مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > چگونه در 5 دقیقه، میکاپ تابستانه ای داشته باشیم

چگونه در 5 دقیقه، میکاپ تابستانه ای داشته باشیم

5
(1)

 

برخی از شما ممکن است بحث و گفت و گو کنید که تابستان و میکاپ اصلا با هم جور در نمی آید. اما این حرف قلب مشتاقان میکاپ را می شکند، این طور نیست؟ برای خیلی از افراد میکاپ در تابستان به این معنا است که رطوبت بسیاری روی پوست شان به وجود می آید و همه چیز بر هم می ریزد. این مقاله را بخوانید و با روتین میکاپ 5 مرحله ای برای تابستان آشنا شوید.

چگونه در 5 دقیقه، میکاپ تابستانه ای داشته باشیم

BASE و پایه.

اطمینان حاصل کنید که قبل از شروع روتین میکاپ تابستانه خود، پوست تان را بسیار مرطوب می کنید. میکاپی که زود از بین می رود، می تواند یکی از نگرانی های بزرگ در طول تابستان باشد. به این دلیل است که صورت خود را با کرم پودر خفه می کنید و باعث سنگین شدن پوست صورت خود می شوید، ولی نمی دانید که تنها وضعیت را برای خودتان سخت می کنید. بهتر است از کرم پودر سبکی مانند LAKME 9 TO 5 WEIGHTLESS MOUSSE DOUNDATION استفاده نمایید. نه تنها روی پوست تان بسیار سبک است، بلکه شما را به هدف تان یعنی پوستی با هاله رنگ اندکی که برای تابستان می خواهید، می رساند.

چگونه در 5 دقیقه، میکاپ تابستانه ای داشته باشیم

چشم ها.

تابستان تنها مربوط به میکاپ چشم سنگین نمی باشد، حتی اگر می خواهید به جشن و مهمانی بروید. یک رنگ قهوه ای یا خنثی مات به عنوان سایه می تواند همه چیز را برای شما مهیا کند. می توانید از بخش برنز کننده LAKME MOONLIGHT HIGHLIGHTER پشت پلک های خود استفاده کنید. اطمینان به دست بیاورید که در این زمینه زیاده روی نمی کنید تا خیلی اغراق آمیز به نظر نرسد.

 

چگونه در 5 دقیقه، میکاپ تابستانه ای داشته باشیم

هایلایت.

پوست هایلایت شده هم معنی دقیقی با سبک میکاپ تابستانه دارد. نه تنها پوست تان را همان نور خورشید هایلایت می کند، بلکه درخشش زیبایی به صورت تان می دهد. ما پیشنهاد می کنیم که از همان پالت هایلایتر استفاده کنید و آن را روی نقاط مرتفع پوست تان بزنید، مانند بالای گونه ها.

چگونه در 5 دقیقه، میکاپ تابستانه ای داشته باشیم

رژگونه.

به پوست خود با استفاده از این رژگونه رنگی، گرما ببخشید. از انواع براق و شاینی و یا رنگ های بسیار آشکار روی گونه های خود پرهیز نمایید، زیرا با میکاپ تابستانه شما هماهنگ نیست. از LAKME ABSOLUTE FACE STYLIST BLUSH DUOS PEACH استفاده کنید که برای هر تناژ پوستی کاربرد دارد و نتیجه عالی را رقم می زند.

چگونه در 5 دقیقه، میکاپ تابستانه ای داشته باشیم

لب ها.

میکاپ تابستانه خود را با یک رنگ خنثی و کم رنگ و یا قهوه ای روشن روی لب های خود به پایان برسانید. ما پیشنهاد می کنیم که از این LAKME ABSOLUTE OIL LIP COLOR استفاده نمایید که با رایحه کاراملی که دارد می تواند برای شما لذت بخش نیز باشد.

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها