مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , , > چگونگی لایه برداری پوست سر

چگونگی لایه برداری پوست سر

0
(0)

چرا باید یک اسکراب پوست سر را به روتین مراقبت از موهای تان بیافزایید.

 

زمانی که بحث شستن موهای تان می شود، اولین چیزی که به ذهن تان می رسد، چیست؟ رفتن به حمام، استفاده از شامپو، آبکشی موها و در نهایت استفاده از کاندیشنر و آبکشی مجدد موها و تمام. اما به نظر می رسد که یک مرحله را در روتین مراقبت از موی خود از قلم انداخته اید که می توانست بسیار مفید و نتیجه بخش باشد: آن هم استفاده از اسکراب پوست سر است. بله، پوست سر شما می تواند از اندکی لایه بردای، مزیت های بسیاری را کسب کند. اگر موهای تان به نظر کم پشت، مسطح و سنگین می آیند، یا این که پوست سر خشکی دارید، لایه برداری پوست سر می تواند همان چیزی باشد که در روتین مراقبت از پوست خود از قلم انداخته اید. در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ چگونگی لایه برداری پوست سر را به صورت مرحله به مرحله به شما خواهیم گفت.

مو

چگونه پوست سرتان را لایه برداری کنید؟

نگران نباشید، اضافه کردن این اسکراب به روتین مراقبت از موهای تان بسیار ساده است. موهای تان را خیس کنید و اندکی محتویات اسکراب را برداشته و روی پوست سر خود و باقی قسمت ها مو ماساژ دهید. سپس موهای تان را به طور کامل آبکشی کنید. این اسکراب های پوست سر می توانند خارش، التهاب و پوسته پوسته شدن یا شوره سر را از بین ببرند، به این ترتیب چندین مسئله مراقبت از مو را در یک مرحله برطرف می نمایند.

 

4 توصیه برای کمک به جلوگیری از سنگین شدن تارهای موی شما.

همان طور که قبلا گفتیم، انباشته شدن کثیفی ها و چربی های اضافه روی پوست سر می توانند موهای تان را سنگین کنند. موهای چرب و مسطح و کم پشت چیزی نیست که کسی دوست داشته باشد و شاید هم همین موضوع باعث شود تا افراد در تمام طول روز از کلاه استفاده کنند تا موهای خود را بپوشانند. اما نباید این چنین باشد. این توصیه هایی که در ادامه بیان می کنیم را دنبال کنید تا موهای پرحجم، شفاف و درخشانی را در کمترین زمان ممکن تجربه کنید.

 

1.یک اسکراب لایه بردار پوست سر را به روتین مراقبت از موی خود بیفزایید. 

همان طور که در بالا بیان کردیم، شما باید قبل از استفاده از شامپو و کاندیشنر همیشگی تان، این اسکراب را به کار ببرید. به آرامی اسکراب لایه بردار را روی پوست سر خود ماساژ دهید و سپس به طور کامل آبکشی کنید. در نهایت می توانید سایر محصولات موجود در روتین مراقبت از موی خود را به کار ببرید.

 

 1. کاندیشنر را فقط برای انتهای موهای تان استفاده کنید.

زمانی که بحث کاندیشنرها می شود، نباید خیلی زیاده روی کنید. البته این تنها یکی از اشتباهاتی است که در هنگام استفاده از کاندیشنر می توانید مرتکب شوید. ترفند اصلی این است که از آن برای انتهای موهای تان به کار ببرید، زیرا این بخش نسبت به سایر قسمت های مو، خشک تر می باشد. استفاده از کاندیشنر روی ریشه موها می تواند موجب سنگین شدن آن ها شود و از این که پرحجم  به نظر برسند، جلوگیری می کند.

 

 1. از این که از محصولات حالت دهنده برای موهای خود استفاده کنید، راحت باشید. 

از جایی که حالا می دانید که چربی های اضافه و کثیفی ها می توانند روی پوست سرتان انباشته شوند، زمانی که از محصولات حالت دهی در روتین روزانه تان استفاده می کنید، این موضوع را به یاد داشته باشید. هم چنین بدانید که همیشه استفاده اندکی از آن ها، می تواند شما را به نتیجه دلخواه تان برسند. هر چه محصولات بیشتری برای موهای تان استفاده کنید، بیشتر آن ها را سنگین می نمایید.

 

 1. شستن موها را در روتین مراقبت از موی خود حذف نکنید.

هیچ انکاری نیست که شامپوهای خشک واقعا نجات دهنده موهای شما در مواقع ضروری می باشند. در هر صورت این موضوع به این معنا نیست که باید شستن موهای تان را به طور کلی کنار بگذارید. این که موهای تان را برای مدت زمان طولانی نشویید، می تواند به انباشته شدن چربی ها و کثیفی ها ختم شود و همین موضوع موجبات سنگین شدن موهای تان را فراهم می نماید. از این رو از روتین شامپو و کاندیشنر همیشگی خود استفاده کنید تا از این اتفاق جلوگیری کنید و موهای تان را تمیز و بدون چربی بسازید.

 

بهترین نتیجه در ارتباط با لایه برداری پوست سر. 

اگر متوجه شده اید گه تارهای مو شما اخیرا مسطح و تخت به نظر می رسند، ممکن است بخواهید تا اسکراب لایه بردار پوست سر را به روتین مراقبت از موهای تان اضافه کنید. این موضوع موجب می شود تا کثیفی ها، شوره، مواد آلوده و چربی های اضافه انباشته شده روی سر که مطمئنا به احتمال زیاد موهای تان را سنگین می کنند، از بین بروند. به این ترتیب می توانید در کمترین زمان ممکن، زندگی را به مو و پوست سر خود باز گردانید.

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-care/sulfate-free/how-to-use-a-scalp-scrub.aspx

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories