مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > آرایش های دائمی > تفاوت بین میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم

تفاوت بین میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم

0
(0)

تفاوت بین میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ توضیحاتی در رابطه با تفاوت بین میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم برای شما آورده ایم، قبل از تصمیم گیری و انتخاب اینکه کدامیک از این روش ها را انتخاب کنید پیشنهاد می کنیم به نکاتی که در اینجا آورده ایم دقت کنید.

تفاوت بین میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم

میکروبلیدینیگ

تفاوت بین میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم

میکرو پیگمنتنشن

روش

روشی که در میکروبلیدینگ که نوعی آرایش نیمه دائمی است استفاده می شود با روش تاتوی دائمی فرق می کند . در میکروبلیدینگ از یک قلم تیغه ای یا یک ماشین الکتریکی کوچک برای کشیدن خطوط ابرو استفاده می شود و در میکروپیگمنتیشن با استفاده از دستگاه صدها نقطه بر روی ناحیه تحت درمان ایجاد می شوند تا زمانی که شکل و ساختار ابرو حاصل شود . آرایش دائمی و یا تاتوی دائم تاثیر سایه ای روی صورت دارد که از حالت طبیعی موها تقلید نمیکند. [user_id][user_id]. از میکروپیگمنتیشن برای ایجاد تاثیر موی طبیعی روی سر آقایان هم استفاده می شود .

تفاوت بین میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم

عمق

روش آرایشی نیمه دائمی که در میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن استفاده می شود خیلی سطحی تر از تاتوی دائمی است .بالاترین لایه پوست شما اپیدرمیس و لایه میانی آن درمیس نام دارد . در آرایش نیمه دائمی جوهر تنها در عمق 0.08  تا 0.15 میلیمتری پوست وارد میشود . در این عمق رنگدانه تنها در مرز بین درمیس و اپیدرمیس وارد میشود. ولی در آرایش دائمی این کار در عمق 1 میلیمتری پوست انجام می شود. در میکروپیگمنتیشن رنگدانه وارد لایه میانی پوست یعنی درمیس میشود .

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رنگ

رنگهایی که در آرایش نیمه دائمی از آنها استفاده میشود به نسبت آرایش دائمی طبیعی تر هستند . رنگهایی که از آنها در آرایش دائمی استفاده میشود حاوی موادی مانند کربن بوده که به مرور زمان اکسیده شده و تغییر رنگ میدهند. به همین دلیل پس از مدتی تاتوی شما رنگی آبی ، خاکستری و یا گاهی قرمز به خود میگیرد . آرایش نیمه دائمی برای رفع این مشکل از رنگهایی طبیعی تر مانند اکسید آهن استفاده می کند که تغییر رنگ نمی دهند. آرایشهای نیمه دائمی تنها کمرنگ میشوند ولی تغییر رنگ نمی دهند.

تفاوت بین میکروبلیدینگ ، میکروپیگمنتیشن و آرایش دائم

ظاهر

به دلیل تفاوتهایی که در روش ها ، عمق و رنگدانه ها وجود دارد ، میکربلیدینگ به نظر خیلی طبیعی تر از تاتو است. تاتوهای دائمی حالت طبیعی ابروها را نشان نمیدهند ولی در میکروبلیدینگ شما میتوانید در قسمتهایی که هیچ ابرویی وجود ندارد هم حس ابروهای پر پشت را ایجاد کنید . این روش برای بیماران سرطانی که تحت شیمی درمانی هستند و یا بیمارانی که ابروهای بسیار باریک و یا ریخته دارند مناسب است .

ریسک

میکروبلیدینگ نسبت به تاتوی دائمی امنیت بیشتری دارد . خطر واکنش آلرژیک و عفونت در روش تاتوی دائم خیلی بیشتر است. درمیکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن رنگدانه های سالمتری استفاده شده و نتیجه ای مطلوب تر حاصل می شود .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها