مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > میکاپ چشم با دو تناژ سایه

میکاپ چشم با دو تناژ سایه

5
(1)

چگونه میکاپ چشم با دو تناژ سایه رنگ داشته باشیم

زمانی که بحث سایه چشم می شود، ما به شدت اعتقاد داریم که استفاده از دو سایه بهتر از یک سایه می باشد. خوشبختانه این میکاپ چشم دو تناژی، قطعا ترند روز می باشد، سند و مدرک آن ها در سالن و باند فشن شوها و فرش قرمزها موجود است. شما حتما نباید یک میکاپ آرتیست حرفه ای باشید تا این سبک میکاپ چشم را برای خود مهیا کنید. این ترند و این سبک بسیار ساده است. بله میکاپ چشم دو تناژی قطعا چیزی است که می خواهید خودتان و تنها خودتان انجام دهید. این سبک به میکاپ و چهره تان به طور کلی بعد و عمق می افزاید. آیا می خواهید دست به کار شده و میکاپ چشم دو تناژی را برای خود انجام دهید؟ در این مقاله از مجله انلاین آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ ما به شما خواهیم گفت که چگونه میکاپ چشم با دو تناژ سایه رنگ داشته  باشیم،آموزش های ما را در ادامه دنبال کنید تا همه چیز برای شما آسان شود.

سایه

7 مرحله برای داشتن میکاپ چشم دو تناژی باشکوه

اگر شما هم عاشق این سبک از میکاپ شده اید، با ما همراه باشید تا به شما یاد بدهیم که چگونه میکاپ چشم دو تنازی را به راحتی برای خود انجام دهید. ما احساس می کنیم که شما بعد از یادگرفتن این میکاپ دیگر هرگز نمی خواهید به سبک میکاپ چشم تک رنگی و تک تناژی خود باز گردید.

 

مرحله اول: رنگ های خود را انتخاب کنید.

زمانی که بحث میکاپ چشم دو تناژی می شود، آزاد هستید تا هر سایه رنگی که دوست دارید را برگزینید. برای این که نتیجه بسیار زیبایی را در پایان کار داشته باشید، کلید اصلی انتخاب یک سایه تیره و یک سایه روشن می باشد که مکمل یکدیگر شوند. شما که نمی خواهید دو سایه رنگ تیره و یا دو سایه رنگ روشن را انتخاب کنید، زیرا تمام هدف میکاپ چشم دو تناژی افزودن عمق و ابعاد به چشم های تان می باشد. اگر در زمینه میکاپ تازه کار می باشید، شاید بخواهید از سایه چشم های شاینی به جای انواع مات آن استفاده کنید، زیرا بلند و محو کردن آن ها ساده است.

 

مرحله دوم: پلک های تان را با یک پرایمر میکاپ مخصوص چشم ها آماده کنید.

قبل از این که شروع به زدن سایه چشم خود کنید، ابتدا مقداری پرایمر میکاپ مخصوص چشم را به پشت پلک های تان بزنید. پرایمر می تواند سطح صاف و همواری را مانند بوم نقاشی برای شما مهیا کند تا به راحتی روی آن کار کنید،هم چنین استفاده از پرایمر می تواند باعث شود تا میکاپ چشم شما در جای خود ثابت باقی بماند.

 

مرحله سوم: پلک های تان را رنگ کنید.

خوب زمان این است که دست به کار شوید. برای میکاپ چشم دو تناژی، از یک براش سایه چشم متراکم و مسطح مخصوص به کار ببرید تا به طور مساوی رنگ روشن تر سایه مد نظر خود را به پلک های تان بزنید. شما باید سایه را از خط مژه تا چین پلک های تان بزنید تا پایه میکاپ دو تناژی خود را شکل دهید. هیچ دلیلی وجود ندارد که بخواهید از این ناحیه بالاتر بروید، مخصوصا اگر از سایه های اکلیلی استفاده می کنید. مطمئن شوید که تنها از مقدار کافی سایه در قسمت گفته شده استفاده می کنید. به این صورت دیگر هیچ سایه اضافه ای وجود ندارد که بخواهید پاک کنید.

 

مرحله چهارم: چین پلک خود را مشخص کنید.

همانند میکاپ چشم اسموکی، مرحله بعد در میکاپ چشم دو تناژی این است که چین پلک خود را مشخص نمایید. از یک براش مویی استفاده کنید و رنگ تیره سایه مد نظر خود را بردارید و به  اندکی به براش مورد نظر خود آغشته کنید و آن را به چین پلک خود بزنید، بهتر است از گوشه بیرونی شروع کنید و به سمت داخل پیش بروید. سعی کنید براش خود را مانند حرکت برف پاکن به این طرف و آن طرف ببرید تا نمای یکدست و زیبا و طبیعی در آن قسمت به وجود بیاید.

 

مرحله پنجم: محو کنید، محو کنید و محو کنید.

تقریبا به پایان کار رسیده ایم. حالا شما هر دو سایه رنگ انتخابی خود را استفاده کرده اید، از یک براش محو کننده سایه استفاده کنید تا هر خطوط مشخصی را محو کنید. این امر به شما اجازه می دهد تا نمای آمبره مانند و چند بعدی را روی پلک های تان ایجاد کنید.

 

مرحله ششم: استخوان ابروهای تان را هایلایت کنید.

اگر چه این میکاپ دو تناژی است، اما همیشه وجود سه رنگ در میکاپ چشم ضروری است. در کنار دو رنگ سایه چشم روی پلک های تان که بیش از هر چیزی جلب توجه می کند، بهتر است اندکی  به هایلایت کردن نیز فکر کنید. از روشن ترین تناژ نود در پالت سایه چشم خود استفاده کنید و آن را به زیر دم ابروهای تان بزنید. نگاه کنید که چقدر این کار موجب زیباتر شدن میکاپ چشم تان می شود؟

 

مرحله هفتم: میکاپ خود را با ریمل به اتمام برسانید.

هیچ میکاپ چشمی بدون استفاده از چند لایه ریمل برای مژه ها به اتمام نمی رسد و ناقص به نظر می آید. مقداری از ریمل حجم دهنده خود را به مژه های تان بزنید. حالا کار تان تمام شده و آماده هستید.

 

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/makeup/eye-makeup/how-to-do-two-toned-eye-makeup.aspx

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها