مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > توصیه هایی برای استفاده از ریمل رنگی

توصیه هایی برای استفاده از ریمل رنگی

0
(0)

توصیه هایی برای استفاده از ریمل های رنگی

آرایش چشم با استفاده از ریمل های رنگی باعث تغییر و تنوع در روند آرایش می شود ، اگر تا به حال در هنگام آرایش چشم به سمت استفاده از ریمل های رنگی نرفته اید و یا به تازگی استفاده از آن ها را شروع نموده اید، هیچ زمانی بهتر از حالا نیست تا با این مورد بیشتر آشنا شوید. جدا از تمامی این موارد، اگر میکاپ و آرایش یک مورد هیجان انگیز و سرگرم کننده نیست، پس چه می باشد؟ آیا این هیجان انگیز بودن به ایجاد تنوع ارتباط ندارد؟ در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ توصیه هایی برای استفاده از ریمل های رنگی برای شما خواهیم گفت تا چهره تان زیباتر شود.

توصیه هایی برای استفاده از ریمل رنگی

توصیه هایی برای استفاده از ریمل رنگی

1.رنگ ریملی را برگزنید که با استفاده از خط چشمی که سایه آن تیره تر از خود ریمل است، برجسته دیده شود.

بنفش و ارغوانی با چشم های سبز و قهوه ای سازگاری بالایی دارد؛ رنگ آبی به خصوص آبی بیبی یا کودکانه و سبز با چشم های فندقی، مطابقت عالی را به نمایش می گذارد.

توصیه هایی برای استفاده از ریمل رنگی

برای این که ریمل رنگی را بیشتر در میکاپ چشم خود برجسته نشان دهید، سعی کنید رنگی را غیر از مشکی برگزینید که روی نوک مژه های تان به کار می برید تا بسیار قابل مشاهده تر باشد.

زمانی که ریمل های رنگی را به تنهایی به کار می برید، به اندازه کافی شگفت انگیز بوده و تنوع ایجاد می کند، اما زمانی که با یک خط یا سایه پر رنگ همراه باشد، می تواند تاثیر فوق العاده تری روی زیبایی میکاپ چشم شما داشته باشد، البته اگر احساس می کنید که آرایش تان غلیظ می شود، می توانید از هر سه مورد به صورت همزمان استفاده نکنید.

توصیه هایی برای استفاده از ریمل رنگی

اندکی به مژه های خود توسط ریمل متالیک، درخشانندگی ببخشید تا نمای عالی در شب داشته باشد.

برای داشتن ظاهر منحصر به فرد که مخصوص خود شما می باشد، می توانید دو رنگ ریمل را میکس کرده و استفاده کنید، البته دقت داشته باشید که رنگ های مطابق و هماهنگی داشته باشند. هم می توانید به صورت دو لایه روی مژه های خود استعمال کنید، هم می توانید نیمه پایین مژه را با یک رنگ و نوک مژه را با رنگ دیگری آرایش نمایید.

اگر می خواهید تا ریمل با تن رنگ تیره تر و نزدیک به مشکی استفاده کنید (از طرف دیگر، می خواهید تنوعی هم به رنگ ریمل خود بدهید) از یک رنگ تیره تر مانند بنفش و یا سبز به کار ببرید و یا تنها به انتهای مژه های خود بزنید.

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها