مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > خط چشم حرفه ای بکشیم

خط چشم حرفه ای بکشیم

0
(0)

چگونه مانند یک آرایشگر حرفه ای خط چشم بکشیم

بعد از شناختن انواع خط و ابزارهای کشیدن خط چشم نوبت به بررسی مدلهای مختلف خط چشم و اینکه چگونه حرفه ای خط بکشیم . در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ تعدادی از مدلهای خط چشم و انواع آن ارائه شده است،که با ایده گرفتن و الهام از آنها میتوانید مانند یک آرایشگر حرفه ای چشم بکشید . در ادامه با همراه باشید .

خط چشم حرفه ای بکشیم

خط چشم حرفه ای بکشیم

 

تنها کاری که باید بکنید این است که خط چشم را به آرامی داخل لبه چشم بکشید تا ظاهری بسیار سبک و در عین حال بسیار کلاسیک داشته باشید.مناسب کسانی که چشم های بزرگ و گشاد دارند.

خط چشم گربه ای

خط چشم حرفه ای بکشیم

برای اینکه چنین خط چشمی را به بهترین حالت بکشید از محصول مایع سیاه استفاده کنید و اول خط مژه بالا را بکشید و سپس آن خارج از گوشه بیرونی چشمتان امتداد بدهید تا چشمتان را کشیده تر نشان دهید. اگر دوست دارید ظاهر چشمتان دراماتیکتر باشد میتوانید از مژه مصنوعی های جواهردار استفاده کنید.مناسب افرادی که چشمانی بادامی و رو به پایین دارند .

خط چشم دودی 

خط چشم حرفه ای بکشیم

خط چشم حرفه ای بکشیم

 

اول با کمک یک مداد چشم مشکی در امتداد خط مژه خود را بکشید و سپس با کمک یک قلم مخصوص پخش کردن مداد را به حالت بادامی و بالاتر از خط مژه خود پخش کنید . سپس روی پلک و گوشه چشمتان سایه طلایی بزنید و دو سایه را ادغام کنید .

خط چشمهای  نیمه دو پلک

خط چشم حرفه ای بکشیم

برای چنین ظاهری بهتر است از خط چشم ژلی و یک قلم زاویه دار استفاده کنید تا بتوانید در راستای خط مژه خود خط بکشید و این خط را از گوشه بیرونی امتداد دهید تا ظاهری باله دار بگیرد. سپس از بیرونی ترین قسمت خط چشمتان تا وسطهای پلک پایین خود را بکشید .

خط چشم دراماتیک دوگانه

خط چشم حرفه ای بکشیم

خط چشم حرفه ای بکشیم

ایده اصلی این است که روی هر دو پلک بالا و پایین  هم در راستای پلکها و هم داخل آنها را بکشید. در ابتدا از گوشه داخلی تا خارجی پلکتان را بکشید ، حالا با کمک مداد چشم داخل پلکتان را از گوشه داخلی تا بیرونی بکشید . برای اینکه آرایشتان جذاب تر هم بشود می توانید روی خط مژه پایینتان هم مداد بکشید و سپس با کمک قلم موی مخصوص آن را کمی پخش کنید.مناسب افرادی که چشم هایی بادامی ، کوچک و یا ریز دارند .

خط چشمهای دودی در قسمت پلک پایینی

خط چشم حرفه ای بکشیم

از یک قلم پهن خط چشم استفاده کنید و آن را داخل ژل خط چشم مشکی بزنید و با آن روی پلک بالا و پایینتان را بکشید . سپس با کمک یک مداد چشم مشکی در راستای خط مژه پایینی نقطه گذاری کرده و آن را پخش کنید .مناسب افرادی که چشم های بادامی و کوچک دارند.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
بستن

سبد خرید من

بازدیدهای اخیر

Close
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها