مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > چگونه یک رنگ موی زنجبیلی در فصل پاییز داشته باشیم.

چگونه یک رنگ موی زنجبیلی در فصل پاییز داشته باشیم.

0
(0)

چگونه یک رنگ موی دمنوش زنجبیلی در فصل پاییز داشته باشیم.

با آمدن فصل پاییز و زمستان،همه ما به دنبال تغییراتی هستیم که متناسب با فصل پاییز باشد. یکی از این تغییرات رنگ موی پاییزی است که همه میکاپ آرتیستها به دنیال آن هستند و در این فصل PINTEREST در حال معرفی ترندهای روز رنگ مو می باشد. مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ به طور مجزا در مقالات مختالفی به ترندهای پاییزی و رنگ موی پاییزی پرداخته است و در این مقاله در نظر دارد تا  در بارهخ یک رنگ خاص که در این فصل بسیار محبوب است توضیح دهد. رنگ موی  زنجبیلی یک گزینه ای است که می تواند ترند رنگ موی پاییزه و حتی رنگ سال باشد. اگر شما می خواهید برای فصل پاییز رنگ موهای مناسبی داشته باشید، رنگ  زنجبیلی را به یاد داشته باشید. این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرید که چگونه این رنگ مو را برای فصل پاییز برای خود داشته باشید. هم چنین مدرسه زیبایی 70 رنگ توصیه هایی برای مراقبت از این رنگ موی جدید نیز خدمت شما ارائه خواهد داد.

 

موهای به رنگ  زنجبیلی چیست؟

رنگ مو

این رنگ واقعا از یک نوشیدنی زنجبیلی الهام گرفته است بنابراین به رنگ این نوشیدنی دقت کنید و به این ترتیب شما به ایده این که این رنگ مو به چه شکل نمایان خواهد شد، دست می یابید. با وجود نت های قرمز، قهوه ای و مسی، پالت رنگ این سایه به طور کلی بسیار مناسب فصل پاییز است. دلیل اصلی برای این که این رنگ مو در میان رنگ موی های پاییزی دیگر پایدار می باشد، چیست؟ زیرا روشن است و پیش زمینه مسی-قرمز غنی دارد. این تناژهای زیبا موجب می گردد تا به موهای تان زندگی بخشیده شده و بسیار مناسب فصل پاییز دیده شود.

 

چه مواردی را باید قبل از رنگ کردن موهای تان به رنگ آبجوی زنجبیلی ویا دمنوش زنجبیلی بدانید؟

در حالی که این رنگ مو به طرز باورنکردنی شگفت انگیز است، بسیار اهمیت دارد تا توجه کنید که رنگ موهای قرمز-مخصوصا آن دسته از رنگ هایی که تناژ روشن و برجسته ای دارند مانند مسی، نیازمند مراقبت ویژه ای می باشند. تنها مشکلی که در این میان وجود دارد این است که نه تنها رنگ موی قرمز محو می شود و به سرعت طراوت و تازگی خود را از دست می دهد، بلکه زمانی که در نهایت می خواهید رنگ موهای تان را به رنگ های دیگر تغییر دهید، مدت زمانی به طول می انجامد تا به طور کامل از موهای تان پاک شود. از این رو اگر شما به رنگ موی آبجوی زنجبیلی علاقه دارید، مطمئن باشید که آماده قبول این واقعیت می باشید.

 

چگونه رنگ موی پاییزی به رنگ دمنوش زنجبیلی داشته باشید.

آیا آماده هستید تا به موهای خود گرمای بیشتری بدهید؟ اگر می خواهید به سالن و آرایشگاه بروید تا این رنگ مو را به دست بیاورید، مطمئن باشید که برای آرایشگر خود مشخص می سازید که شما به دنبال افزودن پیش زمینه قرمز- مسی به موهای تان می باشید. این یک امر کلیدی برای دست یافتن به موها  زنجبیلی است. این را همیشه به یاد داشته باشید. همیشه نیز ایده خوبی است تا یک و یا دو عکس را به عنوان الهام و ایده گرفتن به همراه داشته باشید، زیرا شما نمی توانید آن چه که به دنبال آن می باشید را بهتر از عکس به آرایشگر خود منتقل کنید.

 

هم چنین می توانید در خانه نیز به این رنگ موی شگفت انگیز دست یابید. شما می توانید با کمک خرید این رنگ مو و پیروی کردن از دستور استفاده روی جعبه آن، به سادگی در خانه و منزل خود به موهایی به رنگ آبجوی زنجبیلی دست یابید.

رنگ مو

 

چگونه از موهای به رنگ زنجبیلی مراقبت کنید؟

به یاد داشته باشید که ما درباره موها به رنگ قرمز و یا آبجوی زنجبیلی که نیاز به مراقبت های ویژه  دارد، چه چیزهایی بیان کردیم. توصیه ها و ترفند هایی در این زمینه وجود دارد که ارزش رعایت کردن را دارند تا به این ترتیب موهای به رنگ آبجوی زنجبیلی شما در بهترین حالت ممکن خود قرار داشته باشند.

 

توصیه اول: سیستم مراقبت از موی صحیحی را در پیش بگیرید.

اول از هر چیزی بسیار اهمیت دارد تا از یک سیستم مراقبت از مویی برای موهای به رنگ آبجوی زنجبیلی و یا قرمز خود در پیش بگیرید. استفاده از شامپو با محافظت بالا، کاندیشنر بسیار قوی و محافظ رنگ موی و بالم محافظت کننده و ترمیم کننده رنگ مو در این زمینه حرف اول را می زنند. به همراه یک دیگر، این سیستم باعث می شود تا رنگ موها محو نشود، این در حالی است که موهای رنگ شده، آسیب دیده و خشک را نیز ترمیم می کند،که تنها چیزی است که موهای آبجوی زنجبیلی شما نیاز دارد.

 

توصیه دوم: به یک درمان براق کننده رنگ مو فکر کنید.

روش دیگر برای محافظت از رنگ موی آبجوی زنجبیلی شما این است که به سالن و آرایشگاه معتبری مراجعه کنید و از آن ها بخواهید روش HAIR GLOSS را برای شما انجام دهند. این روش درمانی باعث ارتقای رنگ قرمز و مسی پیش زمینه موهای شما می شود و به این ترتیب موهای تان با این رنگ زیباتر نمایان می گردد و هم چنین به کاندیشن کردن تار موها پرداخته و براق بودن آن را نیز افزایش می دهد. می توانید به این روش به عنوان یک تازه کننده رنگ مو بدون این که دوباره به طور کامل موهای تان را رنگ کنید، فکر نمایید.

 

توصیه سوم: ریشه ها موهای خود را همیشه زیر نظر داشته باشید.

یک موردی که باعث می شود تا رنگ موی آبجوی زنجبیلی در فصل پاییز دیگر جذابیت گذشته را نداشته باشد، رشد کردن ریشه است. رشد کردن ریشه مو ها اصلا در این جا و در این سبک، به زیباتر شدن ظاهر موها کمک نمی کند، برخلاف بسیاری از سبک رنگ موهای دیگر که با رشد ریشه نیز زیباتر نمایان می شوند. در میان مرجاعات شما به سالن و یا آرایشگاه و دفعاتی که در منزل به رنگ موی خود می پردازید، می توانید محصولی برای پوشاندن ریشه موهای تان به رنگ قرمز انتخاب کنید و روی ریشه ها به کار ببرید. اسپری های موقت رنگ کردن و پوشاندن ریشه دارای فرمول های سبکی می باشند که پوشش دهی بدون نقصی را به وجود می آورند و تارهای خاکستری موها را در عرض چند ثانیه پنهان می سازند. مطمئن باشید که راز شما نزد مدرسه زیبایی 70 رنگ محفوظ خواهد ماند.

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/hair-color/hair-color-trends/ginger-beer-hair-color.aspx

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها