مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > تازه های برند > , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , > برندهای ارگانیک آرایشی و بهداشتی میکاپ آرتیست ها

برندهای ارگانیک آرایشی و بهداشتی میکاپ آرتیست ها

5
(1)

بهترین برندهای ارگانیک و طبیعی آرایشی و بهداشتی که میکاپ آرتیست ها استفاده می کنند

در این مقاله از مجله ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ محصولات آرایشی و بهداشتی طبیعی و ارگانیک با کیفیت و حرفه ای وجود دارند که مطمئنا در ابزار و وسایل ، های میکاپ آرتیست ها خواهید یافت

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

باتوجه به اینکه ما روزانه آگاهی بیشتری نسبت به محصولات صورت و بدن کسب می کنیم تمایل به استفاده از محصولات ارگانیک بیشتر می شود. برندهای ارگانیک میکاپی وجود دارند که محصولاتی را به وجود می آورند که پیگمنت های غنی دارند، به زیبایی به کار می روند و رقیب سرسخت برندهای آرایشی ساده و مصنوعی می باشند. شما شاید از آن ها استفاده کرده باشید، ولی اصلا متوجه این امر نشده باشید که آن ها طبیعی و ارگانیک هستند.

معرفی برندهای ارگانیک آرایشی و بهداشتی

قبل از این که به سراغ معرفی برندهای در این زمینه برویم، باید یک مورد را واضح و روشن بیان کنیم: “طبیعی” به معنای این نیست که محصولی برای شما بهتر و بی خطرتر است. زیرا سازمان FDA معیارهای مبهم و سرسختی برای محصولات طبیعی دارد (“طبیعی” برای مواد آرایشی و بهداشتی اندکی اغراق آمیز است، زیرا این یک نام تبلیغاتی و تجاری است و امکان ندارد چنین محصولاتی 100 درصد طبیعی باشند). محصولات طبیعی، دارای آرم هایی مانند COSMOS NATURAL یا ECOCERT می باشند- این ها سازمان های اروپایی هستند که به برندهای تولید محصولات آرایشی و بهداشتی اجازه می دهند تا تنها 5 درصد از مواد مصنوعی استفاده نمایند.

تعریف FDA

FDA هم چنین تعریفی برای کلمه “ارگانیک” نیز ندارد، زیرا توسط سازمان و فدرال غذا، دارو و آرایشی و بهداشتی و یا سازمان بسته بندی و برچسب گذاری به تایید نرسیده است (این ها نیز سازمان هایی می باشند که برندها و شرکت هایی که در این زمینه کار می کنند، باید با مجوز و طبق دستورالعمل آن ها پیش روند). ارگانیک معمولا به معنای گواهی غذای تایید شده توسط USDA می باشد. شمار اندکی از محصولات است که شما می توانید در رده و طبقه بندی ارگانیک سبز قرار دهید.

زیبایی پاک” عبارت مناسب تری برای محصولاتی است که شامل مواد سمی نمی باشند و هم چنان موثر هستند. “بدون مواد سمی” نیز به  معنای این است که از مواد غیر مجازی که در لیست ممنوعه گروه فعال محیط زیست وجود دارد، استفاده نشده است. این عبارت ها بهتر از مدعی شدن ارگانیک و طبیعی بودن محصول می باشند. زیرا زمانی که مردم این کلمات را مشاهده می کنند، گمان می نمایند که با مواد طبیعی و ارگانیکی در محصول مورد نظر رو به رو می باشند که امن و بدون خطر هستند که در واقعیت این گونه نیست.

حرف آخر در این زمینه این است که شاید محصولاتی ارگانیک و طبیعی باشند، اما این موضوع دلیلی بر عدم احتمال وجود واکنش های آلرژیک به آن ها نمی باشد.

برند ها و محصولاتی که در ادامه به آن ها می پردازیم، امتیاز های بالایی از میکاپ آرتیست های حرفه ای به دست آورده اند، و حالا شما می توانید با الهام از آن ها، ساماندهی اساسی به لوازم آرایشی خود بدهید.

 1. 100% PURE.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

100% PURE مجموعه کاملی از محصولات مراقبت از پوست، میکاپ، مو و بدن است که همگی با مواد طبیعی ساخته شده اند. این برند روی منبع موادی تشکیل دهنده محصولات خود به شدت جدی و حساس است و از متدولوژی سرسختی برای تعیین و تایید محصولات خود که مواد مصنوعی را در برنداشته باشند، استفاده می کند.

 1. BITE BEAUTY.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

آیا می دانستید که BITE BEAUTY یک برند ارگانیک و طبیعی است؟ این رژلب های لوکس با 12 روغن مختلف طبیعی و البته کره های ارگانیک، شراب قرمز، ابریشم و صدف ساخته شده اند و نتیجه رژلب هایی است که به طرز باورنکردنی کرمی و رطوبت رسان و با ماندگاری بالا می باشند که حتی مزایای آنتی اکسیدان را نیز فراهم می آورند که برای لب های شما بسیار گزینه مناسب محسوب می شوند.

 1. KJAER WEIS.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

مواد طبیعی و ارگانیک در محصولات این برند باعث شده است تا عبارت هایی مانند کرم و یا پودرهای با کیفیت در امضای نام تجاری این برند روی بسته بندی مشهود باشد. این مجموعه هدف زیبایی و آرایش درخشان و شگفت انگیزی دارد که اجازه می دهد پوست صورت تان نیز به وسیله آن ها، درخشش بالایی داشته باشد. رژگونه های کرمی این برند دارای پیگمنت های غنی هستند که شما تنها نیاز به مقدار بسیار اندکی از آن ها دارید تا با انگشتان خود روی گونه های تان محو کنید. هایلایترهای کرمی این برند نیز نمای بسیار طبیعی را به وجود می آورند.

 1. LILAH B.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

LILAH B تماما در ارتباط با محصولات زیبابی چند منظوره و ساده است که فرمول های پاک و مشخصی دارند. محصولات این برند بدون گلوتن، سولفات و پاربن بوده و با گیاهان دارویی و آلوئه ورا ترکیب شده اند، به این ترتیب است که این محصولات باعث زیبایی هر چه بیشتر پوست می شوند و آن را زیبا تر نموده و به تغذیه آن می پردازند و هم چنین روی پوست صورت تان شگفت انگیز به نظر می رسند.

 

5.ILIA BEAUTY.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

ILIA BEAUTY روی محصولات خالص و پاک تمرکز دارد. مواد تشکیل دهنده این محصولات داروهای گیاهی است که پوست را در عین پوشانندگی، تغذیه نیز

می نمایند. از رژگونه ها تا سایه های چشم و محصولات مختلف پایه پوست، محصولات این برند به شما نمای زیبا و لوکس و عالی می دهند.

پودر و کرم های این برند به طرز باورنکردنی روی پوست محو شده و نمای یکدست و طبیعی را به وجود می آورد.

 1. JUICE BEAUTY.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

JUICE BEAUTY توجه ویژه ای می کنند تا اطمینان به دست بیاورند که مواد تشکیل دهنده محصولات آن ها دارای گواهی ارگانیک از سازمان مربوطه می باشند که هیچ مواد سمی، پپتیدها، مواد مصنوعی و یا کودهایی را وارد محصولات خود ننمایند. پایه این محصولات از عصاره گیاهان دارویی و ارگانیک می باشد، بدون این که هیچ یک از فیلرهای نفتی و مواد مشابه اضافه شود، این محصولات شامل آنتی اکسیدان ها و موادی می باشند که مزایای محصولات مراقبت از پوست را به همراه دارند.

 1. LAWLESS.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

عبارت “CLEAN AF” روی تمامی محصولات LAWLESS دیده می شود که معنی کلمه این برند است. رژلب های مایع این برند بدون مواد سمی، مواد سرطان زا و هورمونی فرمول بندی شده اند. این برند سعی دارد تا محصولاتی که ارائه می دارد برای استفاده مردم بی خطر و امن باشد.

 1. KOSAS.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

هر محصول KOSASS با مواد و گیاهان دارویی فعال ساخته شده است که با مواد مصنوعی بی خطری همراه می باشند. محصولات این برند دارای پیگمنت های زیبا است که برای هر تن پوستی به بهترین نحو عمل می کند. کرم و پودرهای این برند برای شما صورت و پوستی زیبا را به وجود آورده و رژگونه های این مجموعه به گونه ای با کرم هایی که از این برند برای پوست خود به کار می برید هماهنگی می یابند که متعجب می شوید و صورت خود را در نهایت یکپارچگی و درخشانی خواهید یافت.

 1. VAPOUR BEAUTY.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

مواد تشکیل دهنده ارگانیک و پایه های مرطوب کننده در ترکیب با آنتی اکسیدان ها و رنگ های زیبا، همگی و همگی یک کالکشن زیبا را به وجود آورده اند که هر مصرف کننده ای را راضی نگاه می دارد. بسیاری از محصولات برند مانند پرایمر،کرم پودر، رژگونه به حالت استیکی می باشند و پیگمنت های آن به طرز زیبایی قابل فید کردن هستند.

هم چنین، کرم پودرهای استیکی و مایعی این برند نیز از 12 سایه رنگ برخوردار می باشند که شاید در بازار این روزهای لوازم آرایشی خیلی عجیب نباشد، اما چیزی که کرم پودرهای این برند را متمایز می کند این است که در گرادینتی از سایه های مختلف فراگیر در دسترس است که فرقی ندارد چه نوع تن پوستی داشته باشید، می توانید کرم پودر مناسب تان را به راحتی انتخاب کنید.

 1. AU NATURALE.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

AU NATURALE باعث می شود که صورت تان در هنگام میکاپ همان گونه به نظر برسد که آرایشی ندارید. این برند در نظر دارد تا با استفاده از مواد طبیعی و منابع معتبر، جایگزینی برای تمامی محصولاتی باشند که استفاده می کنید. محصولات این برند بدون مواد مصنوعی، ضایعات حیوانی و مواد شیمیایی مضر می باشد. AU NATURALE محصولات کلاژن ساز بزرگ شگفت انگیزی دارد که به عنوان پودر و کرم در دسترس می باشد، از این رو لازم نیست برای استفاده از محصولات پاک، کیفیت را از یاد ببرید.

 1. RMS BEAUTY.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

محصولات برند RMS BEAUTY نیز فارغ از هر گونه مواد شیمیایی سمی و فلزات می باشد، به این ترتیب محصولات این برند چندین منظوره بوده و فرمول های غنی و رنگ های روشن دارد. هایلایتر و محصولات شاینی این برند به گونه ای روی صورت تان قرار می گیرند که یادآور ستاره ها می باشند. اما این موضوع به این معنا نیست که شما را از ظاهر طبیعی به دور می سازند.

 1. W3LL PEOPLE.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

از جایی که صورت شما ارگانی است که درصد بالایی از موادی که برای این ناحیه استفاده می کنید را جذب می نماید، W3LL PEOPLE محصولاتی را می سازد که به همان ترتیب که احساس می شوند، زیبا و درخشان نیز نمایان می گردند. مجموعه گسترده از کرم پودر و محصولات رنگی این برند برای هر شخصی انتخاب هایی دارد، فرقی ندارد که چه نوع فرمول کرم پودری را می پسندید. بسیاری از این محصولات رنگی به صورت کرمی می باشند و برای ایجاد یک چهره طبیعی در کنار حفظ سلامت پوست تان، به خوبی روی پوست تان ذوب و محو می گردند.

 1. P/Y/T BEAUTY.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

P/Y/T BEAUTY یک مجموعه از محصولات چند منظوره است که می تواند به روتین زیبایی و بهداشتی هر کسی اضافه شود. رژلب ها و برق لب های دو قلو، ابزارهای همراه، وجود سایه رنگ های وسیع و قیمت مناسب و به صرفه را نیز می توانید در خط تولید این برند مشاهده کنید. به نظر می رسد که این برند از آینده می آید. مواد تشکیل دهنده محصولات این برند مواد شیمیایی سختی را شامل نمی شود. این برند سعی کرده است تا از دستورالعمل های اتحادیه اورپا در این زمینه پیروی کند. شما به سادگی می توانید دریابید که این برند محصولاتی را می سازد که به خوبی برای شما کاربرد و مزایایی دارد، فرقی ندارد که تن پوست تان چه رنگی باشد، چه بودجه ای داشته باشید و یا در کجای دنیا قرار دارید.

 1. TART

محصولات آرایشی و بهداشتی TARTE بدون مواد سخت و مضر و بدون گلوتن است و شامل هیچ مواد خطرناک مانند پاربن، روغن های معدنی و سولفات نمی شود. بسته بندی های با شکوهی را برای این محصولات این برند مشاهده می کنید. آن ها یکی از شرکت های ساخت محصولات ارگانیک و طبیعی آرایشی و بهداشتی حال حاضر می باشند.

 1. ECCO BELLA.

ECCO BELLA نام خود را شرکت فعال می نامد که به معنای این است که مخالف شدید تست روی حیوانات بوده و از منابع ارگانیک و طبیعی حمایت می کند و از هیچ مواد تشکیل دهنده ای در محصولات خود به کار نمی برد که برای مشتریان و یا محیط زیست مضر و خطرناک باشد. چون این برند از کمتر مواد تشکیل دهنده ای استفاده می کند که شامل مواد شیمیایی مضر مانند اسانس، عطر، پارابن و الکل است، محصولات شان برای پوست های حساس نیز یک گزینه ایده آل به شمار می رود. آن ها سایه های چشم، رژگونه، کرم پودر و رژلب هایی را که 17 رنگ مختلف دارد، در بازار ارائه می دارند.

 1. JOSIE MARAN.

تمامی محصولات JOSIE MARAN از مواد ارگانیک مخصوصا روغن ارگان به کار می رود که به رطوبت رسانی و مزایای زیبایی پوست، مشهور می باشد. روغن ارگان در محصولات آن ها به طور مداوم از کارکنان کشور مراکش تحویل گرفته می شود که هم برای محیط زیست منفعت دارد و هم برای کارکنان. کرم پودر این محصول را استفاده کنید تا پوست درخشان و زیبا و طبیعی داشته باشید. این مورد هم چنین درباره رژلب های آن ها نیز صدق می کند که در رنگ های متنوعی در دسترس شما می باشند.

 1. PHYSICIAN ,S FORMULA.

بسیاری از محصولات برند PHYSICIAN ,S FORMULA فارغ از اسانس، پارابن و گلوتن می باشند که واکنش های آلرژیک را تحریک می سازند. هم چنین NON COMEDOGENIC می باشند و برای افرادی که چشم و پوست حساسی دارند، گزینه مناسبی در نظر گرفته می شوند. آن ها هم چنین تست های خود را روی حیوانات انجام نمی دهند. بهتر از هر چیز دیگر، قیمت های آن ها بسیار به صرفه است. مرطوب کننده رنگی دارای spf این برند در حالی که به شما چهره زیبا و طبیعی می دهد، هم چنین می تواند در تابستان نیز از پوست شما محافظت و مراقبت به عمل آورد.

منبع مقاله: https://www.allure.com/story/best-natural-organic-makeup-brands

https://stylecaster.com/beauty/best-organic-makeup/

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

نظرات (2)

 1. shop.darskhoona.ir

  سلام.ممنون .خیلی خوب بود.از دست اندرکاران وبسایت به این خوبی سپاسگزارم

 2. آزی

  سلام. ممنون بابت سایت خوبتان. اما ای کاش اون نوع برندهایی که در ایران فعالند ومدعی ارگانیک بودن دارن اول صحبت میکردین مثل enoy انوی یاzoiiزویی یا اوریفلیم که بخاطرقیمت های منسبش زیاد خرید وفروش میشه یا ایوروشه که سابقه زیادی در ایران داره وپیشگام در تولیدات طبیعی گیاهیه والان بعضی از محصولاتش صددرصد ارگانیکه…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات مرتبط

مقالات مرتبط

جهت یابی

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها