مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , , > چگونه از شامپو بنفش برای موهای قهوه ای خود استفاده کنید.

چگونه از شامپو بنفش برای موهای قهوه ای خود استفاده کنید.

3.6
(7)

چگونه از شامپو بنفش برای موهای قهوه ای خود استفاده کنید.

 

اگر تنها یک محصول مراقبت از مو وجود داشته باشد که ما اخیرا خیلی مشاهده می کنیم، آن هم شامپو بنفش است. به عبارت دیگر، چیزی که ما تا به حال درباره شامپوهای بنفش به گوش مان نخورده است این می باشد که می توانند برای موهای قهوه ای نیز استفاده شوند. اغلب این شامپوها به عنوان روشن کننده و ضد رنگ برنجی موها تبلیغ می شوند، اما واقعا شامپوهای بنفش می توانند تناژ نارنجی و زرد را در موهایی که با سایه های مختلف و متنوع دیگری رنگ شده اند نیز خنثی نمایند. شاید از خود بپرسید که استفاده از شامپو بنفش روی موهای قهوه ای چه مزیتی دارد. در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداستی هفتاد رنگ ما هر چیزی که باید درباره شامپوهای بنفش برای موهای قهوه ای بدانید را با شما در میان می گذاریم و می گوییم که چگونه باید از آن ها در روتین مراقبت از مو خود استفاده کنید.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

آیا می توانید از شامپو بنفش روی موهای قهوه ای خود استفاده کنید؟

اول از همه، آیا می توانید از شامپو بنفش روی موهای قهوه ای خود استفاده کنید؟ بله شما می توانید. اما اگر موهای به رنگ قهوه ای تیره دارید، استفاده از شامپو بنفش خیلی نمی تواند موثر باشد. در هر صورت اگر موهای قهوه ای هایلایت شده دارید، شامپو بنفش می تواند تارهای موی شما را روشن تر و درخشان تر نماید.

 

آیا می توانید از شامپو بنفش برای موهای مشکی خود استفاده کنید؟

موهای مشکی چه می شوند؟ جواب باز هم بله است. می توانید به شامپو بنفش به عنوان یک محصولی فکر کنید که تنها برای موهای بلوند کاربرد ندارد، بلکه می توانید از آن برای موهای هایلایت شده و نقره ای خود نیز استفاده نمایید.

 

استفاده از شامپو بنفش روی موهای قهوه ای چه مزیتی دارد؟

از این رو باید ببینیم که مزیت استفاده از شامپو بنفش برای تارهای مو چیست؟ خوب تاثیر این شامپوها بسیار شبیه به استفاده از شامپو بنفش برای موها بلوند است. اگر موهای قهوه ای هایلایت شده دارید، باید خوب گوش کنید. مواردی مانند اشعه های UV، گرمای ابزارهای حرارتی و حتی مواد معدنی موجود در آب می توانند رنگ موهای تان را برنجی نمایان کنند. این رنگ برنجی به وجود تناژهای زرد و نارنجی در رنگ موها باز می گردد که به مرور زمان ظاهر می شوند. در حالی که شاید هایلایت های شما درست بعد از رنگ کردن به نظر عالی بیایند، اما چند هفته بعد، ممکن است همه چیز عوض شود. از جایی که بنفش در چرخه رنگ ها درست در مقابل نارنجی قرار دارد، می تواند بهترین گزینه برای خنثی کردن رنگ برنجی و تناژهای نارنجی موها باشد. خیلی جالب است، این طور نیست؟ این معادله ساده می تواند به خوبی بدون در نظر گرفته رنگ پایه موهای تان عمل کند،اگر هایلایت های بلوند برنجی رنگ دارید، می توانید از مقداری شامپو بنفش استفاده کنید تا تناژهای ناخواسته را خنثی کنید.

 

آیا شامپو بنفش می تواند موهای شما را تمیز کند؟

اگر موهای قهوه ای تیره دارید، شاید شامپو بنفش برای شما واقعا یک محصول و یک معقوله جدید به نظر برسد، این موضوع به این معنا است که ممکن است هنوز سوالاتی درباره پایه و اساس این شامپو داشته باشید. مانند این که آیا شامپو بنفش موهای تان را تمیز می کند و آیا باید بعد از آن از یک محصول دیگری به کار ببرید؟ خبر خوش این است که شما نیاز ندارید تا روتین مراقبت از موی خود را خیلی گسترش بدهید، زیرا درست مانند شامپو همیشگی تان، شامپو بنفش نیز می تواند پوست سر و تارهای موی تان را تمیز کند. از این رو نیاز ندارید تا دوبار بعد از آن، از شامپوی معمولی خود استفاده کنید. شامپوهای بنفش همه این کارها را باهم انجام می دهند.

 

چگونه از شامپو بنفش برای موهای قهوه ای استفاده کنید؟

حالا که شامپو بنفش مورد نظر خود را انتخاب کرده اید، بیایید درباره این که چگونه و هر از چندگاهی باید از این محصول در روتین مراقبت از موی خود استفاده کنید، صحبت کنیم. به طور کلی، اصلا نیازی نیست تا هر روز از شامپوی بنفش استفاده کنید. شما می توانید از آن یک تا سه بار در هفته به جای شامپوی معمولی تان به کار ببرید، و یا از آن ساده تر این است که هر زمان احساس کردید که موهای شما به سمت رنگ برنجی می رود، از این شامپو استفاده کنید. برای این که بیشترین مزیت را از این محصول کسب کنید، همیشه باید از شامپو بنفش خود همراه با یک کاندیشنر بنفش استفاده کنید. هم چنین، همیشه به یاد داشته باشید که موهای تان را با آب ولرم بشویید، زیرا آب داغ می تواند چربی های طبیعی موهای تان را از بین ببرد که همین موضوع موجب می شود تا رنگ موهای تان سریع تر محو گردد. در این جا دو مرحله برای استفاده از شامپو بنفش را با شما به اشتراک می گذاریم:

 

مرحله اول: شامپو.

به حمام بروید و موهای تان را خیس کنید- مانند مواقعی که می خواهید از شامپو معمولی استفاده کنید، مطمئن شوید که تمامی تارهای موی شما به آب آغشته شده است. سپس به آرامی مقداری شامپو بنفش را روی موها و پوست سر خود ماساژ دهید، باید در این جا کف غلیظی روی موهای تان ایجاد شده باشد، سپس به طور کامل با آب ولرم بشویید. مطمئن شوید که دستورالعمل های موجود روی هر محصولی که خریداری می کنید را می خوانید و مطابق با آن عمل می نمایید، شامپو بنفش نیز از این امر مستثنا نیست. بهتر است روی بسته بندی را نگاه کنید تا متوجه شوید که شامپو بنفش باید چه مدت زمانی روی موهای تان باقی بماند. اگر می ترسید که موهای تان تناژ بنفش بگیرید، ترفند اصلی این است که تنها شامپو بنفش (و کاندیشنر بنفش) را بر اساس زمان توصیه شده روی موهای تان قرار دهید.

 

مرحله دوم: کاندیشنر. 

بعد از این که تماما موهای تان را آب کشیدید، زمانی این است که به سراغ کاندیشنر بروید، هرگز این مرحله را در روتین مراقبت از موی خود حذف نکنید. مقداری کاندیشنر به موهای تان بزنید، و بیشتر روی ساقه و انتهای موهای تان تمرکز کنید. اجازه دهید بر اساس مدت زمانی که روی بطری شامپو نوشته شده است، کاندیشنر روی موهای تان باقی بماند تا به این ترتیب پیگمنت های بنفش کار خود را بکنند. هنگامی که زمان مورد نظر به اتمام رسید، موهای خود را با آب ولرم بشویید.

 

بعد از انجام این کارها می توانید به موهای زیبا و سالم و بدون رنگ برنجی خود سلام بگویید ☻.

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-care/color-treated-hair/purple-shampoo-on-brown-hair.aspx

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.6 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 7

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories