مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > , , , , , , , , , , > رنگ شرابی تمشکی در هایلایت قرمز

رنگ شرابی تمشکی در هایلایت قرمز

5
(2)

رنگ “شرابی تمشکی” یک ترند جدید در هایلایت های قرمز رنگ در موهای قهوه ای می باشد.

 

این روزها، تکنیک هایلایت جدید دیگری به چشم می خورد که ما را به یاد یک کوکتل و نوشیدنی خوشمزه می اندازد. ترند رنگ موی “شرابی تمشکی” همین حالا مد روز می باشد و دلیل آن هم بسیار ساده است، زیرا نه تنها به خودی خود یادآور یک نوشیدنی است، بلکه یکی از رنگ موهای مورد علاقه برای این فصل از سال می باشد. این بالیاژ قهوه ای مایل به قرمز پررنگ و غنی در واقع برای تغییر و تنوع از فصل پاییز به فصل زمستان بسیار عالی و شگفت انگیز در نظر گرفته می شود.در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ در رابطه با رنگ موی شرابی تمشکی که ترند جدید در هایلایت های قرمز در رنگ موی قهوه ای برای شما مطالبی را گرد اوری کرده ایم، با ما همراه باشید.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

تصاویری که در ادامه مشاهده می کنید، پست هایی از رنگ کاران و آرایشگران حرفه ای می باشد. در این تصاویر رنگ موی قهوه ای پررنگ به عنوان بیس و پیش زمینه موها مشاهده می شود که با تناژ های قرمز، هایلایت و روشن شده است، بیشتر این رنگ های قرمز تناژ گرم داشته و بیشتر به رنگ تمشک قرمز نزدیک می باشند. همه این ها ما را به یک نتیجه سوق می دهد: ترکیب رنگ قهوه ای و قرمز که در واقع ما را به یاد نوشیدنی تمشک می اندازد، می تواند بسیار زیبا و جذاب نمایان شود.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

خیلی ها عاشق این ترند می باشند، زیرا روشی است که رنگ قهوه ای می تواند موهای قرمز را به صورت ساده و مینیمال با خود همراه داشته باشد. این امر هم چنین موجب چند بعدی نشان دادن موها نیز می شود. این سبک احتمالا به راحتی برای افرادی که از قبل موهای قهوه ای تیره تا متوسط داشته اند، به خوبی جواب می دهد. بهترین مورد در این زمینه می تواند هایلایت بالیاژ کامل و یا نسبی موها باشد که رنگ قهوه ای متمایل به قرمز متوسط دارد و نمای کلی موها براق و درخشان به نظر می رسد. برخی افراد دوست دارند این هایلایت ها قرمز تر نمایان شوند، به این ترتیب، نیازی نیست تا موها خیلی درخشان و براق باشند.

در ادامه تصویری را مشاهده می کنیم که از قبل دارای هایلایت های بلوند در موهای قهوه ای متوسط طبیعی خود بود. برای پایه موهای او از رنگ قهوه ای گرم استفاده شد تا ریشه موها بیشتر مشخص و آشکار باشد و در نهایت از رنگ قرمز استفاده شد تا هایلایت های بلوند قدیمی او پوشانده شود.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

در حالی که آرایشگران متخصص و حرفه ای معتقد می باشند که بیس و پیش زمینه قهوه ای رنگ موها در این ترند می تواند برای شروع بسیار آسان باشد، تصویر زیر اثبات می کند که ترند موی شرابی تمشکی می تواند از موهای روشن تر نیز به دست بیاید. در تصویر زیر برای مشتری که به طور طبیعی موهای بلوند کثیف داشت، از رنگ موی دائمی برای ریش ها استفاده شد، زیرا تارهای خاکستری وجود داشت که باید پوشانده می شدند. سپس همان طور که مشاهده می کنید، برای هایلایت ها، از رنگ قرمز تمشکی مناسب با پایه مو به کار برده شده است.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

به عبارت دیگر، بسیار عالی می شود که برای دستیابی به این سبک رنگ مو، به سراغ یک متخصص بروید، زیرا این ترند نیاز به مهارت و دقت خاصی دارد.

 

منبع مقاله:

https://www.allure.com/story/raspberry-bourbon-hair-color-highlights-trend

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها