مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > طراحی لاک قرمز برای شب یلدا

طراحی لاک قرمز برای شب یلدا

5
(1)

طراحی لاک قرمز برای شب یلدا

شاید همه فکر کنند که ناخن هایی با طرح هندوانه تنها طراحی مناسب شب یلدا می باشند. مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما توصیه می کند که اگر ناخن های هندوانه ای را دوست ندارید، می توانید به طرح “قرمز” لاک ناخن های خود فکر کنید. قرمز در زمینه طراحی ناخن تنوع بسیاری دارد. شما می توانید هم به شیوه سنتی و هم به شیوه مدرن از رنگ قرمز به کار ببرید.

قرمز برای تمامی مناسبت ها و رویدادها انتخاب عالی و مناسبی می باشد و مشکل رنگ های دیگر را در بر ندارد. قرمز رنگ روشنی است و با هر سبکی که به آن بدهید، هماهنگ می شود و سازگاری می یابد. به این دلیل است که قرمز یکی از رنگ های پرطرفدار برای ناخن ها شده است و هیچ زمانی این موضوع تغییر نیافته است و بعید هم می دانیم که در آینده تغییر کند.

مجله آنلاین آرایش بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهد گفت که  چگونه باید رنگ قرمز مناسبی را برای ناخن های خود انتخاب کنیم؟ در هنگامی که می خواهید رنگ قرمز را برای ناخن های خود استفاده کنید، دو سوال وجود دارد که باید از خود بپرسید. اولین سوال این است “چه سایه رنگی از قرمز را می خواهید؟” زیرا رنگ قرمز در تناژ های مختلفی وجود دارد. رنگ قرمز گیلاسی روشن برای تابستان و تعطیلات و شب یلدا بسیار عالی است. قرمز شرابی تیره و خونی نیز برای مناسبت های دراماتیک مانند، رویدادهای رسمی و برای زمستان مناسب به نظر می رسد.

سوال دوم این است “طول ناخن چقدر است؟” یک مانیکور قرمز کوتاه به شما اجازه می دهد تا بدون این که نگران چیزی باشید در پیک نیک های خانوادگی پر جنب و جوش باشید. مانیکورهای بلند به رنگ قرمز نیز مناسب کنسرت ها و رویدادهای خاص می باشند. سبک کافئین برای ناخن نیز بسیار مد روز می باشد، اما استفاده از قرمز یکدست برای ناخن ها باعث می شود تا هم در شب و هم در روز زیبا به نظر برسند.

زمانی که سعی دارید تا به این رنگ، طراحی هایی را نیز بیفزایید، قرمز بسیار انعطاف پذیر می شود. استفاده از سبک ناخن برتر با استفاده از مقداری رنگ سفید نیز بسیار عالی دیده می شود. اکلیل ها و قرمز نیز واقعا برای هم ساخته شده اند. قرمز و طلایی به مانیکورهای شما نمای لوکس، با طراوت و شادابی می دهد که با هیچ رنگ دیگری نمی توانید به دست بیاورید. طراحی های ناخن مختلفی در این زمینه وجود دارد.

با تمام این وجود ما سعی کرده ایم در این مقاله تعدادی از طراحی ناخن با رنگ قرمز را برای تان بیاوریم تا برای استفاده در شب یلدا از آن الهام بگیرید.

 

لاک قرمز

ناخن های قرمز ساده و کلاسیک با استفاده از طراحی ناخن خلاقانه، بسیار لوکس و مدرن تر به نظر می رسد. هلالی را در پایه ناخن خود با لاک اکلیلی طلایی ایجاد کنید. سعی کنید در انتها، اکلیل های روی هلال را بیشتر کنید تا تلالو نور بیشتر شود. بهتر است برای این سبک از اندازه ناخن های متوسط استفاده کنید تا تاثیرگذاری بیشتری داشته باشد.

 

لاک قرمز

آیا آن پولیور های افسانه ای دوران مدرسه و دانشگاه را به یاد دارید؟ بیشتر دخترها با چنین بافتنی راهی مدرسه می شدند. این سبک ناخن نیز یاد آور این دوره از زندگی و ترندهای آن زمان می باشد. روی پایه قرمز ناخن دو لایه رنگ صورتی و در میان آن یک لایه سفید بزنید و در آخر برق ناخن را فراموش نکنید.

 

لاک قرمز

هر خانم مشهور و خوشتیپ از MARILYN MONROE تا MEGHAN MARKLE این ناخن ها قرمز بلند را در مقطعی از زندگی شان برای نمایش در عموم مردم امتحان کرده اند. این یک سبک از طراحی ناخن است که با هر رویداد، هر سناریو، هر لباس و هر حس و حالی مطابقت دارد. می توانید با شکل ناخن های بادامی و نوک تیز خود، زیبایی و چشمگیر بودن این سبک را بیشتر در معرض نمایش بگذارید.

لاک قرمز

شما با این سبک ناخن های کوتاه و قرمز و سنتی خواهید داشت، اما با اندکی تفاوت بیشتر. نیمی از ناخن ها را با لاک قرمز رنگ کنید و برای باقی ناخن ها، به عنوان اولین لایه از یک رنگ خنثی و یا شفاف استفاده کنید. سپس روی این لایه شفاف و یا خنثی، از ترکیبی از اکلیل های بزرگ و کوچک در ابتدای ناخن استفاده کنید که اندکی به سمت پایین نیز پخش شده است به این ترتیب نمای چشمگیری را به ارمغان می آورید.

لاک قرمز

مانیکور های فرنچ شده نیز بسیار زیبا می باشند، اما اجازه دهید که اندکی در آن تغییر ایجاد کنیم. یک بیس ناخن خنثی که اندکی براق می باشد را به عنوان لایه اول به ناخن ها بزنید و سپس نوک ناخن ها را مانند فرنچ، به رنگ قرمز رژ لب های کلاسیک در آورید. این سبک ناخن روی ناخن های بادامی که نوک آن ها اندکی گرد است جذابیت بیشتری دارد.

لاک قرمز

سبک ناخن های قرمز حتما نباید ساده و مینیمالیست باشد. می توانید روی هر یک از ناخن های طراحی های متفاوت و زیبایی را پیاده کنید. یک ناخن کاملا سفید با یک خال قرمز در پایه ناخن. ناخن بعدی قرمز اکلیلی. ناخن وسطی سفید با راه راه های قرمز. ناخن بعدی به صورت کامل قرمز با یک تک خال سفید در پایه ناخن. زیبا نیست؟

لاک قرمز

مانیکورهای قرمز مینیمالیست و ساده بسیاری وجود دارند، اما این مورد اندکی شگفت انگیز تر است. ابتدا ناخن ها را به رنگ قرمز گیلاسی در بیاورید. مطمئن شوید که ناخن های تان کوتاه و با نوک گرد و طراحی بیضی کلاسیک می باشند. روی ناخن برتر مورد نظر خود، از یک ژل سه بعدی استفاده کنید و یک پیچشی را نمایان سازید. این سبک بسیار جالب است و می تواند الهام بخش گل رز نیز باشد.

لاک قرمز

می توانید از دکورهای درخت کریسمس نیز برای مانیکور های خود الهام بگیرید و فصل زمستان را با آن آغاز کنید. در این سبک هم از ترند مات و هم از ترند اکلیلی استفاده می شود. برخی ناخن ها را به رنگ قرمز مات در بیاورید که اندکی حالت براق داشته باشند، درست مانند زیورآلات. سپس برای پایه باقی ناخن ها می توانید همان رنگ مواد کاشت ناخن را در نظر بگیرید و برای نوک آن ها نیز از اکلیل قرمز استفاده کنید و در نهایت با یک ژل براق روی آن ها را بپوشانید.

لاک فرمز

در این رنگ ناخن قرمز شاهد کوچک ترین اکلیل ها برای داشتن نمای فشن و مد روز می باشیم. ناخن های به رنگ قرمز خونی به این شکل دیگر مانند سبک های هالیوودی قدیم نیست و حتی بسیار مدرن و مد روز به نظر می آید.

لاک قرمز

ناخن ها حتما نباید بلند باشند تا جذاب و زیبا به نظر برسند. اگر عاشق رنگ های یکدست ناخن ها می باشید، و از طرفی می خواهید تغییری نیز روی ناخن های تان ایجاد کنید، پس از این سبک با آغوش باز استقبال کنید. ناخن هایی که مد نظرتان است را برخلاف ناخن های دیگر که به رنگ قرمز براق لاک زده اید، با رنگ قرمز مات یک لایه بپوشانید و نوک آن را با رنگ قرمز براق به صورت فرنچ تزئین کنید. ساده و زیبا و در عین حال اندکی متفاوت،و به این صورت یک مدل فوق العاده ی  لاک قرمز برای شب یلدا دارید.

لاک قرمز

از یک لاک ناخن خنثی به عنوان لایه اول استفاده کنید و یک مثلثی را که نوک آن به سمت بالای ناخن ها می باشد، مشخص نمایید. در واقع پایه و بستر ناخن ها، ضلع اصلی مثلث را شکل می دهند. باقی ناخن را به رنگ قرمز رژلب های کلاسیک رنگ بزنید. برای این سبک بهتر است ناخن ها شکل بیضی داشته باشند تا هم مینیمالیست و ساده بوده و هم تاثیر بسزایی داشته باشند.

 

لاک قرمز

اگر مانیکورهای کوتاه را دوست دارید، اما می خواهید نوک ناخن های تان را اندکی متفاوت جلوه دهید، این سبک مناسب شما است. این مانیکور به این صورت است که ابتدا رنگ قرمز براق آن به چشم می خورد و در وهله بعدی نوک ناخن ها که با رنگ قرمز خونی و تیره تر تزئین شده است، توجه را جلب می نماید. بیشتر ناخن ها به رنگ قرمز رژ لب کلاسیک می باشند، اما هرچه به سمت نوک ناخن ها نزدیک می شویم، رنگ به قرمز تیره تغییر می کند.

لاک قرمز

مانیکورها می توانند بسیار مدرن و دراماتیک باشند، اما در عین حال می توانند جالب و بامزه نیز به نظر برسند. از رنگ قرمز گیلاسی برای ناخن ها استفاده کنید  سعی کنید انتهای ناخن های تان چه به صورت کاشت است یا کاور فرقی ندارد، شکل گردی داشته باشند. ناخن برتر مورد نظر خود را انتخاب کنید، یک لایه از لاک رنگ خنثی خود را روی آن به عنوان بیس و پایه به کار ببرید، سپس اکلیل های رنگین کمانی را به آن به صورت پراکنده اضافه کنید و یک طرح زیبای لاک قرمز برای شب یلدا داشته باشید.

لاک قرمز

آمبره مدتی است که یک ترند رنگ مو به شمار می رود، اما حالا ما از آن برای طراحی ناخن الهام گرفته ایم. از یک قرمز که متمایل به بنفش است، که تقریبا به طور کلی مشکی نیز دیده می شود، استفاده کنید و در بیس و پایه ناخن های خود بزنید. همانطور که به سمت بالا می آیید، از رنگ های قرمز روشن تر و روشن تری استفاده کنید. بهتر است ناخن ها کوتاه و مربعی باشند. روی آن از یک لایه برق ناخن یا ژل براق استفاده کنید تا جذابیت بیشتری داشته باشند و به این ترتیب بهترین مدل لاک قرمز برای شب یلدا را داشته باشید.

لاک قرمز

نمای ظاهری این مانیکورهای سنتی بسیار زیبا و بی پروا می باشند. در نیمه پایین ناخن ها از رنگ خنثی استفاده کنید و یا اجازه دهید رنگ طبیعی ناخن های تان باقی بمانند. در نیمه بالایی از رنگ قرمز روشن پررنگ و یا حتی تیره می توانید استفاده کنید. موضوع اصلی این است که یک نقطه یا خال را به گونه ای که نیمی از آن در بخش قرمز و نیمه دیگر در بخش بی رنگ ناخن قرار دارد، به رنگ طلایی ایجاد کنید تا جذابیت آن بیشتر شده و نگاه همه به دستان شما خیره شود و به این ترتیب می توانیم یک لاک قرمز برای شب یلدا داشته باشید.

 

منبع مقاله:https://thecuddl.com/red-acrylic-nail-designs/

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها