مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , > ترندهای رنگ مو در سال 2020

ترندهای رنگ مو در سال 2020

0
(0)

6 ترند رنگ مویی که در سال 2020 می توانید مشاهده کنید.

 

زمانی که بحث ترندهای مو می شود، هیچ سبک و ترندی واقعا به طور کلی کنار گذاشته نمی شود. این موضوع گفته شد تا بگوییم که سبک های بسیاری وجود دارد که به طور طبیعی می آیند و می روند و یا به اصطلاح، گذری می باشند، مخصوصا زمانی که بحث رنگ موها باشد. در دهه جدید، ممکن است ترندهای جدید و روش های تازه ای برای رنگ و هایلایت کردن موها وارد میدان شوند. ما از آرایشگران مطرح دنیا سوالاتی را به عمل آوردیم تا دریابیم که مشتریان چه نیازها و درخواست هایی دارند و فکر می کنند که چه رنگی در سال 2020 بسیار مطرح خواهد بود. البته که این آرایشگران پیش گو نیستند، اما در تمام طول روز در سالن آرایشگاه خود به مشتریان شان گوش می دهند و برخی از آن مشتریان (مانند سلبریتی ها)، می توانند پیشگام و انتشار دهنده ترندها و مدهایی باشند.

مو

خوشبختانه این سایه رنگ مو هایی که در این مقاله خدمت تان بیان می کنیم، واقعا برای استفاده زیبا می باشند. برخی از آن ها برای عده ای به سادگی به دست می آیند، اما برای برخی غیر ممکن می باشند. ترند رنگ موی جدید شما برای سال 2020 از همین حالا شروع شده است. تنها نیاز دارید که این مقاله را بوک مارک کنید و هر زمان که تصمیم گرفتید رنگ موی خود را برای سال جدید تغییر دهید.در این مقاله از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ ما به شما ترندهای رنگ مو در سال 2020 را معرفی خواهیم کرد تا همیشه مثل یک سلبریتی بدرخشید.

 

مو

 

بلوند توت فرنگی. 

سایه های مختلف رنگ قرمز هنوز هم می توانند ترند سال 2020 باشند، اما اگر می خواهید از سایه های روشن تر این رنگ استفاده کنید، بلوند توت فرنگی گزینه عالی به شمار می آید. مشتریان بسیاری وجود دارند که بلوند بی رنگ با دکلره و هم چنین بلوند زردآلویی و یا توت فرنگی را می خواهند. این رنگ توت فرنگی جذاب و زیبا در واقع ترکیب شگفت انگیزی از بلوند و قرمز می باشد. این سایه رنگ این انعطاف پذیری را دارد تا شدت و میزان رنگ توت فرنگی موهای خود را مطابق با سلیقه تان افزایش و یا کاهش دهید.

مو

NICOLE KIDMAN به طور طبیعی موهای بلوندی دارد، اما زمانی که به سراغ تناژ های گرم تر می رود، واقعا رنگ توت فرنگی یکی از آن دسته رنگ هایی است که بسیار او را شگفت انگیز نمایان می کند. در این مورد ریشه ها بسیار بلوند می باشند و سپس رفته رفته به سمت پایین، موها رنگ مسی تری به خود می گیرند. آرایشگران مطرح دنیا بر این اعتقاد می باشند که این سبک رنگ مو می تواند مکمل چهره افرادی باشد که چشمان آبی دارند. می توانید به این سبک تاحدودی مانند سبک آمبره فکر کنید.

مو

ما اغلب MCADAMS را با موهای بلوند مشاهده می کنیم، اما او واقعا به طور طبیعی دارای موهای خرمایی و مشکی است. ما زمانی که او به سراغ تناژهای قرمز می رود، بیشتر او  را دوست داریم، مخصوصا زمانی که از این سایه توت فرنگی برای روشن تر نمایان کردن پوست خود استفاده می کند.

مو

مشکی مشکی.

اگر موهای روشن مورد نظر شما نیست، گزینه های بسیار دیگری در این زمینه موجود می باشد که می توانید انتخاب کنید. اخیرا موهای مشکی و یا قهوه ای تیره بسیار ترند روز شده است. این سایه رنگ های تیره نیز هم چنین کلاسیک به نظر می رسند و می توانند در تمام طول سال زیبا و جذابیت خود را حفظ کنند. این رنگ های تیره باعث می شوند تا موها پرپشت به نظر برسند و مانند یک شیشه براق و درخشان نمایان شوند.

 

مو

خواننده و بازیگر HERIZEN GUARDIOLA از ترند مدل موی فرفری سال 2020 استفاده کرده است. موهای واقعی و بدون هایلایت این سلبریتی با رنگ بسیار نزدیک به مشکی باعث شده است تا فرهای موی او، پر حجم تر به نظر بیایند. موهای این سلبریتی به گونه ای است که زمانی که نور به آن می تابد، ابعاد طبیعی فرها بیشتر مشخص می گردند. اگر در نظر دارید تا از رنگ های پر رنگی در سال جدید استفاده کنید، با آرایشگر خود درباره این که چه نوع تناژ رنگ تیره با پوست تان می آید، صحبت و مشورت کنید. برای تناژهای پوستی مشخصی، نیاز نیست که خیلی از رنگ مشکی برای موها استفاده شود تا به نظر تیره و برجسته بیایند. هم چنین می توانید از رنگ موهای نیمه دائمی با رنگ های تیره استفاده کنید و سپس تصمیم بگیرید که آیا می خواهید آن ها را تیره نمایان کنید یا خیر. به یاد داشته باشید که همیشه تیره کردن موها به سادگی انجام می شود، اما اگر پشیمان شوید و بخواهید آن را روشن تر کنید، واقعا سخت خواهد بود.

مو

قهوه ای تیره/ مشکی.

موهای قهوه ای DAISY RIDLEY همیشه با طراوت به نظر می رسد. حتی اگر از قبل موهای تیره ای دارید، از این که موهای خود را با یک رنگ پررنگ تر و شاداب تر بروزرسانی کنید، نترسید. برای این که رنگ موی مشکی را مانند این سلبریتی با زیبایی هرچه تمام تر نمایان کنید، از شامپو های بدون سولفات برای شستشوی موهای خود استفاده کنید که موجب از بین رفتن رنگ موها نمی شوند.

مو

 

قرمز مخملی.

برای انتخاب رنگ موی قرمزی که نسبت به بلوند توت فرنگی برجسته تر باشد، می توانید از این ترند رنگ مو استفاده کنید: قرمز مخملی. KEKE PALMER دارای سایه رنگ موی برجسته ای است که مطمئنا در سال 2020 بسیار محبوب خواهد بود. قرمز،  رنگی است که روی هر تناژ پوستی عالی به نظر می رسد. و اما این رنگ قرمز مخملی نه تنها می تواند در چهره فرد تغییراتی به وجود می آورد، بلکه نه خیلی خنک و نه خیلی گرم است، از این رو با همه انواع پوست هماهنگی دارند.

مو

از جایی که موهای قرمزی مانند LANA DEL REY به سرعت محو می شود و نیاز به محافظت بیشتری دارد، پیشنهاد می شود از شامپو و کاندیشنرهای بدون سولفات استفاده کنید. این چنین شامپوها در حالی که مانع محو شدن رنگ موها می شوند، چربی های اضافه موها را نیز از بین می برند.

مو

KRISTINA TABB نیز هم چنین با موهایی به رنگ قرمز که در سال جاری ترند روز رنگ مو به شمار خواهد آمد، دیده می شود. این رنگ مو برای آن دسته کسانی که عاشق رنگ های پاییزی می باشند، بسیار عالی است. در حقیقت، آرایشگران مطرح دنیا اعتقاد دارند که این سایه رنگ قرمز باعث می شود تا مشتریان ویژگی های منفی این رنگ را کنار بگذارند و بیشتر تمایل به استفاده از آن برای موهای خود داشته باشند.

مو

یخی اسموکی.

اجازه بدهید مدل DILLON این ترند رنگ موی نقره ای یخی را در باند و راهرو فشن شو بهتر در معرض نمایش بگذارد. موهای خاکستری به طور کلی در سال 2020 محبوبیت می یابند. این رنگ مو برای هر تناژ پوستی مناسب می باشد، از جمله پوست های بسیار مهتابی. این تناژهای خنک اصلا در برابر پوست تان کنتراست ایجاد نمی کنند، بلکه حتی موجب شیک به نظر رسیدن استایل تان نیز می شوند.

 

مو

شما می توانید در این ترند یخی اسموکی به سراغ تناژهای خنک بروید و یا می توانید از انواع تیره آن استفاده کنید، درست مانند مدل JOURDAN DUNN که از این ترند زیبا برای جشنواره مت گالای 2016 به کار برد. او در آن زمان واقعا رنگ موی چشمگیر و مد روزی داشت. اگر موهای تیره ای دارید و می خواهید همانند این سبک به رنگ کردن موهای خود بپردازید، نیازی ندارید تا خیلی به تمدید مجدد رنگ موی خود بپردازید، زیرا ریشه موها به رنگ طبیعی موهای تان می باشد. هم چنین در صورتی که می خواهید به طور موقت در سال 2020، از رنگ موی نقره ای یخی استفاده کنید، می توانید یک کلاه گیس با این رنگ تهیه کنید.

مو

چه کسی می تواند بلوند یخی KIM KARDASHIAN را فراموش کند؟ بسیار آشکار است که او عاشق این تناژ رنگی خنک می باشد و هنوز هم آن را در اینستاگرام خود پخش می کند و دلایل خوبی برای این کار دارد. این رنگ موی مورد علاقه او در سال 2020 دوباره مد و ترند روز خواهد بود، زیرا بسیار برجسته و چشمگیر بوده و هم چنین زمانی که ریشه ها رشد می کنند نیز زیباتر نمایان می شود. تناژهای خنک تر برای این ترند رنگ مو بسیار بهتر می باشند. البته شما هم چنین می توانید رنگ بژ یخی را برای موهای تان انتخاب کنید که می تواند برای پوست هایی که تناژ گرم دارند، بسیار مناسب بوده و زیباتر نمایان شود.

مو

ابعاد ظریف موها.

اگر می خواهید با رنگ مو، ابعاد بیشتری به موهای خود بدهید و از طرفی می خواهید هم چنان موهای تان طبیعی به نظر برسند، باید بدانید این خواسته شما در سال 2020  ترند روز خواهد بود. در واقع در سال جدید ما شاهد رنگ در سراسر مو همراه با تناژها و هاله های مختلف می باشیم. این ترند رنگ مو می تواند حرکات و انعکاس های مختلفی را در موها، مخصوصا در نور، ایجاد کند. در تصویر بالا می توانید در یک نگاه، شاهد رنگ موهای گرم، خنک و خنثی باشید.

مو

موهای مشکی خرمایی KERI RUSSELL دارای هایلایت های ملایم و ظریف همراه با رنگ متفاوتی از همان خانواده می باشد. سایه رنگ بیس موهای او اندکی تیره تر از رنگ موی طبیعی وی می باشد که همین امر موجب به وجود آمدن کنتراست شده است. بسیاری از مردم تمایل دارند تا رنگ طبیعی موهای خود را ارتقاء دهند، اما در سال جدید، ما شاهد تغییرات کلی در رنگ پایه موها خواهیم بود که مطمئنا ابعاد ملایم و ظریفی در آن قسمت به چشم خواهد خورد.

مو

 

این سایه رنگ روشن RACHEL BROSNAHAN، به موهای بلوند کثیف طبیعی او بیشتر نزدیک می باشد. او تصمیم گرفت تا در سراسر موهای خود رنگ بلوند را همراه با ابعاد ظریف و ملایمی به کار ببرد، به گونه ای که انگار او با همین سایه رنگ آفتابی موها متولد شده است.

مو

کنتراست بسیار بالای موها. 

به رنگ مو با کنتراست بسیار بالا در سال 2020 خوش آمد بگویید. هایلایت کردن مو در اطراف صورت همیشه به نظر عالی خواهد آمده و مد روز خواهد بود. اما برای سال 2020، تکنیک رنگ موی چشمگیر، برجسته و قدرتمند همراه با تناژ خنک محبوبیت خواهد یافت، همانند موردی که می توانید در تصویر بالا مشاهده کنید. این هایلایت ها در قاب صورت می توانند بسیار زیبا نمایان شوند. البته که تمدید این رنگ مو اندکی مشکل ساز است، اما شاید زیبایی و جذابیت ظاهری آن ارزش این همه زحمت را داشته باشد.

مو

شما قرار نیست در این ترند تنها به سراغ کنتراست رنگ موی تیره و روشن بروید تا مد روز دیده شوید. هایلایت های بلوند CHRISSY TEIGEN در اطراف صورت، موجب شده است تا چهره او روشن تر نمایان گردد و همان ظاهر برجسته و بولد مورد نظر این ترند را فراهم کرده است، تنها تفاوت در زحمت تمدید رنگ موی آن است که بسیار کمتر خواهد بود. این ترند برای هر خانواده رنگی کاربرد دارد. قرمز ها، بلوند ها، موهای تیره- انتخاب در این زمینه بسیار نامحدود است.

مو

 

هایلایت های کنتراستی برای موهای فرفری بسیار شگفت انگیز به نظر می رسد، همانند موهای زیبای VLOGGER LISETTE. در این  ترند، موهای فرفری را با هایلایت های به هم ریخته مشاهده می کنیم که مطمئنا در سال 2020 ترند روز خواهد شد. برای این سبک رنگ مو، می توانید تناژ هایلایت های مو را گرم و یا خنک در نظر بگیرید، این موضوع به تناژ رنگ طبیعی موهای تان بستگی دارد. اگر سایه رنگ های هایلایت های موی خود را در یک خانواده رنگ انتخاب کنید، موهای تان بسیار زیبا و هماهنگ به نظر می رسند. برای مثال، پایه مسی با هایلایت های طلایی؛ قهوه ای طلایی تیره با هایلایت های عسلی و یا قهوه ای خنک با کاراملی خنک.

 

منبع مقاله: https://www.allure.com/gallery/best-hair-color-trends

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها