از این سبک میکاپ چشم ها را برای خود انجام دهید و لذت ببرید.

1. چشم های گربه ای سفید رنگ.
زمانی که می خواهید ترند خط چشم سفید را امتحان کنید، نیازی نیست که سبک میکاپ مورد نظرتان را فراموش کنید و کنار بگذارید. یک سبک میکاپ سنتی مانند چشمان گربه ای زمانی که با خط چشم سفید انجام شود، واقعا چشم ها را روشن تر نشان می دهد. دلیل اصلی این امر هم این می باشد که رنگ سفید می تواند به روشن شدن چشم های تان به طور کلی کمک کند. برای این که این میکاپ چشم سفید رنگ را امتحان کنید، بهتر است پلک بالایی خود را با مداد سفید خط بکشید و سپس آن خط را از گوشه چشم های تان به سمت بالا اندکی ادامه دهید. اگر چشم هایی با پلک افتاده دارید، مطمئن باشید که زمانی که چشم های تان تماما باز می باشد، خط چشم گربه ای خود را می کشید، این امر باعث می شود تا مطمئن شوید که میکاپ چشم تان در زیر چین پلک های تان مخفی نمی شود.

توصیه: اگر در زمینه خط چشم دنباله دار تازه کار هستید، نگران نباشید، شما هنوز هم می توانید از این ترند استفاده کنید. تمام چیزی که نیاز دارید استفاده از یک تکه چسب نواری و چسباندن آن به گوشه خارجی چشم ها به سمت ابرو ها می باشد، سپس از این نوار چسب به عنوان راهنما استفاده کنید تا چشمان گربه ای بی نقصی را بکشید.

2. خط چشم دوبل
اگر به اندازه کافی آمادگی این را ندارید تا با خط چشم مشکی خود خداحافظی کنید، خوب این کار را نکنید. در عوض مانند همیشه خط چشم مشکی تان را بکشید، سپس روی آن یک خط سفید جدید بکشید. به این ترتیب از هر دو سبک می توانید لذت ببرید و بدرخشید.

3. خط چشم با مدل قدیمی.
می توانید از حال و هوای دهه 60 کمک بگیرید و تنها از مقدار اندکی رنگ سفید و مشکی استفاده کنید. برای این میکاپ، باید یک خط چشم دنباله دار مشکی را روی خط چشم سفید که از قبل کشیده اید، بکشید. سپس زیر خط مژه پایین خود را با رنگ سفید خط بکشید. کارتان تمام نشده و خط چشم سفید را کنار نگذارید، داخل خط مژه پایینی خود را نیز با رنگ سفید زیباتر کنید. بسیار میکاپ تر و تمیزی به نظر می آید، این طور نیست؟

4. گوشه های داخلی چشم ها به رنگ سفید.
برای این که اندکی چشم های تان را هایلایت کنید، گوشه داخلی چشم های تان را با یک خط چشم سفید، خط باریکی بکشید. این سبک مناسب میکاپ و آرایش روزمره می باشد. زمانی که این سبک با یک خط چشم روشن دیگری همراه باشد، بسیار با شکوه دیده می شود. به طور مثال می توانید از یک خط چشم باریک به رنگ آبی برای پلک بالایی خود استفاده کنید و سپس از یک ریمل حجم دهنده به رنگ آبی نیز به کار ببرید. تصور کنید که چقدر چشم های تان زیبا می شود.

5. مجرای اشک سفید رنگ.
یکی از آسان ترین راه ها برای این که چشم های تان باز تر و شاداب تر دیده شوند، خط کشیدن مجرای اشک تان با یک مداد چشم سفید می باشد. هم چنین این روش یک ترفند عالی است تا چشم های تان را بزرگ تر نشان دهید. برای این کار، مجرای اشک خود را با یک خط چشم سفید رنگ، خط باریکی بکشید، بهتر است برای این کار دست تان ثابت و بدون حرکت باشد (البته می دانیم گفتن این حرف آسان تر از انجام دادن آن است).

6. خط چشم سفید زیر چشم ها.
در حالی که هنوز مداد چشم سفید را در دست دارید، یک خط ضخیم پایین چشم های تان بکشید. سپس از یک براش برای بلند و محو کردن آن استفاده کنید تا نمای روشن و ظریفی به وجود بیاید.

7. بین دو سایه.
برای این که سبک خط چشم سفید را به صورت درماتیک تر به کار ببرید، می توانید میان دو سایه خط چشم رنگی خود، یک لایه رنگ سفید اضافه کنید، به عنوان مثال یک لایه آبی تیره در پایین، خط چشم سفید در وسط و خط چشم آبی روشن در بالا. این خط چشم سفید اصلا محدودیتی ندارد، از این رو می توانید از هر رنگ خط چشمی که دوست دارید استفاده کنید. رنگ سفید با هر رنگ همخوانی می یابد.

8. خط چشم ضخیم و مربعی.
به جای یک خط باریک، یک خط پهن و ضخیم سفید در راستای نیمه پایین پلک های خود بکشید. نتیجه اساسا یک خط سفید مربعی می شود که چشم های تان را بسیار روشن می کند. در این سبک استفاده از سایه چشم را به طور کلی کنار بگذارید و سعی کنید از چند لایه ریمل مشکی استفاده کنید تا چشم های روشن و برجسته ای داشته باشید.

 

9. خط مژه پلک بالایی خود را تایت لاین کنید.
به نظر ما، تکنیک خط چشم غیر قابل دید که به آن تایت لاین می گویند، با رنگ سفید نیز جذاب تر می شود.

در این 9 روش ما نحوه کشیدن خط چشم سفید را بطور کامل برای شما زیبا رویان توضیح دادیم،امیدواریم که مورد پسندتان واقع شده باشد و مثل همیشه مانند یک ستاره بدرخشید.

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/makeup/eye-makeup/ways-to-use-white-eyeliner.aspx

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها