مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , , > مراقبت از پوست در آب و هوای سرد

مراقبت از پوست در آب و هوای سرد

0
(0)

مراقبت از پوست برای آب و هوای سرد در سفر

در هنگام تصمیم گیری برای سفر، شاید در نظر داشته باشید تا به مناقطی سفر کنید که آب و هوای سردی دارند . این آب و هوای سرد به طور کلی می تواند بر روی چهره شما تاثیر بگذارد به ویژه هنگامی که از مناطقی با آب و هوای گرم و آفتابی به مناطقی با آب و هوای کمی سردتر می روید . از این رو باید مراقبت پوستی خود را در این مناطق تغییر دهید تا با مشکلاتی احتمالی برای پوست خود مقابله کنید .

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما نحوه مراقبت از پوست در آب و هوای سرد را برای سفرهایتان به شما خواهیم گفت .

مراقبت از پوست در آب و هوای سرد

چگونه در آب و هوای سرد مناطقی که سفر می کنید ، از آرایش خود محافظت کنید ؟

علاوه بر مراقبت روزانه از پوست خود ممکن است احساس کنید که در این آب و هوای سرد لازم است لوازم آرایشی تان را نیز عوض کنید !!!

 هیجان زده نشوید با این ۵ نکته می توانید از آرایش صورت خود در مقابل هوای سرد و طوفانی و خشک محافظت کنید :

مراقبت از پوست در آب و هوای سرد

 ۱.به دنبال زیر ساز مرطوب کننده باشید :

آیا در این مناطق سرد، پوست تان کدر تر از حالت عادی شده است ؟ لوازم آرایش مات و کسل کننده تان را بگذارید و در این آب و هوا از زیر ساز های مرطوب کننده استفاده کنید .

مراقبت از پوست در آب و هوای سرد

۲. رنگ صحیح :

زمانی که در منطقه ای که سفر می کنید ، بادهای سردی می وزد، از این رو پوست تان اولین بخشی است که از این شرایط تاثیر می گیرد . از این رو سعی کنید تا از لوازم آرایشی همرنگ پوست خود استفاده کنید تا در این شرایط تضادی در چهره شما به وجود نیاید .

مراقبت از پوست در آب و هوای سرد

 ۳. از لوازم آرایش ضد آب برای پوست خود استفاده کنید :

وقتی که هوا سرد است، اگر چشمان تان شروع به ریزش اشک می کند ، از لوازم آرایش ضد آب برای چشمان تان استفاده کنید . در این صورت لازم نیست که در هر دقیقه در آیینه خود را نگاه کنید . و آرایش خود را ترمیم و تمدید کنید .

مراقبت از پوست در آب و هوای سرد

۴. از اسپری های تثبیت کننده استفاده کنید :

در هوای زمستانی وقتی که شما بر دور گردن و دهان تان شال می پیچید ممکن است که آرایش تان خراب شود . پس می توانید از اسپری های تثبیت کننده استفاده کنید تا ماندگاری آرایش خود را افزایش دهید .

مراقبت از پوست در آب و هوای سرد

۵. حواس تان به لب های تان باشد

 برای مرحله آخر در آرایش روزانه می رسیم به پوسته پوسته و دی هیدراته شدن پوست لب . مانند پوست صورت و بدن تان، لب ها نیز ممکن است در طول آب و هوای سرد، خشک شوند . سعی کنید پیش از استفاده از رژلب، بالم لب یا مرطوب کننده مخصوص لب را به کار ببرید .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

Navigation

Recently Viewed

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Categories