مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > میکاپ چشم با سایه خاکستری

میکاپ چشم با سایه خاکستری

5
(2)

چگونه میکاپ چشم با سایه خاکستری داشته باشیم

سایه

آماده جذاب تر کردن میکاپ چشم تان هستید؟ آماده باشید تا از سایه چشم خاکستری برای شگفت انگیز تر کردن هر چه بیشتر چشم های تان به کار ببرید. در حالی که بسیاری از طرفداران میکاپ، این رنگ را برای سبک اسموکی بسیار کمرنگ و یا برای آرایش روزمره بسیار تیره می دانند، اما روش های بسیاری وجود دارد تا به این سایه رنگ فلزی، زندگی ببخشید و آن را جذاب تر نشان دهید. به این دلیل است که قصد داریم در این مقاله دو سبک سایه چشم خاکستری را به شما توضیح دهیم تا بتوانید در میکاپ همیشگی تان اندکی تغییر ایجاد کنید. راهنمایی هایی موجود در این مقاله از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ را دنبال کنید تا بهترین گزینه را برای  داشتن  یک میکاپ چشم با سایه خاکستری زیبا برای خود برگزینید.

 

سبک میکاپ چشم با سایه خاکستری: سایه چشم اسموکی خاکستری.

زمان این است که اندکی پا فراتر بروید و یک میکاپ اسموکی خاکستری داشته باشید، شما مجبور نیستید که تنها از سایه چشم های مشکی برای اسموکی کردن میکاپ خود به کار ببرید. سعی کنید به میکاپ تان بعد و عمق بیافزاید.

 

مرحله اول: پلک های تان را پرایمر بزنید.

تمام پلک خود را با کانسیلر و یا پرایمر مخصوص چشم آماده کنید. این امر سطح صاف و خالی را مانند بوم نقاشی برای میکاپ چشم تان آماده می کند و به این ترتیب میکاپ چشم تان ماندگاری بالایی خواهد داشت.

 

مرحله دوم: از سایه قهوه ای خنثی به عنوان بیس و پایه میکاپ چشم استفاده کنید.

زمان این است که همه چیز را برای سایه خاکستری آماده کنید. کار را با استفاده از قهوه ای خنثی و یا سایه نود در چین پلک خود آغاز کنید.

 

مرحله سوم: سایه خنثی پررنگ تری را بیافزایید.

این مرحله تماما در ارتباط با محو کردن یا بلند کردن (BLEND) سایه چشم تان می باشد تا به این ترتیب میکاپ چشم شما به خوبی و به زیبایی نمایان شود. یک سایه قهوه ای خنثی تیره را انتخاب کرده و براش سایه خود را به آن آغشته کنید. هم چنین می توانید چندین لایه از سایه را با براش بردارید تا به سطح پیگمنت مد نظر خود برسید.

 

مرحله چهارم: چین پلک خود را با سایه چشم مشکی رنگ کنید.

آماده این هستید که جذابیت بیشتری به میکاپ چشم اسموکی خاکستری خود بدهید؟ یک سایه رنگ غنی و پررنگ را انتخاب کنید، مانند سایه چشم مشکی گرم، سپس آن را برای افزودن عمق به چین پلک خود به کار ببرید.

 

مرحله پنجم: سایه چشم خاکستری را اضافه کنید.

و سرانجام نوبت سایه چشم خاکستری رسیده است تا واقعا این سبک را آن گونه که باید باشد، نمایان کند. شما حتی می توانید سایه چشم خاکستری را چندین لایه استفاده کنید تا همانند سایه های دیگری که استفاده کرده اید، دیده شود.

 

مرحله ششم: پلک های تان را خط چشم بکشید.

میکاپ چشم اسرار آمیز خود را با خط چشم مشکی جلوه بیشتری بدهید. شما حتی می توانید با دنباله دادن به خط چشم خود، آن مدرن تر و شیک تر نشان دهید. خط مژه پلک پایینی خود را نیز خط چشم بکشید تا حالت دراماتیک و زیبایی را ایجاد کنید.

 

مرحله هفتم: مژه های تان را با یک ریمل حجم دهنده، پرپشت تر نشان دهید.

شما تقریبا کارتان به اتمام رسیده است. هیچ میکاپ چشم اسموکی بدون ریمل زیبا  نیست و ناتمام به نظر می رسد. می توانید با استفاده از یک ریمل حجم دهنده و بلند کننده مژه ها به سرعت میکاپ چشم اسموکی خود را تکمیل کنید.

 

سایه چشم خاکستری 2: ظریف و زیبا.

چه کسی می گوید که شما نمی توانید سایه چشم خاکستری را برای میکاپ روزانه خود استفاده کنید؟ این سایه خنثی را وارد میکاپ و روتین هر روزه تان کنید و تنها اندکی به گوشه داخلی چشم های تان هایلایتر بزنید تا نمای ظریف و زیبایی به وجود بیاید.

 

مرحله اول: پلک های خود را پرایمر بزنید.

مانند هر سبک میکاپ چشم دیگری، بسیار اهمیت دارد تا پلک های خود را با پرایمر آماده کنید.

 

مرحله دوم: پلک های خود را رنگ کنید.

یک لایه سایه چشم خاکستری را روی پلک های خود بزنید. شما می توانید از سایه چشم خاکستری با تناژ خنکی که در بالا ذکر کردیم استفاده کنید تا تماما پلک های تان را پوشش دهید و هم چنین بهتر است از یک سایه شاینی در گوشه داخلی چشم های تان به کار ببرید تا جذابیت آن ها را بیشتر و بیشتر کنید.

 

مرحله سوم: عمق بیشتری به میکاپ خود بدهید.

با یک براش سایه مسطح و تخت، سایه چشم خاکستری پررنگ تری را تنها به گوشه بیرونی چشم های تان بزنید. این سایه را با حرکات ضربه ای در این قسمت تا جایی ادامه دهید که به رنگ مورد نظر خود دست یابید.

 

مرحله چهارم: پلک های تان را مشخص کنید.

از همان سایه خاکستری پررنگ استفاده کنید و به زیر خط مژه پایینی خود نیز رنگ و لعاب بدهید. در این قسمت نیز می توانید از چند لایه سایه استفاده کنید تا به رنگ دلخواه خود برسید.

 

مرحله پنجم: زمان ریمل فرا رسیده است.

از یک ریمل حجم دهنده به کار ببرید تا مژه های پلک بالا و پایین خود را زیباتر نمایان کنید. حالا مژه های پر پشت و بلند شما، چشم های تان را در یک قاب بسیار زیبا نمایان می سازد.

 

مرحله ششم: کار را با یک رژ لب خنثی هلویی به اتمام برسانید.

در این جا هیچ چیز بهتر از یک رنگ لب خنثی برای کامل کردن میکاپ روزانه تان نمی باشند. بهترین روش این است که اندکی به لب های خود رنگ بدهید، بدون اینکه هاله پر رنگ دیده شود. این رنگ کامل کننده سبک میکاپ تان می باشد. به این ترتیب از یک رژلب نود استفاده کرده و روی آن از یک برق لب استفاده کنید تا لب های براق و زیبایی داشته باشید.

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/makeup/eye-makeup/grey-eyeshadow-looks.aspx

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها