مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > تمدید آرایش تیفانی هادیش در گولدن کلوب

تمدید آرایش تیفانی هادیش در گولدن کلوب

0
(0)

جالبترین اتفاق گولدن کلوب ، تمدید آرایش تیفانی هادیش

 

شاید از پنجره تلویزیون شما مشخص نباشد ولی فرش قرمزها خیلی شلوغ و پرهیاهو هستند . گزارشگر ها مدام عکس می گیرند و سلبیریتی ها باید در زوایای مختلف با حفظ خونسردی ژست بگیرند . در چنین حالتی تیمی از آرایشگران مو و صورت پشت آنها قرار گرفته تا مطمئن شوند همه چیز درست است . به این معنی که شما خیلی از زحمات و آماده شدن ها را مشاهده نمیکنید . گولدن گلوب 2020 نیز از این قاعده مستثنی نبود و تیفانی هادیش یکی از کسانی است که این را به ما نشان داد ،در این مقاله از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ در رایطه با جالبترین اتفاق گولدن کلوب که تمدید آرایش تیفانی هادیش بوده برای شما مطالبی گرد اوری کرده ایم.

آرایش

تیفانی در حالیکه روی فرش قرمز راه میرفت ، ایستاد و با یک اسفنج آرایش خود را درست کرد که خود اینکار یک صحنه کمدی را ساخت . تیفانی در حالیکه دوربین ها روی او زوم کرده بودند ، اسفنج را کنار گونه و چشمانش نگه داشت انگار که کسی مچ او را در شرایط خیلی بد گرفته باشد . او روی فرش قرمز میخندید تا به ما یادآوری کند این ظاهر تمیز و مرتب خیلی سخت به دست آمده است .

خیلی خوب است که تیفانی در چنین رویدادهایی یک اسفنج آرایشی با خود همراه دارد ، چرا که کانتور زیبا ، مژه های بلند و آرایش چشم دودی او آنقدر زیباست که همه دوست داریم برای مدتی هر چند کوتاه به او خیره شویم . با وجود اینکه جزئیات این آرایش هنوز برملا نشده به احتمال زیاد این آرایش توسط میکاپ آرتیست محبوب تیفانی دیان وین انجام شده است .

به هر حال تیفانی با این آرایش خود به نکته ای جالب اشاره کرد : همه نمیتوانیم همیشه شبیه به یک سلبریتی ظاهر شویم چون سلبریتی ها با کمک تیمی از افراد متخصص اینگونه با شکوه به نظر می رسند. شاید همه به آرایشگر مو و میکاپ آرتیست ها دسترسی نداشته باشند ولی همه میتوانیم گاهی به آرایش خودمان برسیم .

 

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها