مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , , , > آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

5
(2)

آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

آنچه که در هنگام خواب برای پوست تان اتفاق می‌افتد و حتی متوجه آن ها نمی‌شویدخواب زیبا، واقعا حقیقت دارد اینکه چگونه خوابی همراه با زیبایی صورت و پوست خود داشته باشید و در هنگام خواب ، چه اتفاقاتی برای پوست و صورت ما می‌افتد .

 در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما خواهیم گفت آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد . در شب نیاز ندارید تا از ضدآفتاب یا  ضدلک استفاده کنید . و نیاز است تا مراقبتهای دیگری انجام دهید .

شما در شب استرس را از پوست خود دور می‌کنید

آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

   آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

زمانی که به طور متناسب و به اندازه کافی می‌خوابید . بدن شما در طول روز هورمون استرس یعنی کورتیزول کمتری را تولید می‌کند . این امر به این معنا می‌باشد که اگر شما در یک هفته و یا حتی یک روز کمتر از حد کافی بخوابید، نتایج آن روی پوست صورت شما هویدا است .

از این رو سعی کنید به اندازه بخوابید تا تأثیر شگفت‌انگیز آن را روی پوست خود مشاهده کنید . نخوابیدن یا دیر خوابیدن سطح ترشح هورمون کورتیزول یعنی هورمون استرس را افزایش می‌دهد و پوست شما را به این ترتیب در حالت التهاب قرار می‌دهد . خوب نخوابیدن باعث می‌شود تا صورت شما عصبی و کسل‌کننده به نظر برسد و چشم‌های پف‌کرده‌ای داشته باشید .

در شب می‌توانید پوست خود را از آسیب به دور نگاه دارید .

آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

   آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

استرس می‌تواند لایه بیرونی پوست را که رطوبت را نگاه داشته و باکتری‌ها را از پوست دور می‌کند را دچار اخلال سازد . اگر شما استرس زیاد و طولانی مدت دارید ، این امر می‌تواند التهاباتی را در پوست صورت شما به جا بگذارد که یکی از نتایج این امر آکنه می‌باشد .

پوست شما نسبت به استرسی که دارید، واکنش نشان می‌دهد . از این رو زمانی که شما در حالت آرامش در شب و هنگام خواب قرار دارید و به خوبی می‌خوابید . مطمئنا بدن و پوست شما این التهابات را مانند بروز آکنه را تجربه نمی‌کند .

شما پوست خود را در شب در حالت استراحت قرار می‌دهید .

آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

  آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

دلیلی وجود دارد که چرا مجبور نیستید از کرم ضد آفتاب در شب و تاریکی استفاده کنید . در شب، هیچ آسیب‌هایی از ماوراءبنفش دریافت نمی‌شود ، آلودگی‌ها و دود سیگار و یا محیط‌های استرس‌آور وجود ندارند ، در دمای محیط اطرافتان تغیر بالایی ایجاد نمی‌شود و شما هیچ آرایشی روی پوست خود ندارید . تمامی این موارد به این معنا می‌باشد که پوست شما در شب زمان بیشتر برای استراحت و جوان‌سازی دارد .

اما این مورد را فراموش نکنید که در طول روز، بسیار واجب و ضروری است که از کرم ضد آفتاب باکیفیت بالایی استفاده کنید . تا آسیب‌های محیطی را روی پوست خود کاهش دهید .

هیچ نور خورشیدی وجود ندارد که اثر کرم‌های ضدلک خورشید را کاهش دهد .

چه شما از کرم‌های بلیچ کننده یا سفیدکننده (ضد لک) به‌تنهایی به کار ببرید و یا همراه رتینوئیدها دیگر تا لکه‌های تیره و قهوه‌ای روی پوست خود را محو کنید، فرقی ندارد، اطمینان به دست بیاورید که شما قبل از خواب این کار را انجام می‌دهید .

در طول روز، در زیر آفتاب، اشعه‌های ماوراءبنفش می‌توانند باعث افزایش تولید ملانین شوند که رنگ‌دانه‌های پوست را تغییر داده و لکه‌های سیاه و قهوه‌ای را به وجود می‌آورند که استفاده از محصولاتی در این راستا می‌تواند این لکه‌ها را برطرف نمایند.

در شب شما می‌توانید باعث ایجاد چین و چروک در پوست صورت خود شوید

آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

    آنچه درخواب برای پوست اتفاق می افتد

نحوه خوابیدن شما در طول شب بسیار روی پوست تان تأثیر دارد . به پشت بخوابید تا بتوانید از به وجود آمدن هرگونه چروک در پوست صورت خود جلوگیری به عمل آورید .

اطمینان به دست بیاورید که سرتان بالا می‌باشد ، زیرا به این ترتیب مایع‌های اضافه پوست شما می‌تواند فرصت تخلیه و خالی شدن داشته باشند . و زمانی که از خواب بیدار می‌شوید ، صورت پف‌ کرده‌ای ندارید .

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 2

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  Navigation

  Recently Viewed

  Close
  Viewed

  Recently Viewed

  Close

  Categories