مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > اتوبرنز ها و کرم های مناسب پوست های مختلف

اتوبرنز ها و کرم های مناسب پوست های مختلف

0
(0)

اتوبرنز ها و کرم های مناسب پوست های مختلف

برنزه کردن پوست می تواند گاهی مشکل باشد، به همین دلیل کرم های زیادی تولید شدند که برای برنز کردن پوست استفاده میشوند و به آن رنگ میدهند. ولی انتخاب مناسب کرم برنزه یا محصولات برنزه کننده متناسب با پوست و رنگ دلخواه بسیار مهم است. در این مقاله از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ سعی کرده ایم تا کرم هایی که برای هر پوستی باید استفاده شود تا پوستتان را برنزه کنید را معرفی کنیم.

اتوبرنز ها و کرم های مناسب پوست های مختلف

اتوبرنزها و پوستهای خیلی روشن

– اگر پوستتان روشن است باید خیلی دقت کنید . حتما قبل از برنز کردن پوستتان را لایه برداری کنید و موهای زائد را از بین ببرید. محصولاتی که خیلی تیره می باشند و تناژ نارنجی دارند رنگ غیر طبیعی به پوست شما می دهند. شما باید جوری برنزه شوید که رنگ پوست خودتان کمی تیره تر شود و باید مراقب راه راه شدن که به  دلیل استفاده خیلی کم اتوبرنزها بوجود می اید باشید.

اتوبرنز و پوستهای روشن

– چنین رنگ پوستهایی باید از محصولات و یا کرم هایی استفاده کنند که رفته رفته پوست آنها را تیره می کنند و هر چند روز یکبار از این فرمولها استفاده کنید تا به رنگ دلخواهتان برسید. رنگ برنز و طلایی عمیق بهترین رنگ برای چنین پوستهایی است ولی اگر قبلا کمی افتاب گرفته اید و قرمز شده اید پیشنهاد می کنیم از رنگ طلایی روشن استفاده کنید.

اتوبرنز  و پوستهای کمی سبزه

این پوستها به دلیل گرمایی که خودشان دارند می توانند از رنگهای تیره تر استفاده کنند ولی لایه برداری و تست رنگ برای این دسته نیز اهمیت دارد. حتما در قسمتهایی که مفاصل وجود دارند اول کرم مرطوب کننده بزنید و با این کار نگذارید این نقاط بیش از اندازه تیره شوند.

اتوبرنز و پوستهای سبزه

با وجود اینکه این افراد تا حدی برنزه می باشند در صورت استعمال فرمول اشتباه به راحتی پوستشان رنگ نارنجی به خود می گیرد. حتما از اسکراب استفاده کنید تا رنگهای قبلی روی پوستتان انباشته نشده باشد. پیشنهاد ما این است که از لوسیون های برنزه کننده استفاده کنید تا راحت تر بتوانید غلظتی که می خواهید را کنترل کنید.

پوستهای تیرهاتوبرنز روی این پوستها خیلی زیبا می شود و به آنها کمک می کند تا ناهماهنگی ها را کاملا بپوشانند. ولی با این حال پیشنهاد می کنیم از رنگهای خیلی تیره استفاده نکنید و به جای آن از به دنبال فرمولهایی باشید که پوستتان را براق کنند. محصولاتی و یا کرم هایی که کمی طلایی دارند می توانند به زیبایی پوست شما کمک کنند.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها