مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > مو > رنگ موهای پاییزی

رنگ موهای پاییزی

۵
(۱)

با تغییر آب و هوا و خال و هوای پاییزی مدلهای ارایشی، رنگ مو و مدلهای مو تغییر مینمایند مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادرنگ پیشنهاداتی برای رنگ موهای شما  ادر زمینه رنگ مو، هایلایت، آمبره و سامبره در این فصل از سال دارد.

 

 

قهوه ای خاکستری

رنگ موی پاییزی

 

 

این رنگ جالب در میان طیف بلوند و مشکی قرار داد و همینطور که در عکس باربارا پالوین مشاهده میکنید یک رنگ چند بعدی و مخلوطی از قهوه ای روشن و بلوند سرد بدون آندرتون زرد و یا قرمز است . اگر ریشه های شما قهوه ای تیره است تقریبا چنین رنگی را تجربه کرده اید .

توصیه تخصصی : آز آرایشگرتان بخواهید تا تناژهای خیلی روشن در اطراف صورتتان نازک باشند و برای درخشش بیشتر از رنگ های براق یا گلاس استفاده بکنید.

مشابه این رنگ را میتوانید در عکسهای زیر بببینید

رنگ مو خاکستری

 

 

 

هایلایت عسلی

وقتی به دنبال رنگ مویی هستید که کم زحمت باشد باید از تضاد رنگی استفاده کنید . یعنی رنگ طبیعی بیس شما در برابر هایلایت و یا لو لایت . در این میان رنگ بلوند عسلی گرم درخشش طبیعی را در برابر ریشه های تیره شما خواهد داشت . پیشنهاد میکنیم از رنگ های گلاس که براق کننده هستند استفاده کنید تا عمق بیشتری به قسمت ریشه ها بدهید .

توصیه تخصصی : اگر موهای شما فر است به آرایشگرتان بگویید تا بخش های بزرگ تری را هایلایت کند تا وقتی که موها فر میشوند هایلایتان مشخص باشد .

عکسهای زیر نمونه های دیگری از هایلایت عسلی است:

هایلایت عسلی

 

هایلایت عسلی

 

بلوند با ریشه های زرد

موی بلوند

این پاییز ریشه های زرد و طلایی جزو ترندهای محبوب خواهند شد ، خیلی از مو بلوندها دوست دارند در کل سال بلوند باشند ولی اخیرا ریشه های  رنگ شده محبوبیت زیبادی ایجاد کرده و این کار یک روش یک مرحله ای است و درخششی که میخواهیم را در موها ایجاد میکند که مناسب تغییر فصل نیز هست.

توصیه تخصصی : این بهترین روش برای براق نمایش دادن موهاست .

 

 

کارامل نون زنجبیلی

 

 

 

 

رنگ قرمز و مسی گرم همیشه در فصل پاییز محبوبیت زیادی پیدا میکند ولی امسال تعریفی جدید از این رنگهای جسورانه خواهیم داشت . به گفته کیتی گلر متخصص رنگ سالن بامبل اند بامبل رنگهای گرم باید برگفته از رنگ های قرمز باشند . رنگ کارامل نون زنجبیلی روی تمام موها رنگی گرم و پر عمق را ایجاد میکند .

توصیه تخصصی : ریشه های را طبیعی نگه داشته فقط پایین ها و یا اطراف صورت را روشن کنید . این گرمی ملایم رنگ گونه های شما را در فصل های سرد سرخ و درخشان نشان میدهد.

 

 

سامبره محو شده

سامبره

یکی از ترندهای زیبای این پاییز سامبره و آمبره ملایم مخصوصا روی قسمتهای چتری است .

توصیه تخصصی : این روش روی تمام بیس های مو زیباست و باید از قسمت زیر چتری ها شروع بشود و به شکلی ملایم روی ساقه پایین بیاید .

سامبره

 

 

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۵ / ۵. تعداد امتیاز دهندگان : ۱

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

    جهت یابی
    مشاهده شده

    به تازگی بازدید شده

    بستن

    دسته بندی ها