مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > صورت > ۴ ترفند ضروری برای هماهنگ کردن کرم پودر با رنگ پوستتان

4 ترفند ضروری برای هماهنگ کردن کرم پودر با رنگ پوستتان

۴.۵
(۲)

۴ ترفند ضروری برای هماهنگ کردن کرم پودر با رنگ پوستتان

به عنوان لوحی که آرایش شما روی آن قرار میگیرد ، کرم پودر یکی از مهم ترین اقلام آرایشی است و باید در انتخاب و زدن آن دقت کافی داشته باشید تا آرایشتان کاملا بی عیب و نقص باشد. هر چقدر زیرسازی شما قویتر باشد آرایشتان بهتر خواهد بود. بنابراین باید بدانید چگونه کرم پودری عالی و بی نقص را انتخاب کنید . در مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ ۴ ترفندی را به شما یاد خواهیم داد که میتوانند در انتخاب کرم پودر مناسب پوستتان به شما کمک کنند.

 

زمینه رنگ پوست خودتان را بشناسید

وقتی به دنبال رنگ مناسب کرم پودر میگردید گاهی بین رنگ پوست و زمینه رنگ پوست اشتباه میکنید . رنگ پوست شما چیزی است که در سطح پوستتان مشاهده و با روشن ، معمولی و تیره شناخته میشود ولی رنگ زمینه چیزی است که در سطوح زیری پوست مشاهده شده و به صورت گرم ، خنثی و سرد دسته بندی میشود . اگر این رنگ زرد ، هلویی و یا طلایی باشد شما زمینه ای گرم ، اگر قرمز ، صورتی و یا آبی باشد ، سرد و اگر تلفیقی از هر دو باشد خنثی خواهد بود .

کرم پودر

رنگ پوست میتواند تغییر بکند ولی رنگ زمینه همیشه ثابت خواهد ماند.

تغییر فصل ها میتواند رنگ پوست شما را تغییر بدهد مخصوصا اگر در معرض تابش آفتاب قرار بگیرید. ولی چه تابستان باشد و چه زمستان رنگ زمینه پوست شما همیشه یکسان خواهد بود . بنابراین زمانیکه میخواهید یک کرم پودر جدید برای فصل جدید تهیه کنید تنها باید چند درجه روشن تر و چند درجه تیره تر از رنگی که قبلا استفاده میکردید را انتخاب کنید.

 

روی خط فک خود تست کنید

ما رژ لب و سایر محصولات آرایشی را روی مچ و یا پشت دست امتحان میکنیم ولی برای تست کرم پودر باید خیلی مراقب باشیم تا رنگی هماهنگ با رنگ پوست و زمینه آن انتخاب کنیم . بهترین قسمت برای امتحان کرم پودر خط فک است. رنگ این قسمت به رنگ طبیعی زمینه پوست نزدیک است و نشان میدهد که کرم پودر روی صورت و گردن چگونه به نظر خواهد رسید . برای اینکه مطمئن تر شوید بهتر است این کار را زیر نور طبیعی انجام دهید . اگر کرم پودرتان با رنگ صورت یکی بود و حالتی طبیعی به شما میداد ، انتخاب خوبی داشته اید .

پوستتان

کرم پودر با قابلیت محو شدن

همیشه این را به یاد داشته باشید که برخلاف سایه و رژ گونه ، کرم پودر نباید قابل دیدن باشد. این فرمول باید به گونه ای باشد که روی پوست محو شده و با رنگ پوست طبیعی شما ادغام شود. همینطور محصولی را انتخاب کنید که بتواند جوشها ، لک های تیره و قرمزی را نیز بپوشاند .

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۴.۵ / ۵. تعداد امتیاز دهندگان : ۲

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها