70 رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > راز زیبایی زنان روسی

راز زیبایی زنان روسی

۲.۷
(۳)

زیبایی دختران و بانوان روس زبانزد خاص و عام است پوست ابریشمی و جذاب آن‌ها ، قد و  تناسب اندام بانوان روس نیز خواب از سر هر بیننده‌ای می‌برد.این رازهای زیبایی در سبک زندگی زنان روسی نفوذ کرده و با تمام جوانب زندگی آن‌ها، هماهنگی پیدا کرده است، در اینجا ما به تعدادی از این رازها اشاره میکنیم.

رازهای زیبایی

 • تمایل شدید به زیبا بودن : خانم های روس واقعا زیبا و خوش هیکل هستند ولی این تنها به دلیل داشتن ژن زیبایی نیست بلکه آنها به بدن و صورت خود خیلی اهمیت میدهند و واقعا به زیبا بودن تمایل دارند
 • ضربه زدن به صورت : یکی از کارهای جالبی که روس ها انجام میدهند این است که آرایش خود را با ضربه زدن به پوست انجام میدهند و اینکار به زیبایی و طروات پوست آنها کمک زیادی میکند.
 • استفاده از اکسسوری و لباسهای مد روز : به راحتی میتوان خانم های روس را از روی لباس های براق و کفش های پاشنه بلندی که دارند در جمع تشخیص داد . همینطور آنها از لباسها تنگ استفاده میکنند تا زیبایی بدن خود را به رخ بکشند.

رازهای آرایشی

 • آرایش چشم : خانم های روس عاشق آرایش هستند و هیچوقت بدون آن از خانه خارج نمیشوند. اغلب آنها چشم هایی زیب و بزرگ دارند که توجه همه را به خود جلب می کند و برای زیباتر نشان دادن آنها از ریمل زیاد ، خط چشم و سایه استفاده میکنند.

 • رژ لب هایی با رنگ های روشن و درخشان : روس ها پوستهایی سفید و بیرنگ دارند که با رنگ رژهایی که استفاده میکنند خیلی فرق داشته و در عین حال آن را زیبا جلوه میدهد، رژ های قرمز و قهوه ای براق محبوبیت زیادی بین آنها دارد و همیشه از برق لب استفاده میکنند تا از لبهایشان در برابر سرما و خشکی منطقه محافظت کند.
 • عطر : بعد از فرانسه ، روسیه یکی از کشورهایی است که بهشت عطرها تلقی میشود.خانم های روس از عطر هایی استفاده میکنند که بوی میوه ای و سبک داشته باشد.

این مطلب برای شما چقدر مفید بود ؟

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۲.۷ / ۵. تعاد امتیاز دهندگان : ۳

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها