مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > چرا شما نیاز به پودرهای بیرنگ در رژیم میکاپ و آرایشی خود دارید.

چرا شما نیاز به پودرهای بیرنگ در رژیم میکاپ و آرایشی خود دارید.

3.7
(3)

چرا شما نیاز به پودرهای بیرنگ در رژیم میکاپ و آرایشی خود دارید.

از هر طرفدار میکاپ درباره پودرهای بیرنگ سوال بپرسید و آن ها به شما خواهند گفت که چگونه یکی از ابزارهای ضروری در هر سبک  میکاپ به شمار می آید. می پرسید چرا؟ این مقاله را در مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ بخوانید تا در این باره اطلاعاتی را به دست بیاورید.

 

میکاپ تان را را مهر و موم می کند.

یکی از بخش های مستقل درباره میکاپ پایه این است که از پودر صورت استفاده کنید. اما هر پودر صورتی برای شما مناسب نیست. چیزی که نیاز دارید یک پودر بیرنگ است که رنگ پوست تان را تغییر ندهد. بهترین راه برای مهر و موم کردن میکاپ تان و پایدار نگه داشتن آن سر جای خود بعد از به کار بردن کرم پودر مایع و یا BB کرم، استفاده از پودر بیرنگ در روتین شما است که یک جزء اصلی محسوب می شود. این امر برای شما اطمینان حاصل می کند که میکاپ شما تغییر نمی یابد و یا از بین نمی رود.

میکاپ

 

برای پوست های چرب کاربرد دارد.

اگر پوست چربی دارید، پودر بیرنگ می تواند در روتین میکاپ تان یک جزء ضروری به شمار بیاید. این امر به این دلیل است که پودر صورت می تواند برای شما اطمینان حاصل کند که چهره مات و بدون منافذی دارید. استفاده از پودر بیرنگ هم چنین به این معنا است که روغن و چربی در پوست شما جذب آن می شود، به این ترتیب مطمئن می شوید که میکاپ شما در برخی از نقاط صورت تان، چرب و روغنی به نظر نمی رسد.

 

باعث افزایش ماندگاری میکاپ شما می شود.

اگر متوجه می شوید که میکاپ شما به مرور محو می شود، یک پودر بیرنگ تمام چیزی است که در روتین میکاپ خود نیاز دارید. به این دلیل است که یک پودر صورت می تواند کرم پودرتان را منسجم تر نگاه دارد و ماندگاری آن را در طول روز افزایش دهد.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 3

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها