مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > 33 میکاپ برای جشن ها و مهمانی ها درکریسمس 2020 

33 میکاپ برای جشن ها و مهمانی ها درکریسمس 2020 

0
(0)

33 میکاپ برای جشن ها و مهمانی ها درکریسمس 2020

 

خیلی از افراد اعتقاد دارند که بعد از مهمانی و جشن است که بسیار اهمیت دارد، اما برای افرادی که عاشق میکاپ می باشند، همه چیز به قبل از مهمانی و جشن ختم می شود. در واقع بسیاری معتقد می باشند که هر چیزی که در مهمانی و جشن ها اتفاق می افتد، تنها نیمی از لذت و هیجان را شکل می دهد. آماده شدن برای چنین موقعیت هایی نیز به خودی خود موضوع جداگانه ای محسوب می گردد.

میکاپ

در این مهمانی ها و جشن های بخصوص مانند تعطیلات کریسمس است که می توانید از پالت سایه چشم های اکلیلی و پر رنگی که مدت ها است دست نخورده باقی مانده اند، بیش از هر زمان دیگری استفاده کنید. تعطیلات و کریسمس سال نو بهانه ای است که اندکی این میکاپ های درخشان و شاینی را امتحان کنید. اگر جزو افرادی هستید که همیشه به میکاپ های ساده و مینیمال قناعت می کنید، شاید این تعطیلات به شما فرصتی بدهد تا سایه های اکلیلی، رژلب های پررنگ و یا ترکیبی از هر دو را امتحان کنید. این گونه تصور کنید که به این ترتیب می خواهید با تزئینات و دکور شب های کریسمس و سال نو رقابت کنید.

در این مقاله از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ، 33میکاپ برای مهمانی کریسمس 2020 وجود دارد، بهتر است این مقاله را بوک مارک کنید تا هر زمان که دوست داشتید به آن رجوع کنید و مناسب ترین سبک مورد نظرتان را از بین 33میکاپ برای مهمانی کریسمس 2020  انتخاب کنید. اگر طرفدار رژلب های قرمز و میکاپ های اکلیلی نیز نمی باشید در این جا انواع سبک های میکاپ متالیک، مات و ترکیبی از آن ها نیز وجود دارد. از این رو به ادامه مقاله بروید و بهترین ها را برای خود انتخاب کنید.

میکاپ

1.چشم های اسموکی سبز زمردی: LUCY HALE.

در این فصل، از رژلب های ساده ای استفاده کنید تا چشم های تان بیشتر جلب توجه کند. این سبک پر رنگ و برجسته با استفاد از هر گونه رنگ های پیگمنت داری به راحتی به دست می آید. اما LUCY HALE از سه سایه مختلف از رنگ سبز استفاده کرده است. او از این سایه ها روی تمام پلک خود و حتی خط مژه پایین به کار برده است. ابتدا سبز زمردی را در بالا، رنگ سبز متالیک را در مرکز پلک و گوشه های چشم به کار برده است تا درخشش چشم هایش بیشتر به چشم بیاید.

میکاپ

 1. رژلب های کاکائویی: HANNAH BRONFMAN.

رژلب کاکائویی و خون آشامی و سایه چشم اکلیلی این سلبریتی در کنار هم این امر را اثبات می کند که دو لوازم آرایشی مورد علاقه تان را می توانید به طور همزمان به این ترتیب به کار ببرید.

میکاپ

 1. پلک های اکلیلی:MARGOT ROBBIE .

برای این که در میکاپ چشم اکلیلی معمولی تحولی ایجاد کنیم که مناسب مهمانی های کریسمس نیز باشد، می توانید مانند این سلبریتی از اکلیل هایی در اطراف چشم ها خود استفاده کنید و آن را به گوشه های خارجی چشم های تان نیز بسط دهید تا به این ترتیب اکلیل ها را بیش از همیشه در معرض نمایش بگذارید. انتخاب رنگ اکلیل ها بسته به سلیقه، رنگ پوست و رنگ میکاپی دارد که می خواهید داشته باشید.

میکاپ

 1. چشم های گربه ای مشکی: LILY ALDRIDGE.

اگر میکاپ چشم اکلیلی و یا رژلب های قرمز چیزی نیست که مورد پسند شما باشد، روش های دیگری وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید. ALDRIDGE سبک جذاب و جالبی را با این میکاپ در معرض نمایش گذاشته است. او از رژ لب قهوه ای نود و چشم های گربه ای تمام تیره و مشکی به کار برده است که با موج های رها و زیبایی موهای او همخوانی بالایی دارد.

میکاپ

 1. چشم هایی با خط های طلایی: BELLA HADID.

در حالی که سبک و استایل شما برای مهمانی و جشن های کریسمس به اندازه BELLA HADID مطمئنا پوشیده نیست، اما عوامل دیگری در سبک او وجود دارد که الهام گرفتن از میکاپ او را ارزشمند ساخته است. تنها با استفاده از خط چشم طلایی بالای مژه های تان که به نقطه و مجرای اشک ادامه می یابد و حالت V شکلی را در آنجا تشکیل می دهد، می توانید جذابیت چهره خود را بیشتر کنید.

میکاپ

 1. همه چیز به رنگ قرمز: OLIVIA MUNN.

می توانید از ترند تک رنگ به عنوان یک ایده میکاپ برای تعطیلات کریسمس استفاده کنید. لب هایی به رنگ زرشکی کمرنگ همراه با رژگونه و سایه چشم به رنگ های مشابه موجب شده است که این سبک از میکاپ بسیار دوست داشتنی شود. می توانید حتی انتخاب لباس های تان را به گونه ای انجام دهید که با میکاپ تان همخوانی داشته باشد.

میکاپ

 1. چشم های مسحور کننده متالیک: DUCKIE THOT.

پوست درخشان، لب های براق و چشم های مسحور کننده این سلبریتی واقعا به گونه ای زیبا است که نمی توانیم از نگاه کردن به آن دست بکشیم. در این میکاپ بیش از هر چیزی گوشه های داخلی چشم ای او جلب توجه می کند که به رنگ آبی روشن براق می باشد.

میکاپ

 

 

 1. درخشش در تمام صورت: JENNIFER HUDSON.

درخشش طلایی و ملایم در تمام صورت این سلبریتی واقعا ما را به یاد فرشتگان می اندازد و بافت شل موهای او واقعا سبک میکاپ او را کامل کرده است. هرگز استفاده از مژه های پرپشت و بلند همراه با چشم های اسموکی به رنگ شامپاینی را دست کم نگیرید.

میکاپ

 1. رمانتیک: LILY COLLIN

برای این که سبک زیبا و رمانتیک و تیره این سلبریتی را برای خود امتحان کنید، باید سایه رنگ های تیره پالت سایه چشم خود را در نظر داشته باشید. این میکاپ هم نمای مات و هم نمای اکلیلی دارد. اگر به طور خدادی دارای قوس ابروهای پر نمی باشید، می توانید از محصولات میکاپ ابرو در این زمینه کمک بگیرید.

میکاپ

 1. رنگ نود با هاله ای از رنگ طلایی: JENNIFER LAWRENCE.

باید در این سبک به فکر رنگ های نود فاخر و باشکوه باشید. اگر سایه چشم طلایی خیلی مورد پسندتان نیست، می توانید آن را با رنگ برنزه، خط چشم اسموکی و رنگ شاه بلوطی روی لب های تان ترکیب کنید تا جذابیت بیشتری به میکاپ خود بدهید.

میکاپ

 1. سایه چشم پاستلی متالیک: PRIYANKA CHOPRA.

این سبک در واقع معنای جدیدی به سبک چشم های آبی بی بی می دهد. سایه چشم در این سبک در اطراف پلک و زیر خط مژه پایینی به کار برده شده است. واقعا رنگ آبی آسمانی این سایه، رنگ جذاب و دلنشینی محسوب می شود.

میکاپ

 1. نقره ای یخی: GIGI HADID.

همان طور که این سلبریتی اثبات می کند، اکلیل ها می توانند حالت خنثی داشته باشند. او از یک گرادینتی از  رنگ نقره ای و اکلیل های فلزی مانند روی خط مژه خود استفاده کرده است که تا بالای چین پلک ها نیز ادامه دارد و با رنگ لب نود و پوست با طراوات او همخوانی بالایی را در معرض نمایش می گذارد و او را شبیه ملکه نمایان کرده است.

میکاپ

 1. تناژ رنگ جواهری در تمام صورت: ROWAN BLANCHARD.

حتی تصور هماهنگی رنگ بنفش و سایه چشم آبی و رژلب قرمز در نگاه اول ممکن است شما را شوکه کند، اما این سلبریتی نشان داده است که ترکیب این رنگ ها چقدر می تواند کنار یکدیگر عالی و زیبا باشد. رنگ رژلب قرمز او دارای پیش زمینه خنک می باشد که هماهنگی بالایی با سایه رنگ یاقوت کبود و ارغوانی پلک های او دارد.

میکاپ

 1. لب های به رنگ زغال اخته: JASMINE SANDERS.

استفاده از رژلب دراماتیک مانند سایه رنگ زغال اخته ای که این سلبریتی برای لب های خود به کار برده است با سایه چشم نقره ای وی هماهنگی دارد و این موضوع تمام چیزی است که برای تغییر میکاپ روزانه و همیشگی تان به میکاپ مناسب جشن و مهمانی های سال نو، نیاز دارید.

میکاپ

 1. سایه دنباله دار آبی رنگ: AMANDLA STENBERG.

زمانی که بحث میکاپ مناسب جشن و مهمانی های سال جدید و ایام کریسمس می شود، رنگ سبز و قرمز بیش از هر چیزی به ذهن خطور می کند، اما این سلبریتی اثبات کرده است که سایه آبی نیز می تواند به زیبایی آن رنگ ها نیز باشد و بسیار شیک نمایان شود. در این سبک، بهتر است سایه چشم خود را به صورت گربه ای و دنباله دار بکشید تا بر جذابیت این سبک آرایشی بی افزایید.

میکاپ

 1. خط چشم قرمز: EMMY ROSSUM.

برای این که میکاپ جذاب و مناسبی برای این تعطیلات کریسمس پیشرو داشته باشد و می خواهید در چد دقیقه کار میکاپ تان را به پایان برسانید، همان کاری را کنید که EMMY ROSSUM انجام داده است. با خط چشم قرمز، خط چشم دنباله داری را بکشید و از یک ریمل حجم دهنده به کار ببرید. هم چنین استفاده از رنگ رژلب نود مات نیز باعث می شود بیش از پیش بدرخشید.

میکاپ

 1. صورتی در صورتی: KELSEA BALLERINI.

میکاپ مناسب مهمانی و جشن های کریسمس به این معنا نیست که نباید میکاپ اندک و مینیمالی داشته باشید. با وجود لب ها، پلک ها و گونه های درخشان، سبک آرایشی صورتی کرمی این سلبریتی واقعا برای هر رویداد و موقعیتی در سال نو مناسب می باشد. حتی این سبک میکاپ برای مواقعی که می خواهید همراه دوستان و یا خانواده بیرون بروید و خوش بگذرانید، بدون این که میکاپ سنگینی داشته باشید، نیز مناسب است.

میکاپ

 1. طلایی اسموکی: NICOLE RICHIE.

فصل تعطیلات زمان عالی برای امتحان کردن چشم های اسموکی طلای می باشد، همان طور که می توانید در چهره NICOLE RICHIE نیز مشاهده کنید. برای دستیابی به این سبک از آرایش، باید سایه های اکلیلی به رنگ طلایی را برای پلک خود در نظر داشته باشید. این میکاپ به همراه مژه مصنوعی و رژلب نود بسیار حیرت انگیز دیده می شود.

میکاپ

 1. سایه با تناژ مسی: EMILY RATAJKOWSKI.

این سلبریتی با انتخاب رنگ طلایی برای تمام استایل خود اعم از لب های نو شاینی، گونه های برنز و های لایت شده و سایه چشم گرم و شاینی مسی در کنار مژه های کوتاه و مشخص چشم ها، نگاه همه را به سمت خود جلب کرده است. این میکاپ واقعا مناسب مهمانی های سال نو می باشد. از آن لذت ببرید.

میکاپ

 1. ابروهای تزئین شده با سنگ های تزئینی.

می توانید ابروهای شانه زده شده را با سنگ های تزئینی کوچکی همراه کنید. در چهره این سلبریتی شاهد سایه رنگ آلویی کمرنگ شاینی به همراه رنگ لب آلویی پررنگ می باشیم که با این سنگ های تزئینی روی ابروهای خود، جذابیت و شگفتی بسیار قابل توجه ای به وجود آورده است.

میکاپ

 1. سایه چشم صورتی: Zoë Kravitz

برای این که میکاپ مناسبی برای مهمانی و جشن های شبانه خود داشته باشید می توانید از این سبکی که این سلبریتی روی پوست شفاف و با طراوت خود به کار برده است، الهام بگیرید. در این میکاپ بهتر است از سایه چشم صورتی-مرجانی و برای لب ها از رنگ رزی به کار ببرید تا هماهنگی بیشتری را در صورت خود ایجاد کنید.

میکاپ

 1. لب های بنفش: Lupita Nyong’o

این سلبریتی روی رنگ بنفش موجود در رنگ های رنگین کمان تمرکز بیشتری داشته است تا مانند یک ملکه به نظر برسد. در این جا مشاهده می کنیم میکاپ آرتیست او از خط چشم آبی کمرنگ برای زیر خط مژه پلک پایین به کار برده است. باقی آرایش در اینجا ساده است تا لب هایی به رنگ بنفش اشرافی، بیش از هر چیزی در معرض توجه باشند.

میکاپ

 1. مژه های پر پشت و بلند به همراه لب های براق: LADY GAGA.

برای این که ظاهر و سبک میکاپ LADY GAGA را تقلید کنید، بهتر است از ریمل حجم دهنده برای مژه های خود استفاده کنید و برای لب ها نیز از رنگ نود با تناژ هلویی- صورتی به کار ببرید. همان طور که می بینید سایه چشم این سلبریتی به صورت اکلیلی است و زیر خط مژه پایینی نیز به رنگ تیره درآمده است.

میکاپ

 1. چشم های گربه ای شناور: SARA SAMPAIO.

بهتر است تفاوتی را در خط چشم و سایه چشم گربه ای روزانه خود ایجاد کنید، این کار را SARA SAMPAIO به نحو احسنت نمایان کرده است. همان طور که می بینید امتداد سایه چشم گربه ای تا بالای پلک امتداد یافته و از طرف دیگر به خط مژه بالا نیز متصل می باشد. این سبک “چشمان گربه ای شناور” می تواند جزوی از ترندهای روز میکاپ چشم و خط چشم در آینده باشد و ما این جا هستیم تا از همین حالا این سبک را امتحان کنیم.

میکاپ

 1. چشم های غروب آفتاب: ISSA RAE.

استفاده از رنگ های فلزی متعدد در یک سبک میکاپ، روش ساده ای برای افزودن عمق به چهره می باشد. به گونه ای که برخی از مردم می پرسند که این دیگر چه سبک میکاپ چشمی است. برای این که از سایه چشم درخشان و برجسته این سلبریتی تقلید کنید، با یک پایه رنگ برنز برای پلک های خود شروع کنید، سپس مقداری سایه رنگ توت فرنگی متالیک را از مرکز پلک های تان به سمت بیرون چشم بکشید. کار را با رنگ توت فرنگی روی لب ها و گونه های تان به اتمام برسانید.

میکاپ

 1. چشم های گربه ای کلاسیک: JESSICA ALBA.

شاید این مورد، سبک قدیمی باشد، اما بسیار جالب و جذاب به نظر می رسد: همیشه سبک سنتی چشم های گربه ای مناسب مهمانی ها و جشن ها می باشد، چه شما زمان کمی داشته باشید و یا تنها بخواهید از آرایش اندکی استفاده کنید، فرقی ندارد، در هر صورت این سبکی است که می توانید توسط آن بدرخشید. می توانید برای بیشتر دیده شدن چشم های تان، موهای خود را فرق وسط باز کرده و باقی موها را به صورت دم اسبی در پایین ببندید. به این ترتیب خط چشم گربه ای شما بیش از هر چیزی در معرض توجه قرار می گیرد.

 

میکاپ

 1. پلک های به رنگ آبی یخی.

برای این که چشم های اسموکی معمولی را بیشتر مناسب مهمانی ها و دورهمی های کریسمس و سال نو کنیم، می توانید گوشه های داخلی چشم های تان را با رنگ آبی روشن و آبرنگی بیشتر نمایان کنید، درست مانند همان کاری که این سلبریتی انجام داده است. او چشم های خود را با یک رنگ خاکستری نقره ای بیشتر مشخص کرده است و برای لب های خود از یک سایه خنثی استفاده نموده است تا با پوست باطراوت خود هم خوانی بالایی داشته باشد.

میکاپ

 1. درخشان و ملایم: JENNA DEWAN.

JENNA DEWAN سعی کرده است تا از سبک درخشان هالیوودی قدیم استفاده کند و این کار را با رژ لب رزی و استفاده بیش از اندازه از رژگونه در معرض نمایش گذاشته است. هم چنین مدل موهای او به گونه ای است که گویی همین حالا از فرش قرمز در دهه 1950 بازگشته است.

میکاپ

 1. لب های قرمز مخصوص کریسمس: AMBER HEARD.

همان طور که این سلبریتی اثبات می کند، شما هرگز با استفاده از رژلب های قرمز دچار اشتباه نمی شوید. مخصوصا با توجه به اینکه این رنگ رژلب با سایه چشم بسیار کمرنگ و اکلیلی و مژه های مشکی و مشخص همراه شده است. مطمئنا این سبک از میکاپ یکی از پرطرفدار ترین سبک میکاپ های مخصوص کریسمس می باشد که سال های سال است شاهد آن می باشیم و مطمئنا روی هر نوع تناژ پوستی نیز عالی دیده می شود.

میکاپ

 1. رنگ رزی در تمام میکاپ: MJ RODRIGUEZ.

این سلبریی در کنار پوست باطراوت و رژلب براق، از تناژ رزی برای سایه چشم خود به کار برده است. هم چنین در این سبک، سایه چشم اسموکی و مژه های درماتیک به کار رفته است که موجب شده است جذابیت این سبک از میکاپ نیز افزایش یابد.

میکاپ

 1. رژلب فوشیا: GEMMA CHAN.

رژلب پررنگ و برجسته را با این سایه رنگ توت فرنگی امتحان کنید، همان طور که GEMMA CHAN این کار را انجام داد و سپس سعی کنید تا توسط سایه چشم نقره ای براق، در صورت و میکاپ خود تعادل ایجاد کنید.

میکاپ

 

 1. پلک هایی دیسکویی: EMMA STONE.

زمانی که بحث مهمانی و جشن ها می شود، هیچ چیز به اندازه اکلیل ها و شاینی بودن نمی تواند به ذهن خطور کند. می توانید درست مانند این سلبریتی به چشم های خود درخشش فوق العاده ای بدهید، به این ترتیب که سایه شاینی را تا بالای استخوان ابروهای تان و زیر خط مژه پلک پایین ادامه دهید و در نهایت کار را با یک رژلب به رنگ هلویی خاتمه دهید.

میکاپ

 1. سایه چشم به رنگ آبی دریایی: DANAI GURIRA.

در این سبک، سایه چشم های اسموکی آبی دریایی در کنار رژلب توت فرنگی کمرنگ و به همراه بافت تلی در جلوی سر را شاهد می باشیم که همه این ها می تواند یک میکاپ را مناسب جشن ها و مهمانی های شبانه سال نو کند. این طور نیست؟

منبع مقاله: https://www.allure.com/gallery/party-makeup-looks

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها