مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های آبی

سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های آبی

0
(0)

سایه‌های رنگی مناسب چشم‌های آبی

اگر چشمان آبی دارید و نمی‌دانید چه‌رنگ سایه‌ای را با رنگ چشمانتان ست کنید، حتماً مقاله زیر را  بخوانید. در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ چند سایه‌ رنگی مناسب چشم‌های آبی را برای شما معرفی خواهیم کرد.

 

سایه دودی بنفش، سایه‌ رنگی مناسب چشم‌های آبی

 همه طیف‌های بنفش به چشم‌های شما می‌آید مخصوصاً اگر موهایی طلایی داشته باشید. برای این آرایش ابتدا مداد چشم سیاه را بردارید و آن را در امتداد پلکتان بکشید، سپس با استفاده از یک شوت آرایشی یا برس خطوط مشکی را پخش کنید. سپس یک سایه آلویی بنفش را برداشته و آن را روی کل پلکتان بکشید و سپس رنگ تند آن را با استفاده از سایه بنفشی که روشن‌تر باشد ملایم کنید. اگر دوست دارید تأثیر آن را بیشتر کنید کمی از سایه بنفش را روی پلک پایینی خود بکشید.

سایه

 سایه نارنجی تیره ،سایه‌ رنگی مناسب چشم‌های آبی

 رنگ نارنجی خیلی به چشم‌های آبی می‌آید و این دو رنگ مکمل هستند. شما می‌توانید با تیرگی و روشنی رنگ نارنجی بازی کنید و تأثیر آن را روی چشمتان مشاهده کنید. این آرایش چشم خیلی ساده است ولی جوری به نظر می‌رسد که انگار ساعت‌ها روی آن وقت گذاشتید. فقط کافی است سایه نارنجی را روی پلک بالا و کمی از پلک پایینی بکشید، سپس گوشه چشمتان را در قسمت درونی کمی زرد کنید.

سایه

 سایه دودی طلایی ،سایه‌ رنگی مناسب چشم‌های آبی

 طلایی رنگی فوق‌العاده برای چشم‌های آبی است این رنگ بسیار گرم است و مکمل سردی چشم‌های آبی است. حالت فلز مانند آن نیز چشمتان را دراماتیک می‌کند. ازآنجایی‌که رنگ آبی نیز به این چشم‌ها می‌آید می‌توانید تلفیقی از هر دو این رنگ‌ها را داشته باشید.

برای این کار ابتدا سایه طلایی را بردارید و آن را روی کل پلک خود بزنید. سپس سایه نارنجی را به گوشه بیرونی چشم خود بزنید، سپس از قهوه‌ای تیره استفاده کنید و از گوشه بیرونی چشمتان تا داخل آن را بکشید. اگر همه‌چیز به زیبایی در هم محو شده باشد می‌توانید از طلایی بیشتر استفاده کنید. سپس سایه‌ی آبی بردارید و آن را روی پلک پایینی خود بکشید و باکمی سایه سبز آن را محوکنید.

سایه

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها