مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , > ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

5
(3)

ترفندهایی ساده برای ایجاد حس بهتر در خود

در این مقالع از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت که چه ترفندهایی ساده برای ایجاد حس بهتر در خود می توانید ایجاد کنید . در ادامه با ما همراه باشید .

هر روز خودتان را وزن نکنید . با این کار هر روز خودتان را دچار استرس میکنید . وزن شما در طول 24 ساعت میتواند بین 1 تا 2 کیلو تغییر کند . و هیچ چیزی در مورد سلامتتان به شما نشان نمیدهد . برای وزن کردن بهتر هست هر هفته یک بار با استفاده از همان لباسهای قبلی اینکار را انجام دهید .

ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

به تعریف هایی که از شما میشود دقت کنید . کسانیکه از بدن خود ناراضی هستند تعاریف خوب را نادیده میگیرند. به مدت یک هفته تمام تعاریف خوبی که از دیگران میشنوید را یادداشت کنید . با اینکار خودتان را مجبور میکنید که به آنها توجه کنید .

نیمه پر لیوان را ببینید . دفعه بعدی که با مشکلی سخت مواجه شدید ، نفسی عمیق کشیده و به نکات مثبت نگاه کرده  . و برای رفع مشکلتان برنامه ریزی کنید .

ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

                ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

کمی از رسانه های اجتماعی و سلبریتی های فاصله بگیرید . با خودتان رو راست باشید ، توجه کردن بیش از اندازه به سلبریتی های زیبا و خوش اندام باعث میشود تا از آنچه که دارید حس نارضایتی کنید . به مدت دو روز از رسانه اجتماعی فاصله بگیرید و به زندگی واقعی برگردید . و از آنچه که دارید لذت برده و سعی کنید آن را به شکلی واقع گرایانه بهبود بخشید .

ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

تفریح داشته باشید . با یک فعالیت لذت بخش سر خودتان را گرم کرده و باتری خودتان را شارژ کنید . دیدن یک فیلم کمدی و یا گوش کردن به موسیقی جدید و جالب میتواند به شما کمک کند .

عمل کنید . اگر در شرایط بدی قرار دارید به راه های تغییر اوضاع فکر کنید . از خودتان این سوال را بپرسید که مشکل واقعی چیست ؟ و چگونه میتوانید آن را حل کنید .

به دیدار خانواده و دوستانتان بروید . روابط اجتماعی قوی کلید خوشبختی هستند بنابراین تا جایی که میتوانید روی روابط خود کار کنید .

اگر چیزی را در زندگی خود دوست ندارید سعی کنید روی قسمتی دیگر تمرکز کرده و آن را بهبود ببخشید .

با دیگران همان رفتاری را داشته باشید که دوست دارید با خودتان داشته باشند .

با توجه به استاندارد های خودتان، خودتان را زیباتر کنید . ناخن و موهایتان را درست کنید . اینکار همیشه حس بهتری به شما میدهد . میتوانید موهایتان را کوتاه و رنگ کنید و یا مانیکور ، پدیکور کنید . اینکار اعتماد به نفستان را نیز بالا میبرد . لباسی که دوست دارید را بپوشید و به اینکه دیگران چه فکری میکنند کمتر اهمیت دهید .

ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

                              ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

لیست درست کنید . میتوانید از تمام چیزهایی که شما را نگران و یا ناراحت می کنند لیست درست کرده و به محض اینکه مشکلی حل میشود آن را از لیستتان خط بزنید . اینکار به افکار شما نظم داده و باعث میشود ذهنتان پریشان نشود .

پول پس انداز کنید . زمانیکه ناراحت هستیم امکان ولخرجی کردن بالا میرود . ولی مراقب باشید کفشهای جدید تنها برای مدت کوتاهی شما را شاد نگه میدارند و باید در دراز مدت به فکر جیبتان هم باشید .

مسافرت بروید حتی اگر تنها خارج از شهر باشد . برای خودتان برنامه ای بریزید که شما را هیجان زده کند و منتظر آن باشید . وقتی منتظر یک اتفاق جالب هستید انرژی شما چند برابر میشود .

ادامه بدهید . به تغییرات ناگهانی اجازه ندهید تا شما را افسرده کنند . این را به خاطر بسپارید که شرایط بد همیشه موقتی هستند .

به خودتان اعتماد کنید . همیشه جواب سوالهای سخت را میتوانید در درون خود پیدا کنید و از آزمون های سخت زندگی سربلند بیرون بیایید .

ترفندهایی برای ایجاد حس بهتر

مراقب افکارتان باشید. باید از افکار منفی دوری کنید و هر وقت که مچ خودتان را گرفتید سریعا ذهنتان را به سمت افکار مثبت راهنمایی کنید .

زیاده روی نکنید . خواستن میتواند انگیزه ای برای پیشرفت شما باشد ولی زیاده خواهی میتواند شما را مایوس و افسرده کند . برای خودتان اهدافی دست یافتنی و معقول در نظر بگیرید .

با ترسهایتان مبارزه کنید . گاهی روبرو شدن و مبارزه با ترس میتواند شما را قوی تر کند .

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 3

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

نظرات (1)

 1. زی زی

  اینایی که گفتید خیلی خوبه ا ولی من وقتی خوب فک میکنم میبینم پول از همه بهتره، اون حال آدمو خیلی خوب میکنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories