مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > رنگ مو های مناسب زمستان سال 2020

رنگ مو های مناسب زمستان سال 2020

4.8
(4)

رنگ مو های مناسب زمستان سال 2020

زمستان رسیده است. شما ممکن است از قبل درباره خرید لباس و پوشاک فکر کرده باشید، اما موهای تان چطور؟ از جایی که با تغییر فصل، گرایش های مختص آن نیز تغییر می کند، زمان عالی است که رنگ های مو بروز و عالی را امتحان کنید. برای این که در این زمینه الهاماتی را به دست بیاورید، ما سعی کردیم تا برخی از ایده های رنگ مو را برای زمستان امسال در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ برای شما فراهم کنیم. ما رنگ های قرمز آتشی، بلوندهای خنک و غیره را در بر داریم. یک نگاهی به آن ها بی اندازید، مطمئن باشید که می توانید بهترین مورد را برای موهای خود در فصل زمستان انتخاب کنید.

 

 

1.موی بلوند یخی.

اولین ایده ما در این زمینه رنگ پلاتینیوم، طلای سفید و یا بلوند یخی است. بلوند یخی بسیار روشن است و تقریبا به نظر سفید می آید. یک انتخاب رنگ مو شگفت انگیز برای زمستان است که به شما نمای یک ملکه با موهای شیک و زیبا را می دهد. تمامی رنگ های شبیه این مورد برای بانوانی مناسب است که می خواهند چشمگیر باشند. شما می توانید هم چنین های لایت های رنگ پلاتینیوم را برای ظرافت بیشتر برای موهای خود انتخاب کنید.

مو

 

 1. موهای بالیاژ کاراملی.

در طول ماه های زمستان، برخی هایلابت های گرم تر در مقایسه با سایه های یخی ترجیح داده می شود و اگر شما نیز جزو همین افراد هستید، مطمئنا این ایده جدید ما را دوست خواهید داشت. این مدل مو بالیاژ کاراملی گرم را همراه با موی مشکی و خرمای تیره نمایان می سازد. این ترکیب رنگ بسیار چشمگیر بوده و برای زمستان و دیگر فصل ها نیز مناسب است.

مو

 1. موهای آمبره خاکستری تیره.

می خواهید مد روز باشید؟ این ایده رنگ مو می تواند برای شما بسیار جالب و هیجان انگیز باشد. در این جا ما یک رنگ مو آمبره خاکستری تیره یا دودی داریم. سایه های خاکستری مانند این مورد برای فصل زمستان گزینه عالی به نظر می رسند. این مدل و رنگ برای بانوانی مناسب است که می خواهند در زمینه فشن و مد پیشرو باشند و بدرخشند. می توانید این ترکیب یا هایلایت های خاکستری دیگر را نیز امتحان نمایید.

مو

 1. موهای مسی.

زمانی که زمستان از راه می رسد، رنگ موهای تناژ قرمز بیشتر مورد توجه قرار می گیرند. رنگ هایی مانند مسی بسیار محبوب می باشند. از این رو در این جا مثال باشکوهی از رنگ قرمز مسی وجود دارد که باید آن را امتحان کنید. این یک رنگ گرم و غنی است که در ماه های سرد سال چهره شما را شاداب تر نشان می دهد.

مو

 

 1. رنگ موی زمستانی قهوه ای متمایل به خاکستری.

در ایده بعدی، ما رنگ موی قهوه ای متمایل به خاکستری را برای فصل زمستان به شما پیشنهاد می کنیم. این رنگ با تناژ پایین برای زمستان گزینه مناسبی در نظر گرفته می شود. این مورد موهای شما را بلندتر نشان می دهد، درست مانند رنگ بلوند که در تابستان این تاثیر را در بر دارد. رنگ کردن مو مانند این برای بانوانی که می خواهند تغییر به وجود آورند که خیلی در حد بالایی نباشد، مناسب است.

مو

 1. هایلایت های بنفش تیره.

بنفش یک رنگ محبوب دیگری است.در تابستان، سایه های پاستلی این رنگ مورد توجه است اما در زمستان، حالت های تیره آن می تواند مناسب تر باشد. در این جا ما یک مثال زیبای دیگر را برای شما داریم.این رنگ از مشکی آغاز شده و به صورت تدریجی به رنگ بنفش تیره تغییر می یابد. این یک نوع از رنگ های ترکیبی محسوب می شود.

مو

 1. های لایت های بلوند خنک و روشن.

حالا، ما یک ایده رنگ دیگری را برای بانوانی در اختیار داریم که موهای بلوند دارند. ایده مو در این جا به سایه های مختلفی از رنگ بلوند ارتباط دارد، اما رنگ اصلی حالت خنک و روشنی را نمایان می سازد. رنگ موی این چنینی برای افراد مو بلوندی مناسب است که می خواهند موهای خود را بلند تر نشان دهند. این مورد هم چنین باعث می شود تا موی شما شیک تر به نظر برسد  و در فصل زمستان درخشانندگی بیشتری داشته باشد.

مو

 

 1. موی آمبره قرمز پر رنگ تا مسی.

زمانی که فضل تغییر می کند، برای بسیاری از ما رایج است که بخواهیم نمای متفاوتی را داشته باشیم. اگر شما نیز به همین ترتیب می باشید، نیاز دارید تا این ایده مو ما را بررسی کنید. این رنگ مو قرمز پر رنگ است. یک قدم فراتر از مسی محبوب و تن فلفلی می باشد، از این رو شما به این وسیله بسیار متفاوت و متمایز دیده خواهید شد. این مدل مو بسیار انتخاب شیک و بروز برای افرادی است که می خواهند موهای خود را به یک رنگ بانشاط و شاداب تغییر دهند.

مو

 1. مو آمبره تیره تا بلوند.

ایده بعدی ما بالیاژ بلوند در موهای تیره است. ما این سبک مو را دوست داریم، زیرا معمولا بالیاژ روشن و تابستانه است، اما در این جا یک بلوند گرم وجود دارد که با فصل زمستان به خوبی هماهنگ می باشد. مو با این سبک برای هر کسی زیبا به نظر می رسد  و به صورت طبیعی است و مراقبت زیادی را نمی خواهد.

مو

 1. موهای رز گلد.

ما ایده دیگری برای بانوانی داریم که دوست دارند تا با سبک و فشن روز دنیا همراه باشند. در این جا به شما موهای رز گلد را معرفی می کنیم. این مد از صورتی و تن رنگ رز را استفاده می کند که بسیار شاینی و براق است. این رنگ موی شیک برای تمام طول سال متناسب است و با هر فصلی مطابقت می یابد.

مو

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 4.8 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 4

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها