مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , , , , , , , , , , , > بهترین محصولات مراقبت از پوست ارگانیک

بهترین محصولات مراقبت از پوست ارگانیک

5
(1)

بهترین محصولات مراقبت از پوستی ارگانیک EMINENCE برای نوع پوست شما

اگر به دنیای زیبایی طبیعی به عنوان یک تیم ورزشی دبیرستان فکر کنیم، مواد تشکیل دهنده اندکی وجود دارند که قطعا در صف اول شروع ماسبقه قرار می گیرند. هر کسی که به اندازه ما طرفدار پر و پا قرص فرمول های طبیعی مراقبت از پوستی می باشد، مطمئنا مواد طبیعی مانند روغن نارگیل و آلوئه ورا را امتحان کرده است. اما با نگاه عمیق تر به این ماجرا، متوجه می شوید که باغ ها، زمین ها و جنگل های کره زمین سرشار از مواد طبیعی مراقبت از پوست می باشد که منتظر هستند تا به ماسک های صورت شگفت انگیز تبدیل شوند.  در این مقاله  از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ  ما برای شما بهترین محصولات مراقبت از پوست ارگانیک را گرداوری کرده ایم تا با تهیه و استفاده از انها به سلامت و زیبایی برسید.

بهترین محصولات مراقبت از پوست ارگانیک

سازندگان فرمول های این محصولات در EMINENCE ORGANIC SKIN CARE در واقعا کارشناسان و متخصصانی در سراسر کره خاکی ما می باشند و آن ها با کشاورزان در مجارستان و سراسر دنیا کار می کنند تا مواد طبیعی کمتر شناخته شده ای را مانند سیب زمینی شیرین، ریواس و فلفل پاپریکا را دست چنین نمایند و از قدرت آن ها استفاده کرده و محصولات فوق حرفه ای را هم برای جلسات اسپای مورد علاقه و هم برای روتین مراقبت از پوستی شما در منزل مهیا کنند. این برند از مواد در نوع طبیعی خود استفاده می کنند، مانند دانه ها، گوشته و پوسته مواد طبیعی. به این ترتیب از مزیت های بالقوه این مواد استفاده می شود تا به این ترتیب روتین مراقبت از پوستی شما یک پله بالاتر رفته و پیشرفته تر گردد.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

همه این موارد با یک ماده ای آغاز می شود که از زمین کشاورزی ارگانیک و دارای گواهی معتبر در مجارستان و یا هر زمین کشاورزی دیگر در هر جای دنیا برداشت می شود. هر محصول کاملا با موادی ساخته می شود که دارای بیشترین مزیت برای پوست می باشند و با دقت بالایی آماده می گردند تا مواد مغذی طبیعی گیاهان حفظ شود. برای هر محصولی که ساخته می شود، یک درخت در کشورهای حاصل خیزی کاشته می شود که در سال 2019 به این معنا است که EMINENCE ORGANICS مسئولیت کاشت بالای 10 میلیون درخت در 22 کشور را بر عهده دارد.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

به این دلیل که تمام محصولات در سطح حرفه ای می باشند، برند به طور منحصرا در سالن های اسپا و یا وب سایت های فروشگاهی آنلاین معتبر به فروش می رود. روش به کار رفته در EMINENCE ORGANICS بر اساس تجربه های همه جانبه و کامل در زمینه مراقبت از پوستی برگرفته شده است که این امر بدان معنا می باشد که یک روتین مراقبتی سالم در این میان وجود دارد که می تواند در جلسات اسپا و مراقبت روزانه تان در منزل مورد استفاده قرار گیرد. برای دریافت روش های حرفه ای و سطح بالا به سالن های اسپا مراجعه کنید، سپس با تکنسین آن جا همکاری کنید تا روتین مراقبتی مناسبی را برای بهبود هر چه بیشتر کیفیت پوست تان در پیش بگیرند.

EMINENCE ORGANICS  توسط یک گروهی از متخصصین و کارشناسان بنیاد شده است، از این رو تعجبی نیست که این برند به طور مطمئنی اعتقاد دارد که کامل کننده روتین مراقبت از پوستی منزل در کنار جلسات اسپای منظم می باشد. خط مراقبت از پوستی وسیع این برند شامل یک گروه و طبقه بندی خاصی است که حتی غلظت بالایی از مواد فعال مانند لاکتیک اسید و یا آنزیم های میوه را در بر دارد که تنها می توانند توسط متخصصان و افراد حرفه ای دارای گواهی و مدرک مورد استفاده قرار بگیرند.

روش های اسپا، بخشی از روتین مراقبت از پوستی جامع و کامل می باشد، اما روشی که به صورت روزانه پوست خود را درمان می کنید، حتی از ضرورت بیشتری برخوردار می باشد تا به اهداف مراقبت از پوستی خود دست یابید. بعد از انجام جلسه فیشالی که در آینده می خواهید انجام دهید، در محصولات مراقبت از پوستی اندکی سرمایه گذاری کنید که توسط متخصص و کارشناس حرفه ای مورد نظر شما پیشنهاد و توصیه می گردد. محصولاتی که هر روز استفاده می کنید باید مزیت های خود را حفظ کرده و پوست را درخشان نماید، حتی زمانی که وقت کافی برای رفتن به سالن اسپا را ندارید. از جایی که محصولات EMINENCE ORGANICS با مواد تماما طبیعی، بیو دینامیک، پایدار و قابل تحمل، ارگانیک و بدون مواد شیمیایی مضر و سخت ساخته شده است، شما مطمئنا متوجه خواهید شد که بهترین روتین مراقبت از پوستی را در منزل در اختیار دارید.

این که روتین مراقبت از پوستی را بیابید که با هر نوع پوست و مشکلات پوستی در هر سنی مطابقت داشته باشد، امر امکان پذیر و شدنی است. برای شروع، نوع پوست خود را با تست کوتاهی که در ادامه وجود دارد مشخص کنید، سپس در ادامه محصولات مراقبت از پوستی EMINENCE ORGANICS را مورد بررسی قرار دهید تا بر اساس نیازهای مخصوص پوست خود به استفاده از محصولات مشخصی در این زمینه بپردازید. نتایج این تست را می توانید با خود به سالن اسپای مورد علاقه تان ببرید تا به این ترتیب روتین مراقبت از پوستی شخصی سازی شده ای را برای شما در پیش بگیرند.

 

1.صبح بخیر. شما در صبح صورت خود را می شویید. پوست شما چه احساسی دارد؟

 1. حس کشیده شدن دارد و حتی ممکن است اندکی سوزش داشته باشد.
 2. اطراف گونه ها خشک و قرمز است.
 3. تمیز و با طراوت، اما احتمالا این حالت ماندگاری زیادی ندارد.
 4. کاملا با طراوت و شاداب و آماده برای ادامه روز می باشد.

 

 1. حدود ساعت 3 بعد از ظهر. از چه محصولاتی استفاده می کنید؟
 2. فیس میست یا اسپری آبرسان و یا ممکن است حتی از یک لایه دیگر از مرطوب کننده به کار ببرید.
 3. پودرهای جاذب چربی برای بخش های مشخصی از صورت.
 4. پودر فیکس کننده، استفاده از کاغذهای خشک کن چربی صورت، حوله ساحلی- هر چیزی که چربی صورت را از بین ببرد و جذب کند.
 5. اسپری کردن با اسپری آبرسان صورت تنها برای تفریح و لذت بیشتر.

 

 1. بزرگ ترین مشکل پوستی من:
 2. پوسته پوسته شدن گاهی اوقات خارش هایی در پوست است.
 3. داشتن منافذ باز قابل مشاهده در اطراف بخش T-ZONE (پیشانی، بینی و چانه).
 4. منافذ قابل مشاهده در همه جای صورت.
 5. می خواهم درخشش پوستم به طور مداوم حفظ شود.

 

 1. من ——- جوش می زنم.
 2. گاهی اوقات.
 3. هراز چند گاهی، مانند در طول سیکل ماهانه و یا حتی زمانی که خیلی دچار استرس می باشم.
 4. اغلب اوقات.
 5. تقریبا هرگز.

 

می توانید بر اساس این تست و نتایج آن با متخصص و پزشک خود درباره نوع پوست تان مشورت کنید و پس از مشخص شدن، ادامه این مقاله را مورد ملاحظه خود قرار دهید تا از بهترین و مناسب ترین محصولات در روتین مراقبت از پوستی خود به کار ببرید.

 

 

اگر نتایج این تست برای شما “پوست خشک” بود:

پوست خشک می تواند به معنای این باشد که شما غدد تولید چربی یا سبوم کمتری روی پوست صورت و بدن خود دارید. برای پوست شما بسیار سخت است تا رطوبت را حفظ کند و نگاه دارد که همین امر به کدری، پوسته پوسته، خشکی و یا حتی سوزش های ناخوشایند سوق داده می شود. اگر پوست خشکی دارید، صورت شما ممکن است بعد از پاک کردن و یا حتی در طول روز، احساس کشیدگی داشته باشد. به دنبال محصولات و روش هایی باشید که روی ایجاد سطوح مختلف رطوبت پوست تمرکز دارند تا به این ترتیب پوست خود را تغذیه کنید و آن را پر و برجسته نشان دهید. با یک متخصص و شخص حرفه ای در سالن اسپای مورد نظر خود صحبت کنید که کدام روش درمانی می تواند برای شما مناسب باشد، هم چنین از آن ها بخواهید تا به شما بگویند که چه محصولات دیگری که مناسب استفاده در منزل می باشند، می توانند به حفظ درخشش پوست تان کمک کنند. افرادی که از پوست خشک رنج می برند ممکن است از Mangosteen lactic pro peel 10% که یک روش درمانی حرفه ای محسوب می شود و از سوپر میوه منگوستین استفاده می کند تا آنتی اکسیدان هایی را برای پوست مهیا کند، مزیت های بسیاری را کسب نمایند، این در حالی است که اسید لاکتیک ملایمی را نیز به همراه دارد که هم پوست تان را آبرسانی کرده و هم لایه برداری می نماید. از متخصص و کارشناس مورد نظر خود درباره محصولاتی که می توانید در منزل استفاده کنید مانند coconut age correcting moisturizer صحبت کنید که یک کرم بسیار بسیار غنی است که به گونه ای فرمول بندی شده است تا پوست های خشک و پوسته پوسته را درمان کند. رژیم مراقبت از پوستی متمرکز بر رطوبت رسان را با یک FACIAL RECOVERY OIL ادامه دهید که شامل روغن زیتون، عصاره برگ مریم گلی و گیاه یلانگ یلانگ بوده و برای تغذیه و تسکین قرمزی و خشکی پوست مناسب می باشد. پوست خشک می تواند از لایه برداری های دیگر که به مرطوب کننده ها اجازه می دهد تا به لایه های عمیق در پوست نفوذ کنند، مزیت هایی را به دست آورند. با ترکیب صحیح از درمان های حرفه ای توسط محصولات EMINENCE و مراقبت از پوستی در منزل، پوست شما آبرسانی شده و سلامت به نظر می رسد.

 

اگر نتیجه تست بالا “پوست ترکیبی” را به شما نشان داد:

پوست ترکیبی به این معنا است که پوست شما در برخی بخش ها چرب می باشد (مانند پیشانی، بینی و چانه) و در باقی بخش ها مانند اطراف گونه ها خشک است. ممکن است شما منافذ بزرگی را در اطراف بینی و منافذ غیر قابل مشاهده ای را در اطراف گونه ها و خط فک خود داشته باشید. شما به این ترتیب نیاز به محصولات متعادل کننده و مات کننده ای دارید که به بهبود ظاهر پوست تان کمک می کند. با یک متخصص مراقبت از پوست درباره Arctic Berry Peel and Peptide Illuminating System صحبت کنید که یک روش درمانی اسپا است که باعث شفافیت و درخشش پوست شده و ظاهر هایپرپیگمنتیشن به جا مانده از جوش ها و صدمات خورشید را کاهش می دهد. برای بعد از این درمان، متخصص مورد نظر شما استفاده از محصولاتی را در منزل پیشنهاد خواهد کرد. هم چنین درباره فیس واش های متعادل کننده مانند MANGOSTEEN DAILY RESURFACING CLEANSER سوالاتی از آن ها را بپرسید. این محصول به اندازه کافی برای استفاده روزانه ملایم می باشد، اما می تواند به عنوانه یک مات کننده پر قدرت نیز عمل کند. این پاک کننده برای متعادل کردن و شاداب کردن پوست تان بهترین گزینه روی میز است. اگر طرفدار پوست های هالیوودی هستید، از سرمی می مانند BAMBOO FORMING FLUID به کار ببرید. فرقی ندارد که متخصص مورد نظرتان چه چیزی را برای شما پیشنهاد می کند، یک رژیم مراقبت از پوستی متمرکز بر پوست های ترکیبی می تواند باعث شود که سلامت پوست شما بسیار ارتقاء یابد و درخشش و طراوت بیشتر را به دست آورد.

 

اگر نتیجه تست بالا “پوست چرب” را نمایان ساخت:

پوست چرب اغلب به معنای داشتن غدد چربی و سبوم ساز بیش از اندازه روی پوست صورت و بدن است که چربی های بسیار شاینی و براقی را نمایان می سازند. شما احتمالا از برق زدن صورت تان در طول روز که حاصل چربی پوست می باشد، ناراضی هستید. هم چنین ممکن است منافذ قابل مشاهده ای روی صورت خود داشته باشید و احتمالا پوست تان مستعد جوش است. بسیار بسیار حائز اهمیت است که پوست خود را بدون این که باعث خشکی آن شوید، به طور کامل پاک کنید، زیرا این امر باعث تولید چربی و سبوم ناخواسته بیشتری می شود. با متخصص خود درباره اسید سالیسیلیک صحبت کنید که یک ماده ضد آکنه قوی می باشد که به درمان جوش های صورت شما کمک می کند. برای درمان پیشرفته آکنه ها، از متخصص مورد نظر خود درباره PRO SALICYLIC ACID PEEL 15% بپرسید. این لایه بردار قدرتمند باعث می شود تا ظاهر آکنه ها بهبود یابد، پوست را شفاف تر، نرم و لطیف تر و با طراوت تر می سازد. متخصص مورد نظر شما ممکن است محصولی مانند CLEAR SKIN PROBIOTIC CLEANSER را توصیه کند که سرشار از مواد خنک کننده و مات کننده پوست مانند ماست و عصاره پوست درخت بید می باشد و یا حتی امکان دارد CLEAR SKIN PROBIOTIC MOISTURIZER را توصیه کند که از خیار به عنوان ماده تسکین دهنده روغن درخت چای استفاده می کند، این محصولات برای استفاده در منزل به منظور مقابله با مشکلات پوست چرب عالی و شگفت انگیز می باشند.

 

اگر نتیجه تست بالا “پوست نرمال” را برای شما نمایان کرد:

پوست نرمال به طور کلی دارای تناژ یکدست و بافت متعادل می باشد که نه خشک است و نه چرب. افرادی که داری پوست نرمال می باشند احتمالا خیلی مجبور نیستند روی نگرانی و مسائل پوستی خود مانند آکنه و هایپرپیگمنتیشن تمرکز کنند. در عوض شما باید تمام انرژی خود را صرف سالم و با طراوت نگه داشتن پوست خود کنید که از قبل نیز داشته اید. فیشال های اسپا هنوز هم یک راه عالی برای جلوگیری از مسائل بالقوه پوستی و ارتقای درخشش پوست تان به شمار می آیند. با متخصص مورد نظر خود درباره BLUEBERRY DETOX FIRMING PEEL صحبت کنید که یک روش درمانی در حد حرفه ای است که ترکیبی از بلوبری، تمشک و بلک بری هم چنین عصاره آناناس می باشد که به شاداب کردن و باطراوت کردن پوست می پردازد. متخصص مورد نظر تان ممکن است تعدادی محصول برای استفاده در منزل را به شما پیشنهاد دهد تا به حفظ سلامت و ظاهر پوست تان کمک کند. ما مخصوصا عاشق STONE CROP GEL WASH می باشیم که یک ژل پاک کننده و شاداب کننده پوست است. اگر متخصص و پزشک شما لایه برداری را توصیه می کند، از محصولی بر پایه پودر برنج مانند STRAWBERRY RHUBARB DERMA FOLIANT به کار ببرید تا به جذب چربی و از بین بردن سلول های مرده برای داشتن ظاهر روشن، شفاف و با طراوت به پوست کمک کنید. به ما اعتماد کنید: حتی افرادی که پوست های معمولی و نرمال دارند می توانند از رژیم مراقبت از پوستی بهره ببرند و در این میان، فیشالیست محبوب مورد نظر شما در انتخاب بهترین محصولات مناسب پوست تان کمک و راهنمایی می کنند.

 

حالا شما اطلاعاتی را در ارتباط با هر نوع پوستی در اختیار دارید، می توانید در گروه های مختلف محصولات EMINENCE ORGANIC محصولات بیشتری را بیابید که با نیازهای ویژه پوست شما مطابقت دارند و یا حتی می توانید به سالن های اسپا و نزد یک متخصص بروید تا توصیه های بیشتری را دریافت کنید. ما به شما اطمینان می دهیم که به این ترتیب، محصولات با شکوه، طبیعی و برگرفته شده از طبیعت و هیجان انگیزی را دریافت خواهید که روتین مراقبت از پوست تان را دچار تغییر و تحول می کند.

 

یشنهاد ویژه هفتادرنگ برای استفاده از محصولات بایو:

محصولات بایومحصولات ارگانیک

برند اومام یک برند ارگانیک دارای لوگو بایو است که برای افراد با حساسیتهای بالا مانند زنان باردار کودکان و افراد که نمیتوانند از محصولات شیمیایی استفاده کنند و ورزشکاران قابل استفاده است. که شامل مرطوب کننده ها و ضد ترکها، رفع کننده سلولیت و افتادگی پوست است. این برند در حال حاضر به مدت محدود از طریق وب سایت هفتادرنگ با تخفیف ارائه میگردد.
برای دیدن مشخصات محصولات به بخش محصولات هفتادرنگ مراجعه کرده و یا از طریق لینک زیر مراجعه فرمایید و بعد از دریافت کد تخفیف با شماره زیر برای انجام پرداخت و دریافت کالا تماس حاصل فرمایید.

مشخصات محصولات اومام

خرید محصولات اومام

 

 

منبع مقاله: https://www.allure.com/story/skin-type-quiz-eminence-organic-skin-care-products?intcid=polar&utm_source=polar&utm_medium=nativetile#

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی

  بازدیدهای اخیر

  Close
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها