مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > کیف پول

کیف پول هفتادرنگ

از جمله خدمات جدید هفتادرنگ راه اندازی کیف پول است.

در این بخش با ثبت نام در وب سایت و تعداد بازدید وکامنت هایتان در زیر مقاله ها و محصولات وبسایت و تعداد به اشتراک گذاری این مقالات در فضای مجازی و استفاده از کلینیک مشاوره، اعتبار به دست می آورید.

به این ترتیب می توانید بر اساس اعتبار به دست آمده بدون هیچ هزینه ای از خدمات هفتادرنگ شامل پکیج های مشاوره ی طلایی و نقره ای استفاده کنید. میزان اعتبارات به دست آمده برای شما به شرح زیر است:

  • با ثبت نام در وب سایت هفتادرنگ کیف پول شما به ارزش 10000 ریال شارژ میشود. برای ثبت نام در وب سایت به بخش ورود و ثبت نام در گوشه سمت چپ وب سایت مراجعه فرمایید
  • با امتیاز دهی و گذاشتن کامنت در زیرهر یک از محصولات کیف پول شما به مبلغ 1000 ریال شارژ میگردد.

برای این کار از منو وارد بخش محصولات شوید و در انتهای صفحه با امتیاز دهی به محصول میزان رضایت خود را از محصول اعلام کنید و در بخش نظرات، نقطه نظر و تجربیات خود را در باره محصول با دوستان هفتادرنگ به اشتراک بگذارید.

نحوه ارسال نظرات کاربر در تب نظرات وارد شوید و سپس مانند عکس زیر نظرات خود را ارسال کنید

  • با بازدید از وب سایت و به اشتراک گذاری مطالب وب سایت شامل مقالات و محصولات کیف پول شما به ارزش 1000 ریال شارژ میگردد.
  • بعد از انتخاب مشاور خود در کلینیک مشاوره و انتخاب پکیج نقره ای و طلایی مقدار 10 درصد از مبلغ پرداختی به عنوان اعتبار در کیف پول شما قرار میگیرد

برای دیدن میزان اعتبار کیف پول باید ابتدا با نام کاربری خود وارد شده و سپس در بخش پروفایل من میتوانید از میزان اعتبار خود و یا نحوه دستیابی به این میزان اعتبار آگاه شوید.

جهت یابی

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها