مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > نیکول کیدمن و سبک موهایش

نیکول کیدمن و سبک موهایش

0
(0)

چگونه از سبک موهای NICOLE KIDMAN در مراسم گلدن گلوب با کمترین محصولات مورد نیاز تقلید کنید

 

گاهی اوقات شما یک مدل مویی را در مراسم فرش قرمز مشاهده می کنید و بلافاصله این وسوسه به ذهن تان خطور می کند تا برای خود در منزل امتحان کنید. بسته به این که نظرتان به سمت کدام یک از سلبریتی ها جلب شده است، تلاش برای تقلید از سبک مدل موی شان بدون کمک حرفه ای یک آرایشگر اندکی کار سختی به نظر می رسد. در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که چگونه از سبک مدل موی نیکل کیدمن با کمترین محصولات مورد نیاز تقلید کنید،با ما همراه یاشبد.

مدل مو

نیکول کیدمن و مراسم گلدن گلوب

در هر صورت، آرایشگران بسیاری وجود دارند که تنها از سبک های کلاسیک استفاده می کنند. به طور مثال ظاهر و استایل NICOLE KIDMAN را در مراسم گلدن گلوب 2020 مشاهده کنید. این سلبریتی با لباس به رنگ قرمز آتشی و هم چنین همراه با موهایی صاف که به صورت فرق وسط به دو قسمت تقسیم شده است، در مراسیم گلدن گلوب 2020  حضور یافته است. این سبک به راحتی به دست می آید و آن گونه که به نظر می رسد، با محصولات گران قیمت و روش های سخت و دشوار ایجاد نشده است.

آرایشگر نیکول کیدمن

در واقع آرایشگر این سلبریتی، سبک مدرنی را برای موها مهیا کرد تا با لباس کلاسیک وی همخوانی داشته باشد. تمام چیزی که این آرایشگر بسیار روی آن متمرکز بود، به آماده کردن موهای KIDMAN ارتباط داشت. از جایی که موها باید صاف و هموار به نظر می رسید، آماده سازی موها با محصولات مربوطه به ماندگاری بیشتر مدل مو در طول شب بسیار کمک می کرد.

این محصولات، اسپری حجم دهنده و حالت دهنده و اسپری محافظ گرمایی و هموار کننده کراتین مو می باشد. استفاده از این محصولات موجب شد تا دیگر موهای این سلبریتی نیاز به تمدید مجدد نداشته باشد و تا آخر شب به همان شکل باقی بماند.

مدل مو

برای این که اسپری های به کار رفته روی موهای KIDMAN پخش شود، آرایشگر موهای نیکول کیدمن را شانه کرد و هم چنین یک فرق وسط را در جلوی سر به وجود آورد. در مرحله بعدی موها در قسمت ریشه با یک براش گرد حجم داده شد و زمانی که موهای کاملا خشک شدند، با یک اتو مو، هر قسمت از مو ها صاف و هموار گردید.

آرایشگر نیکول کیدمن روی تمام بخش های کوچک موی های او تمرکز بالایی داشت تا هر تار مو نیز به نظر صاف و هموار برسند.

باقی ماجرا

باقی ماجرا که بسیار ساده است: در آخر از اسپری خشک کننده و حالت دهنده به ریشه مو اسپری شد و قبل از این که باقی موها در پشت گوش های KIDMAN قرار بگیرند، اندکی موها پوش داده شدند. در نهایت از یک اسپری روغنی خشک کننده موها استفاده شد که به بیشتر عملکرد تافت را داشته و موجب می شود تا موها به همان حالت باقی بمانند.

هیچ کدام از این اسپری ها قیمت بسیار زیادی ندارند، از این رو صبح روز بعد زمانی که از خواب بیدار شدید و می خواهید مدل جدیدی به موهای خود بدهید، به یاد داشته باشید که همه آرایشگران معروف از سبک های پیچیده و با محافظت و دقت بالا و هم چنین از محصولات خیلی گران قیمت استفاده نمی کنند. KIDMAN این امر را به خوبی اثبات می نماید.

 

منبع مقاله:https://www.allure.com/story/golden-globes-2020-nicole-kidman-blowout-drugstore-products

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها