مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > دوست دارید کمی رنگ طبیعی رو در آرایش گونه خود بگنجانید ؟ این ترفندها را امتحان کنید

دوست دارید کمی رنگ طبیعی رو در آرایش گونه خود بگنجانید ؟ این ترفندها را امتحان کنید

0
(0)

دوست دارید کمی رنگ طبیعی رو در آرایش گونه خود بگنجانید ؟ این ترفندها را امتحان کنید

رژگونه زدن راحت ترین راه برای بشاش کردن یک صورت بیحال است . از بهبود بخشیدن به شکل صورت گرفته تا بزرگ کردن گونه ها رژ گونه آرایش شما را وارد مرحله دیگری از زیبایی میکند. ولی اگر جدیدا به خاطر اینکه میترسید شبیه یک دلقک بشوید این قلم محصول آرایشی را از لوازمتان حذف کردید نگران نباشید چون مطمئنا تنها نیستید .مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما راهکار هایی را ارائه میدهد که میتوانید با دقت کردن به آنها به بهترین نحو رژگونه بزنید و آرایش کنید.

 

مرحله اول: آماده سازی پوست

جدا از اولین مرحله مراقبت پوست که شامل پاکسازی ، استفاده از تونر و مرطوب کننده میشود ، مهم ترین قدم بعدی شما این است که قبل از آرایش از پرایمر استفاده کنید ، این محصول بافت و ساختار پوست شما را صاف و آماده میکند و منافذ و خطوط را تا حد ممکن ی پوشاند. اینکار باعث میشود تا رژگونه شما به شکلی طبیعی و صاف تر روی پوست قرار بگیرد.

رژگونه

مرحله دوم : رنگ مناسب را انتخاب کنید

برای اینکه رژ گونه شما طبیعی به نظر برید باید رنگ مناسبی را انتخاب کنید و این رنگ باید نزدیک ترین رنگ به پوست خودتان باشد . خانم هایی که رنگ پوستشان روشن است باید از رنگ های صورتی و هلویی استفاده کنند و کسانیکه پوستی متوسط دارند میتوانند از رنگ های روشن تر با ته رنگ گرم و صورتی زردآلویی استفاده کنند تا درخشش و رنگی طبیعی را روی گونه ها ایجاد کنند. خانم هایی که رنگ پوست تیره تری دارند میتوانند از رنگ زردآلویی روشن و کران بری کمک بگیرند.

 

مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ

 

 

مرحله سوم : از رژگونه کرمی به جای رژگونه پودری استفاده کنید

فرمول های کرم مانند ظاهری طبیعی تر دارند و رنگ طبیعی و سالم را به صورت شما میدهند. به علاوه استفاده از این رژگونه ها خیلی ساده تر است و مناسب هر نوع پوستی از جمله پوستهای چرب میباشند.

مرحله چهارم : به جای براش از انگشتها استفاده کنید

گرمای نوک انگشتان شما باعث میشود تا رژگونه کرمی در پوست شما محو شود و رنگی سالم و زیبا را روی آن ایجاد کند. استفاده از انگشتها عالی است چون به شما کنترل بیشتری میدهد و

 

نمیگذارد گوشه های رژ گونه حالتی زاویه دار و مصنوعی به خود بگیرد.

آرایش

مرحله پنجم : نقاط درستی را انتخاب کنید

اگر دوست دارید رژگونه شما طبیعی به نظر برسد باید بدانید در چه نقاطی از صورت از آن استفاده کنید . رژگونه را روی برجستگی گونه ها بزنید و به سمت شقیقه ها آن را محو کنید. ولی باید مطمئن شوید که بیشتر رنگ روی برجستگی ها باقی بماند .

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها