مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > 6 توصیه برای پوشاندن موهای خاکستری

6 توصیه برای پوشاندن موهای خاکستری

2
(1)

6 توصیه برای پوشاندن موهای خاکستری

هم چنان که سال به سال سن تان بالاتر می رود، موهای خاکستری بیشتر شروع به نمایان شدن می کنند و همین موضوع باعث می شود تا مخفی کردن آن ها سخت و دشوار باشد. علی رغم محبوبیت روز افزودن رنگ مو های خاکستری در فشن شوها، اما در دنیای واقعی این چیزی نیست که بسیاری از خانم ها آن را با کمال میل بخواهند. از طرف دیگر، موهای خاکستری شما را پیرتر از سن  واقعی تان نشان می دهد که مطمئنا هیچ کس این موضوع را نمی خواهد و نمی پذیرد. از جایی که پوشاندن موهای خاکستری و سفید سخت است، ما می خواهیم در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ 6 ترفند و توصیه برای پوشاندن موهای خاکستری را بیان کنیم تا این مشکل را نیز به راحتی پشت سر بگذارید.

مو

روش اول: رنگ موهای خانگی

زمانی که موهای شما شروع به سفید شدن می کند، راه حل خیلی مشخصی که وجود دارد این است که موهای تان را رنگ کنید. شاید این تنها گزینه روی میز نباشد، اما در هر صورت زمانی که موهای خاکستری خود را در آینه نگاه می کنید، اولین چیزی است که به ذهن تان خطور می کند. رنگ کردن موهای تان حتما نباید باعث شود که تصمیم به آرایشگاه رفتن بگیرید، این که از محصولات رنگ موی خانگی استفاده کنید نیز کفایت می کند.

 

این محصولات در سایه رنگ های مختلفی از بلوند، قهوه ای، قرمز و مشکی وجود دارند که شما می توانید به راحتی رنگ مورد نظرتان را انتخاب کنید و بدون این که منزل را ترک کنید، موهای تان را رنگ کنید و به آن شادابی و طراوت بدهید. برخی از انواع این محصولات، دارای سرم و کاندیشنر نیز می باشند که بهتر است با توجه به دستورالعمل های روی بسته بندی، از آن ها استفاده کنید. به یاد داشته باشید که اگر رنگ پایه موهای تان تیره است و می خواهید موهای تان را روشن کنید، باید ابتدا به سراغ دکلره بروید. هم چنین هر چه موهای تان تیره تر باشد، کار و زمان بیشتری می طلبد تا بتوانید به رنگ موی دلخواه خود برسید.

 

روش دوم: از هایلایت ها برای پنهان کردن موهای خاکستری و سفید تان استفاده کنید.

اگر لا به لای موهای تان، رنگ سفید یا خاکستری مشاهده می کنید، مطمئنا همانند کسانی که تمام موهای شان سفید است، احساس ناامیدی می کنید و شاید به این ترتیب بخواهید هر کاری از دست تان بر می آید انجام دهید تا از شر آن ها خلاص شوید. به جای این که تمامی موهای تان را رنگ کنید، سعی نمایید از هایلایت هایی در لا به لای موهای تان استفاده کنید که به این ترتیب سفیدی موها پوشانده می شود. با اضافه کردن هایلایت هایی به موهای تان، تارهای خاکستری از دید پنهان می گردند.

 

روش سوم: با اسپری رنگی ریشه، می توانید تارهای خاکستری موهای خود را بپوشانید. 

بیایید با این واقعیت رو به رو شویم: زمان هایی وجود دارد که خیلی پر مشغله می باشید و ناگهان متوجه می شوید که ریشه موهای تان باز هم سفید شده است. با وجود گزینه ها و راه حل های بسیار راحت برای رنگ کردن موها، ممکن است زمان این را نداشته باشید که بلافاصله موهای تان را رنگ یا هایلایت کنید، از طرفی، هر روز بیشتر متوجه سفیدی و خاکستری بودن موهای خود می شوید. به جای این که استرس داشته باشید به دنبال یک اسپری رنگ ریشه موها باشید که این  موهای سفید شما را در کمتر از چند دقیقه می پوشاند.

 

توصیه چهارم: ترمیم موهای سفید در بیرون از خانه و در حین رفت و آمد.

روزهایی وجود دارد که شما تا زمانی که پای تان را از خانه بیرون می گذارید، متوجه ریشه سفید موهای خود نمی شوید. یا شاید هم هنگام صبح وقت کافی ندارید، زیرا تهیه صبحانه و آماده شدن برای رفتن به سر کار یا دانشگاه و یا هر جای دیگری، به اندازه کافی وقت گیر است. در حالی که روش هایی وجود دارد تا قبل از این که از خانه بیرون بروید، ریشه سفید موهای تان را بپوشانید، اما گاهی شما نیاز دارید تا این کار را در راه انجام دهید. برای این روزها که صبح ها بسیار سرتان شلوغ است و مجبور هستید در مسیر رفت و آمد یا در دفتر کارتان روتین زیبایی خود را کامل کنید، می توانید از خودکار یا ماژیک های رنگی مخصوص ریشه موها استفاده کنید.

این محصول دارای براشی است که استفاده سریع و آسان را برای رنگ کردن ریشه موها فراهم می آورد. تنها کافی است براش را روی ریشه خشک موهای خود بکشید، تنها در یک دقیقه می توانید به همان نتیجه ای دست یابید که در ذهن خود تصور می کردید.

 

توصیه پنجم: به موهای خاکستری خود درخشش بیشتری بدهید. 

تمایل برای پنهان کردن و از بین بردن موهای خاکستری بسیار زیاد و شدید است، اما بدانید که تنها گزینه و راه حل موجود، رنگ کردن آن ها نیست. در عوض، از ترند موی مخصوص جشن ها و مهمانی ها استفاده کنید که ریشه موها به اکلیل هایی آغشته می شود- به این ترتیب می توانید بدون استفاده از مواد شیمیایی، موهای خاکستری خود را بپوشانید. یک ترکیبی از ژل مو و اکلیل تهیه کنید. سپس آن را به ریشه موهای تان که سفید و خاکستری است بزنید تا هیچ کس متوجه آن ها نشود. نمی توانیم بگوییم که از چه رنگ اکلیلی استفاده کنید که بستگی به سلیقه خودتان دارد، تنها برای این که این اکلیل ها به موهای تان بچسبند، از یک ژل مو همراه آن استفاده کنید.

 

توصیه ششم: فرق موهای تان را تغییر دهید. 

پوشاندن موهای خاکستری می تواند به سادگی تغییر مدل موهای تان باشد. روش جدیدی را برای تقسیم بندی کردن و فرق موهای تان انتخاب کنید، این موضوع بیشتر به این بستگی دارد که موهای خاکستری شما در کجا قرار دارند. به این ترتیب با انتخاب یک فرقی که می تواند بیش از هر حالت فرق دیگر، موهای خاکستری شما را بپوشاند، به هدف خود دست می یابید.

 

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-color/gray-hair-coverage/hacks-to-hide-gray-hair.aspx

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 2 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها