مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > چشم > راز زیبایی زنان روسی

راز زیبایی زنان روسی

۲.۳
(۷)

راز زیبایی زنان روسی در چیست

زیبایی دختران و زنان روسی زبانزد خاص و عام است پوست ابریشمی و جذاب آن‌ها ، قد و  تناسب اندام بانوان روس نیز خواب از سر هر بیننده‌ای می‌برد.این رازهای زیبایی در سبک زندگی زنان روسی نفوذ کرده و با تمام جوانب زندگی آن‌ها، هماهنگی پیدا کرده است.

در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت راز زیبایی زنان روسی در چیست، ما به تعدادی از این رازها اشاره میکنیم.

 

راز زیبایی زنان روسی

راز زیبایی زنان روسی

تمایل شدید به زیبا بودن :

خانم های روس واقعا زیبا و خوش هیکل هستند ولی این تنها به دلیل داشتن ژن زیبایی نیست بلکه آنها به بدن و صورت خود خیلی اهمیت میدهند و واقعا به زیبا بودن تمایل دارند

ضربه زدن به صورت :

یکی از کارهای جالبی که روس ها انجام میدهند این است که آرایش خود را با ضربه زدن به پوست انجام میدهند و اینکار به زیبایی و طروات پوست آنها کمک زیادی میکند.

استفاده از اکسسوری و لباسهای مد روز :

به راحتی میتوان خانم های روس را از روی لباس های براق و کفش های پاشنه بلندی که دارند در جمع تشخیص داد . همینطور آنها از لباسها تنگ استفاده میکنند تا زیبایی بدن خود را به رخ بکشند.

رازهای آرایشی

راز زیبایی زنان روسی

راز زیبایی زنان روسی

آرایش چشم :

خانم های روس عاشق آرایش هستند و هیچوقت بدون آن از خانه خارج نمیشوند. اغلب آنها چشم هایی زیب و بزرگ دارند که توجه همه را به خود جلب می کند و برای زیباتر نشان دادن آنها از ریمل زیاد ، خط چشم و سایه استفاده میکنند.

راز زیبایی زنان روسی

راز زیبایی زنان روسی

رژ لب هایی با رنگ های روشن و درخشان :

روس ها پوستهایی سفید و بیرنگ دارند که با رنگ رژهایی که استفاده میکنند خیلی فرق داشته و در عین حال آن را زیبا جلوه میدهد.

رژ های قرمز و قهوه ای براق محبوبیت زیادی بین آنها دارد و همیشه از برق لب استفاده میکنند تا از لبهایشان در برابر سرما و خشکی منطقه محافظت کند.

 

عطر :

بعد از فرانسه ، روسیه یکی از کشورهایی است که بهشت عطرها تلقی میشود.خانم های روس از عطر هایی استفاده میکنند که بوی میوه ای و سبک داشته باشد.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۲.۳ / ۵. تعداد امتیاز دهندگان : ۷

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها