مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > میکاپ آرتیستهای مشهور جهان، بهترین توصیه های خود را به اشتراک میگذارند

میکاپ آرتیستهای مشهور جهان، بهترین توصیه های خود را به اشتراک میگذارند

3.7
(3)

 میکاپ آرتیستهای مشهور جهان، بهترین توصیه های خود را به اشتراک میگذارند

 

آیا تا به حال متعجب شده اید که میکاپ آرتیست های حرفه ای از چه ترفندهایی برای زیبا و جوان ماندن خود به کار می برند؟همه ما عادت های زیبایی و آرایشی و بهداشتی داریم. اما اگر شما هم احساس کرده اید که ترفندهای زیبایی وجود دارد که از آن غافل می باشید، نگران نباشید شما تنها نیستید.برای بسط دادن محدوده و اطلاعات آرایشی و بهداشتی خودتان،مجله آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ اطلاعات و توصیه هایی از میکاپ آرتیست های مشهور جهان در  زمینه نحوه آرایش با ریمل و براش و کرم پودر و برنزر جمع آوری کرده است و در این مقاله می خواهیم با شما به اشتراک بگذاریم:

 

1.ریملتان را به درستی در دستان خود بگیرید.

ریمل

زمانی که از ریمل استفاده می کنیم، خیلی تمایل نداریم تا به نحوه در دست داشتن فیزیکی اپلیکاتور آن فکر کنیم.

در هر صورت بر اساس ELENI LIATSOU که یکی از میکاپ آرتیست های لیست امروز ما می باشد، کلید اصلی برای خوب دیده شدن مژه ها در دستان شما نهفته است.

دقیقا باید اپلیکاتور ریمل را به گونه ای در دست داشته باشید که می خواهید مژه های تان به همان سبک دیده شوند.

اگر این اپلیکاتور را به صورت افقی نگاه دارید، مژه های ضخیم تری به دست خواهید آورد، اگر به صورت عمودی نگاه دارید، هر مژه را ریمل می زنید تا نمای طبیعی به وجود بیاید، اگر از خط مژه به سمت انتهای مژه ها بکشید، حالت فری به آن ها می دهید.

 

  1. از براش مناسبی با کرم پودر خود استفاده کنید.

براش

 

اگر هم چنان در استفاده کردن انگشتان در حین میکاپ مشکل دارید، یک براش مسطح و یا یکی از آن براش های بزرگ مویی برای زدن کرم پودر شما بسیار عالی می باشد، در واقع به این ترتیب به همان ظاهری دست می یابید که به دنبال آن می باشید.

ADEOLA GBAYEGA میکاپ آرتیست مشهور دیگر در این زمینه می گوید: “اگر از براش مناسبی مطابق با نوع و فرمول کرم پودر خود استفاده کنید، مردم هرگز متوجه آن روی صورت شما نمی شوند. یک براش مسطح به شما چهره یکدست و محسور کننده ای می دهد، این در حالی است که براش های گرد کرم پودر شما را طبیعتی تر جلوه می دهند.”

و همیشه این مورد را به یاد داشته باشید که شما نیاز به یک نوع از کرم پودر نیاز دارید تا در هر صورت به خوبی محو شود.

 

  1. روی ابروهای خود متمرکز باشید.

آرایش ابرو

ابروها یکی از آن دسته مواردی می باشند که آرایش آن ها به نظر بسیار ناچیز می آید، البته تا زمانی که در این زمینه اشتباهی انجام دهید و سپس متوجه می شوید که چقدر در صورت و چهره تان تغییر ایجاد شده است.

بر اساس نظر  ZARA FINDLAY یکی از میکاپ آرتیست های دیگر، درست میکاپ کردن ابروهای تان تماما به کشیدن خطوط صحیح ابروبر میگردد: “زمانی که بحث ابروها به میان می آید، از یک مدادی به عنوان راهنما برای این که باید از کجا شروع نمایید، و در کجا قوس کشیده و در کجا نقطه پایانی ابرو را مشخص کنید، استفاده نمایید.”

یک براش را درست در راستای لبه بینی خود به سمت ابروها بگیرید تا ابتدای ابروی خود را مشخص کنید، 45 درجه آن را به سمت داخل ابرو حرکت دهید تا قوس آن مشخص گردد و انتهای ابرو شما باید در امتداد انتهای براش از یک سمت به طرف ابرو و از سمت دیگر به لبه بیرونی بینی تان باشد.

بعد از این که با مداد خط ابروی خود را کشیدید، آن را کنار بگذارید و داخل آن را با ماژیک، سایه و لوازم دیگر ابرو پر کنید.

 

 

  1. آینه، آینه.

خط چشم

اگر از این که خط چشم دنباله دار خود را دقیق و مانند هم بکشید، خسته شده اید، همه می دانید که این مورد نیازمند کار کردن با دقت روی پلک ها می باشد، این طور نیست؟

AMIMEE MORRISON میکاپ آرتیست حرفه ای، می گوید: “اگر می خواهید تا آرایش چشم تان صحیح و عاری از هر مشکلی باشد، بدون این که پلک خود را به هر سمتی بکشید، کلید اصلی این است که آینه خود را به درستی به کار ببرید.

اگر در حال استفاده از خط چشم و یا سایه چشم می باشید، آینه را در زاویه ای نزدیک به چانه قرار دهید و به آن نگاه کنید- این امر پلک های شما را کشیده نشان می دهد. اگر می خواهید ریمل و یا خط چشم برای پلک پایین خود بزنید، آینه را در زاویه ای قرار دهید که بالا تر از صورت تان باشد تا از هر گونه خط ناصاف کشیدن جلوگیری به عمل آید”.

 

  1. رنگ برنزر خود را متعادل انتخاب کنید.

آرایش چشم

 

اگر مطمئن نیستید که از چه سایه برنزی استفاده کنید که به صورت شما گرمای طبیعی بدهد، در این جا کمک و در واقع تکنیکی به شما می گوییم.

LAMPROS FASLIS میکاپ آرتیست مشهور و حرفه ای می گوید: “در هنگام انتخاب برنزر، بهترین راه برای یافتن سایه مناسب و صحیح با چهره تان این است که از سایه برنزی استفاده کنید که نقطه مقابل خط دکلته شما می باشد. سایه ای را انتخاب کنید به رنگ شما نزدیک تر است و تنها اندکی از آن عمیق تر و غنی تر یا پررنگ تر به نظر می رسد. اگر می خواهید به صورت خود رنگ بدهید و رنگ برنزه طبیعی پوست خود را تغییر دهید، از رنگ مخالفی استفاده کنید. برای مثال، اگر پوست برنزه شده شما به سمت رنگ قرمز و صورتی می رود، از یک برنزر با تن شبیه به رنگ زرد استفاده کنید.”

 

منبع مقاله:  https://www.stylist.co.uk/beauty/make-up-tips-expert-beauty-advice/262985

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 3.7 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 3

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها