مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > مدل موهای جدید زمستانی

مدل موهای جدید زمستانی

5
(2)

17 مدل موی زمستانی که میتوانید قبل از همه آنها را امتحان کنید.

در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ برای شما مدل مو های جدید زمستانی که می توانید قبل از همه آنها را  امتحان کنید تا مثل یک  سلبریتی در همه جا بدرخشید.

مدل کوتاه تا بالای خط فک ،هر چه بیشتر وارد سال 2020 میشویم این مدل محبوب کوتاه تر هم میشود . این مدل باید در محدوده ارتفاعی گوش و چانه قرار بگیرد . این مدل باید خطی صاف در امتداد فک شما داشته ، در قسمت پشت کوتاه تر و در قسمت جلو کمی بلندتر باشد و یک یا دو اینج زیر گوش قرار بگیرد.

مو

بهترین راه برای جذاب کردن یک مدل کوتاه بدون لایه این است که با بابلیس جلوی مو را فر کنیم ، هر چه شلوغ تر جذاب تر .

مو

اگر موی شما پرپشت هست میتونید کمی نوک ها را کوتاه کنید تا بعد بیشتری به آنها بدهید و برای نشان دادن بیشتر موها میتوانید کمی اسپری حالت دهنده ی خشک به نوک ها بزنید .

مو

امسال موهای کوتاه خیلی بیشتر قبل محبوب شده اند . این مدل به تمام صورت ها می آید ، این مدل جهانی است و در طول سال به صورت فر ، صاف و یا حالت دار از آن استفاده کنید .

مو

اگر خیلی دوست دارید موهاتون کوتاه بشه ، بهتر است از مدل پیکسی استفاده کنید .

مو

برای داشتن یک نوع پیکسی خاص میتونید قسمتهای کناره رو خالی کرده و قسمت بالا را یک کوتاهی طبیعی داشته باشید .

 

روی یک موی طبیعی یک پیکسی پر قسمت بالای سر حل تازگی را با خود همراه دارد و خواباندن موها به سمت عقب شکل جذابی به این مدل مو میدهد .

 

این مدل مو چیزی بین حالت بلند و کوتاه است و یک راه عالی برای استفاده از ترندهای امسال . این مدل دارایی لیرهایی است که موها را پر پشت تر و دارای ساختار منظم نشان میدهد .

مو

اگر موهای شما کم پشت است و دلتان حجم بیشتری میخواد می توانید از لیرهای داخلی استفاده کنید که شکل مو را به خوبی نشان میدهند. قبل از سشوار کمی موس حجم دهنده بزنید.

 

این مدل بلند ، پر و بی پرده این امکان را به شما میدهد تا به شکل های مختلفی از آن استفاده کنید . این مدل هم به شکل فر و شلوغ زیباست و هم به صورت جمع شده و ساده .

مو

اگر موهای شما بلند است یکی از راه های عالی برای ایجاد بعد یک چتری قاب کننده صورت است . این مدل به هر بافت مویی شکل میدهد و نیازی به مرتب کردن زیادی هم ندارد .

مو

این چتری کوتاه تر که چند لایه هم دارد قابی زیبا برای چشمان شما درست می کند.

 

البته می توانید چتری خود را تا چانه نگه دارید ، اینطوری هم صورت شما شکلی ملایم به خود میگیرد و هم هر موقع که خواستید میتوانید موها را به شکل دم اسبی جمع کنید .

 

اگر دوست ندارید مدل های جدید رو امتحان کنید چند لایه در قسمتهای جلو و تا استخوان گونه داشته باشید .

 

این مدل مو که خیلی محبوب خانم های فرانسوی است امسال محبوبیت بسیار زیادی پیدا کرده و با یک چتری پر همراه است . این مدل پاریسی باید به انداره استخوان گونه تا استخوان فک باشد .

 

این مدل فر تا چانه ارتفاع داشته و با چتری های شجاعانه و لیرهای متعدد موها رو پر و زیبا نشان میدهد .

مو

اگر موهای شما کم پشت است این مدل شیک را امتحان کنید . این مدل شامل یک چتری با لایه های پر تا روی مژه هاست . برای درست کردن این مو به اسپری بافت دهنده نیاز دارید تا حجم مو را بیشتر کنید .

 

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها