مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > آرایش مناسب جلوی دوربین برای خانم ها و آقایون

آرایش مناسب جلوی دوربین برای خانم ها و آقایون

0
(0)

آرایش مناسب جلوی دوربین برای خانم ها و آقایون

میکاب آرتیست ها در آرایش فیلم و یا گریم میتوانند آرایشی از یک ظاهر ساده تا یک هیولای پیچیده را در روند کار خود داشته باشند . در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ میخواهیم گریم “بدون آرایش “ را  که مناسب برای جلوی دوربین  است را به شما نشان دهیم .

میکاپ آرتیست ها بر اساس قسمتی از بدن هنرپیشه که نیاز به آرایش و یا گریم دارد تقسیم بندی میشوند . یک میکاپ آرتیست روی قسمت سر تا استخوان سینه هنرپیشه کار میکند و یک میکاپ آرتیست دیگر روی قسمتهای دیگر بدن هنرپیشه کار میکند.

آرایش مناسب جلوی دوربین برای خانم ها و آقایون

گریم بدون آرایش به تکنیکی گفته میشود که در آن هنرپیشه به شکلی که انگار هیچ آرایشی ندارد آرایش میشود .
آرایش یک قسمت کلیدی در فیلم سازی است . درسته که آرایش میتواند شما را جذاب تر نشان دهد ولی میتوان از آن برای تصحیح تحریفات ایجاد شده توسط لنز دوربین و نورها نیز استفاده نمود .
دوربین میتواند چین و چروک های صورت را نمایان کرده و رنگ پوستتان را تحت تاثیر قرار داده و ایرادهای پوستی مانند زخم و آکنه را بیشتر نشان دهد. این نوع آرایش برای نشان دادن ویژگی های طبیعی و پوشش جوش ها استفاده میشود . دوربین و نور تناژ طبیعی پوست شما را تغییر داده و به همین دلیل برای زنده نشان دادن پوست نیاز به گریم دارید . رنگهای گرم برای جلوی دوربین عالی هستند و رنگهای سرد به شدت جلوی دوربین بزرگ نمایی میشوند. حتما برای آرایش باید از رنگ های مات و خنثی استفاده کرده و از رنگهای با درخشندگی بالا که بیشتر در برق لب ، رژ گونه و سایه ها دیده میشود اجتناب کرد .

آرایش مناسب جلوی دوربین برای خانم ها و آقایون

پیشنهاداتی برای آرایش آقایان

آقایان حداقل به آرایش پودری نیاز دارند مخصوصا اگر طاس باشند . کله های بدون مو نور را بازتاب میکنند بنابراین باید روی کل سر آنها پودر زده شود . روغن تولید شده توسط منافذ هم در دوربین می درخشد و کمی پودر میتواند جلوی آن را بگیرد .
کلید آرایش مردانه یکدست کردن تناژ پوست ، پوشش جوش ها و از بین بردن درخشش نور است.آرایش مناسب جلوی دوربین برای خانم ها و آقایون

پیشنهاداتی برای آرایش خانم ها
یکی از بهترین آرایش های بانوان جلو و پشت دوربین گریم “بدون آرایش ” است . این یک ظاهر طبیعی است که ویژگی های صورت آنها را جلوه داده و در عین حال خیلی ملایم و محو دیده میشود.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها