مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ابزار > کاربردهای مختلف بیوتی بلندر

کاربردهای مختلف بیوتی بلندر

0
(0)

کاربردهای مختلف بیوتی بلندر

در این مقاله از مجله اینترنتی ارایشی بهداشتی هفتاد رنگ به کاربردهای مختلف بیوتی بلندر با هم خواهیم پرداخت . این ابزار تبدیل به یکی از محبوب ترین لوازم آرایشی مورد علاقه خانم ها در روتین زیبایی آن ها شده است .

از جایی که مدت ها است با لوازم آرایشی و بهداشتی و تازه ترین اطلاعات موجود درباره آن ها سر و کار داریم . چیزهای بسیاری زیادی را متوجه شده ایم  این که چگونه کرم پودر صحیح مناسب با تناژ پوستی خود استفاده کنید تا رژلب قرمزی که می تواند راز زیبایی شما باشد و خیلی از موارد دیگر .

و حالا می خواهیم اطلاعات و دانستنی های جدیدی را درباره یک ابزار همه کاره آرایشی با شما در میان بگذاریم که بزرگ ترین درسی بود که تا به حال یاد گرفته ایم :

بیوتی بلندر (Beauty blender) .

زمانی که می گوییم بیوتی بلندر، منظورمان اسفنج های آرایشی تخم مرغ شکلی است که در کیف آرایشی بسیاری از خانم ها وجود دارد . اسفنج بیوتی بلندر در بخش بالایی ضخامت کمی دارد (که برای استفاده محصولات در گوشه های صورت بسیار مناسب است) و بسیار انعطاف پذیر است ، از این رو می توانید آن را به راحتی روی سطح پوست به کار ببرید .

این اسفنج ها مخصوصا به گونه ای طراحی شده اند تا محصول مورد نظری که استفاده می کنید را به خود جذب نکنند . که به معنای این است نیاز نیست نگران هدر رفتن کرم پودر یا کانسیلر خود باشید .

بیوتی بلندر نام یک برند است .

انواع مختلفی از این اسفنج آرایشی وجود دارد که از شکل و ظاهر بیوتی بندر تقلید نموده اند . برخی از آن ها بسیار خوب و با کیفیت می باشند و نتیجه یکسانی با بیوتی بلندر به وجود می آورند و برخی دیگر اصلا ارزشی ندارند . در هر صورت مطالبی که در این مقاله وجود دارد، درباره تمامی اسفنج های آرایشی صدق می کند .

از جایی که معمولا از بیوتی بلندر برای استفاده از کرم پودر و کانسیلر به کار می رود ، روش های دیگری وجود دارد که می توانید از این ابزار شگفت انگیز استفاده کنید، کارهای که حتی در گذشته به آن فکر هم نکرده اید .

این اسفنج یک ابزاری است که می توانید برای موارد بسیاری از آن استفاده کنید . برای این که متوجه شوید که کاربردهای شگفت انگیز آن چیست ، ما با میکاپ آرتیست های حرفه ای صحبت کردیم و از آن ها درخواست کردیم تا هر استفاده ای که از بیوتی بلندر می کنند را با ما به اشتراک بگذارند . پس آماده باشید .

 

کاربردهای مختلف بیوتی بلندر

کاربردهای مختلف بیوتی بلندر

بیشتر مردم از بیوتی بلندر برای استفاده از کرم پودر و کانسیلر استفاده می کنند

استفاده از یک اسفنج برای کرم پودر و کانسیلر و محو کردن آن واقعا همه چیز را تغییر می دهد . بیوتی بلندرها باعث می شوند تا به نحو احسنت از کرم پودر روی صورت خود استفاده کنید .

نه تنها به این ترتیب می توانید به بخش های دوردست و سخت صورت خود دسترسی داشته باشید که براش ها از انجام این کار ناتوان هستند( مانند اطراف بینی، اطراف چشم ها) بلکه هم چنین میکاپ به خوبی در سراسر پوست صورت تان محو و یکدست می شود .

اگر از خودتان می پرسید که چگونه سبک بدون آرایش یا no-makeup را به خوبی انجام دهید، از یک بیوتی بلندر نمدار و مرطوب و کانسیلر و کرم پودر مورد علاقه خود استفاده کنید .

همیشه با اسفنج خیس (نمدار اما نه به گونه ای که آب از آن بچکد) شروع کنید . این امر به پوست صورت کمک می کند تا یکدست و بی نقص و هموار به نظر برسد .

پیشنهاد می شود که مقداری کرم پودر پشت یکی از دست های تان بریزید و سپس بیوتی بلند نمدار را به آن آغشته کنید تا جذب شود . سپس با حرکات ضربه ای آرام به پوست صورت خود بزنید، از مرکز صورت شروع کنید و سپس آن را به سمت خط فک، پیشانی و اطراف صورت محو نمایید .

 

 

بیوتی بلندرها هم چنین زمانی که می خواهید محصولات مراقبت از پوست مورد علاقه تان را استفاده کنید، عالی می باشند

اگر بخواهیم صادق باشیم، هیچ گاه فکرش را هم نمی کردیم که استفاده از یک بیوتی بلندر برای محصولات مراقبت از پوستی مانند مرطوب کننده و سرم ها امکان پذیر باشد . اما حالا متوجه شده ایم که این اسفنج ها محتویات این محصولات را به خود جذب نمی کنند . به علاوه، استفاده از اسفنج به معنی این است که انگشتان تان کمتر کثیف می شوند و استفاده از محصولات مورد نظر به نحو احسنت انجام می شود .

اگر می خواهید بعد از استفاده از محصولات مراقبت از پوست خود با یک اسفنج، به سراغ میکاپ بروید، یک روشی وجود دارد که مطمئنا نظرتان را جلب می کند . زمانی که روغن یا کرم مورد نظرتان را با یک بیوتی بلندر روی صورت خود استفاده کردید، نه تنها احساس خوبی به وجود می آورد، بلکه اسفنج مقدار اندکی از محصول مورد نظر را روی سطح خود نگاه می دارد . این موضوع به این معنا است که زمانی که به سراغ کرم پودر می روید، اندکی با مواد باقی مانده از محصول مراقبت از پوست شما ترکیب می شود و یک ظاهر بسیار زیبایی را به وجود می آورد .

برای این که پوست صورت تان درخشش طبیعی داشته باشید، پیشنهاد می شود :

نوک بلندر را با یک قطره از روغن صورت خود آغشته کنید و آن را روی بخش های برجسته صورت خود ( استخوان گونه ها، استخوان ابرو، تیغه و نوک بین و فرو رفتگی بالای لب ها  ) به کار ببرید تا درخشش زیبا و طبیعی و منعکس کننده ای را بدون وجود هیچ گونه اکلیلی روی صورت خود نمایان کنید .

 

 

از بیوتی بلندر برای فیکس کردن میکاپ با پودر به کار ببرید

استفاده از یک اسفنج برای به کار بردن پودر، یکی از بهترین روش های است که اطمینان به وجود می آورد که میکاپ شما به خوبی سر جای خود فیکس و محکم می شود . زیرا به شما اجازه می دهد تا حتی میکاپ بخش های کوچک پوست خود  مانند زیر چشم ها  را فیکس کنید که انجام این کار با براش پودر بسیار سخت است .

پیشنهاد می شود از بیوتی بلندر مرطوب و نمدار همراه با پودر فیکس استفاده کنید تا یک بیک مصنوعی به وجود بیاید (Fake-bake). به این ترتیب بیوتی بلندر که با پودر فیکس بی رنگ آغشته کرده اید را روی کانسیلر فشار دهید تا فیکس شود .

و سپس بقایای گرد و غبار باقی مانده را با یک براش از صورت خود پاک کنید تا به اصطلاح در آن جا بیک نشود و حالت ماسیدگی به وجود نیاید. بیشتر خانم ها از یک اسفنج برای فیکس کردن آرایش در نقاط T صورت خود به کار می برند .

 

 

و برای این که صورت شما خیلی پودری دیده نشود

استفاده از یک اسفنج نمدار و تمیز روی میکاپ صورت بعد از این که به خوبی فیکس شد ، از این که ظاهر تان به شدت پودری و غرق در آرایش به نظر برسد، جلوگیری می نماید .

 

 

از بیوتی بلندر برای استفاده از رژگونه کرمی به کار ببرید

پیشنهاد می شود زمانی که می خواهید از رژگونه های کرمی استفاده کنید ، به سراغ اسفنج نمدار بروید . این تکنیک به شما کمک می کند تا رنگ گونه های تان را بی نقص و زیبا جلوه دهید .

برای استفاده ار رژگونه کرمی با یک بیوتی بلند، سعی کنید لبخند بزنید و اسفنج آغشته به رژگونه را روی سیب گونه های تان بزنید . بسته به اینکه میکاپ سنگین یا طبیعی می خواهید ، می توانید یک تا چند بار این کار را انجام دهید تا به ظاهری دست یابید که مدنظرتان می باشد .

 

 

و اما هایلایترهای کرمی

درست مانند رژگونه، بیوتی بلندرها می توانند هم چنین برای استفاده از هایلایترها نیز به کار روند . شما می توانید از یک اسفنج نمدار برای استفاده از هایلایتر کرمی روی پوست صورت استفاده کنید . و با حرکات ضربه ای ملایم بخش های برجسته صورت خود را مشخص تر کنید .

 

 

یک بیوتی بلندر نمدار می تواند برای احیا و شاداب کردن میکاپ تان به کار رود.

بیشتر خانم ها زمانی که می خواهند میکاپ خود را در طول روز تمدید یا احیا کنند ، به جای استفاده از آب، سراغ استفاده از اسانس و یا اسپری می روند . و سپس با یک اسفنج روی صورت خود ضربات ملایمی وارد می کنند تا رطوبت به لایه های زیر میکاپ بیشتر و بهتر نفوذ کند.

 

 

هم چنین برای پاک کردن آرایش و میکاپ نیز مفید می باشند

مطمئنا استفاده از بیوتی بلندر برای پاک کردن آرایش به ذهن تان خطور نکرده است، اما می خواهیم یک راز بزرگ زیبایی را با شما به اشتراک بگذاریم . بسیاری از خانم ها فکر می کنند که بیوتی بلندر تنها برای استفاده از لوازم آرایشی و مراقبت از پوستی کاربرد دارد، اما باید بدانید که برای پاک کردن آن ها نیز گزینه عالی در نظر گرفته می شود .

همه چیز به حرکاتی که استفاده می کنید بستگی دارد . برای استفاده از محصولات، از حرکات ضربه ای ملایم استفاده می کنید تا میکاپ به خوبی روی پوست صورت بنشیند  .

اما برای پاک کردن محصولات از روی صورت، بهتر است حرکاتی مانند دستمال کشیدن انجام دهید . تا کاملا میکاپ را از عمق پوست خود پاک کنید و کمترین بقایای محصولات روی صورت باقی بماند .

 

منبع مقاله :

https://www.self.com/story/everything-you-can-use-beautyblender-for

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها