مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > چگونه در تابستان میکاپ ضد تعریقی داشته باشیم.

چگونه در تابستان میکاپ ضد تعریقی داشته باشیم.

3
(1)

فصل تابستان که همراه خود مشکلات پوستی و آرایشی را می آورد، همیشه از اهمیت برخوردار بوده . عرق کردن صورت و بدن یکی از مهم ترین موارد موجود در این لیست است. اگر احساس می کنید که نمی توانید هیچ کاری انجام دهید تا از شر لایه نازک عرق روی پوست تان خلاص شوید که مطمئنا دشمن اصلی میکاپ شماهمین عرق کردنصورت ، به حساب می آید، پس دوباره فکر کنید.
این توصیه ها می توانند میکاپ شما را از ذوب شدن و آب شدن رها سازند و اجازه نمی دهند تا این مورد خوشی های تابستانه را از شما سلب کند.

مراقبت از پوست خود را فراموش نکنید.

چگونه در تابستان میکاپ ضد تعریقی داشته باشیم.
راز آماده سازی میکاپ تان برای مقابله با عرق کردن در محصولات مراقبت از پوستی خوب نهفته است. جدا از استفاده از یک شوینده ای که با نوع پوست تان تطابق بالایی دارد، به یاد داشته باشید که باید به مرطوب کردن پوست تان نیز بپردازید- اگر فکر می کنید که مرطوب کردن پوست تان می تواند عرق بیشتری را تولید کند و از آن صرفه نظر می کنید، باید این را بدانید که تنها بافت پوست تان را بدتر می کنید. از یک کرم مرطوب کننده سبک استفاده کنید و مطمئن شوید که به طور کامل در پوست تان جذب می شود. سپس از یک مات کننده و یا ضد آفتاب جذب کننده روغن و چربی پوست بلافاصله استفاده نمایید. ما توصیه می کنیم که ضد آفتاب را با یک پرایمر ترکیب کنید و سپس آن را به صورت بدون آرایش و پاکیزه خود بزنید. این امر به شما کمک می کند تا در فصل تابستان میکاپ طولانی مدتی داشته باشید.

 

از کرم سبکی استفاده نمایید.

چگونه در تابستان میکاپ ضد تعریقی داشته باشیم.
توصیه می کنیم که کرم پودرهای با پوشش بالای خود را کنار بگذارید، زیرا می توانند در فصل تابستان باعث اختلال در میکاپ شما شوند و عرق پوست تان را تحریک می سازند. در عوض، یک کرم سبک مانند BB کرم را انتخاب کنید که به شما پوست یکدست و همواری ارائه می دهد و پوشش دهی سطحی را نیز برای شما فراهم می سازد. اگر لکه هایی روی صورت خود دارید، با کانسیلر اندکی آن را بپوشانید و به خوبی با BB کرم خود محو یا به اصلاح BLEND کنید.

از پودر استفاده کنید.

چگونه در تابستان میکاپ ضد تعریقی داشته باشیم.
زمانی که کارتان تا به این جا به اتمام رسید، براش پودر تان را برداشته و مقدار اندکی از پودر را به سراسر صورت تان بزنید. پودرها برای تابستان خیلی عالی می باشند و نقش جاذب چربی و روغن روی پوست را دارند- از این رو خیال تان راحت می شود که می توانید ساعت ها بیرون از منزل باشید، بدون این این که عرق کنید، زیرا پودر به خوبی در این زمینه برای شما کاربرد دارد و عمل می کند.

برگه های خشک کن عرق را همراه خود داشته باشید.

چگونه در تابستان میکاپ ضد تعریقی داشته باشیم.
این برگه ها برای جابجایی و نگهداری در کیف تان بسیار ساده می باشند و به این معنا است که می توانید هر جایی که می روید، آن ها را همراه خود داشته باشید. اگر شما فردی با پوست چرب هستید، به ما اطمینان کنید، این برگه ها بهترین دوست شما مخصوصا در فصل تابستان می باشند. از آن ها زمانی که احساس می کنید که پودر صورت تان در حال محو شدن است و یا پوست و میکاپ تان در حال عرق کردن است، استفاده کنید.

همیشه از یک اسپری فیکس کننده، به کار ببرید.

چگونه در تابستان میکاپ ضد تعریقی داشته باشیم.
روتین میکاپ تابستانه خود را با اسپری کردن اسپری فیکس روی صورت تان به اتمام برسانید- این مرحله ضروری می باشد، مخصوصا اگر می خواهید بیرون از منزل و در محیط بیرون و البته زیر نور خورشید باشید. این اسپری فیکس کننده می تواند میکاپ تان را قفل کند و سرجای خود نگه دارد و واقعا ماندگاری آن را بسیار افزایش می دهد. اسپری های فیکس کننده هم چنین دارای خصوصیت جادویی ایستادگی و مقاومت در برابر عرق کردن و روغن و چربی می باشند که پوست شما تولید می کند.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها