مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , > راههای درمان تیرگی دور چشم

راههای درمان تیرگی دور چشم

0
(0)

راههای درمان تیرگی دور چشم

این روزها، تیرگی دور چشم یکی از دردسرهای زندگی مدرن خانم ها به شمار می آید. بدترین بخش ماجرا این است که در بیشتر مواقع این مشکل ارثی بوده و یا به ساختار صورت تان ارتباط دارد، از این رو ممکن است تصمیم گرفته باشید که 10 ساعت از شب را بخوابید تا این امر را جبران کنید، اما باز هم تفاوت زیادی به وجود نیامد.از این رو مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ برای رفع مشکل تیرگی دور چشم در این مقاله راهکارهایی مانند تزریق فیلر به شما ارائه میدهد.

تیرگی دور چشم

من قاطعانه می توانم بگویم که هر زمان در آینه به چهره خودم نگاه می کردم، احساس می کردم که افسرده ام و تنها چیزی که در صورتم می دیدم،تیرگی دور چشم و تاریک اطراف چشمم بود. با وجود این که راه های مختلفی را در اینترنت جستجو نمودم و با محصولات مختلفی مانند کانسیلر آن را پوشش دادم، اما باز هم تیرگی دور چشم سرجای خود بودند.

در نهایت تصمیم گرفتم تا یک راه مطمئن دیگری را امتحان کنم. تحقیقات بسیاری به عمل آوردم تا دریابم چه گزینه هایی روی میز است، چه ریسک هایی وجود دارد، چقدر باعث تفاوت و اثر بخشی می باشند و غیره.  در واقع مشکل اصلی من رنگ غیر طبیعی زیر چشمانم بود که فرض می کردم که با استفاده از تکنولوژی لیزر خنک می تواند درمان شود. اما اشتباه می کردم. زیرا با تحقیقاتی که به عمل آوردم و با متخصصان و پزشکانی که صحبت نمودم، دریافتم که من در واقع دچار تغییر رنگ غیر طبیعی در زیر چشمانم نمی باشم. در واقع پزشک توضیح داد که این تیرگی ناشی از عدم حجم لازم زیر پوست این ناحیه است.

 

در واقع به این نتیجه مهم دست یافتم که تیرگی و گودی چشمانم بیش از هر چیزی به ساختار صورتم ارتباط دارد و موردی است که با بالا رفتن سن نیز وضعیت بدتری به دست می آورد و یا زمانی که به طور کلی حجم خود را از دست دهد، باعث می شود تا برجسته تر دیده شود و بیشتر چشم ها را به خود جلب نماید. بعد از ارزیابی صورت و پوست زیر چشمانم، متخصص مورد نظر به من گفت که بهترین راه درمان “فیلر” می باشد که در این بخش های بخصوص تزریق می شود و باعث حجم دهی به آن قسمت ها می شود که دچار کمبود بود.

مانند هر درمان غیر جراحی دیگر، درباره ریسک های بالقوه این درمان به من توضیحاتی داده شد: خونریزی، کبودی، واکنش های آلرژی و در شرایط خیلی خطرناک، نابینایی است که همین موارد باعث شد تا واقعا فکر کنم که آیا باید این درمان را انجام بدهم یا خیر. خوشبختانه، من می دانستم که به متخصص مطمئنی رجوع کرده ام، از این رو تصمیم گرفتم تا ادامه دهم.

صادقانه، تحمل درد من واقعا مانند یک بچه است و واقعا از سوزن و آمپول متنفر می باشم. به این ترتیب بود که ابتدا درخواست کردم تا با کرم بی حس کننده کار را آغاز کنند، اما متخصص به من خاطر نشان کرد که پروسه این درمان بدون درد است. در هر صورت به من پیشنهاد شد تا زمانی که اولین آمپول یا سوزن وارد این قسمت شد صبر کنم و اگر نیاز داشتم، بعدا می توانند از آن کرم بی حس کننده به کار ببرند. من قبول کردم و در واقع حق با او بود. شما واقعا در طول این درمان هیچ دردی را احساس نمی کنید.

vtu

فیلر در حجم بسیار کم در اطراف چشم های من تزریق شد و همه چیز تمام شد. متخصص من توصیه نمود که بعد از دو هفته، بار دیگر نزد او بروم تا دریابد که فیلر به خوبی در جای خود قرار دارد و با پوست و آن ناحیه مطابقت یافته است یا خیر. من انتظار کبودی در این ناحیه را داشتم اما هیچ چیزی دال بر این موضوع مشاهده ننمودم و این امر را مدیون متخصص زبردست و ماهر خود بودم. زمانی که آن شب دستم را روی آن ناحیه اندکی فشار می دادم، می توانستم احساس کنم که چیزی در آن جا وجود دارد اما هیچ موردی قابل مشاهده نبود و به این ترتیب متوجه شدم که این ماده به نام فیلر به زودی زود به حالت طبیعی صورت من باز می گردد و جزوی از ساختار صورت من می شود.

دو هفته بعد من برای جلسه دوم به متخصص خود رجوع کردم و دوباره پروسه مورد نظر مانند اولین جلسه بدون درد بود. هر کسی که من را می دید بلافاصله متوجه تغییر شکل و حل مشکل زیر چشمانم می شد. هم چنین متخصص من افزود که این روش تا حدود یک سال باقی می ماند، یعنی درست تا زمانی که فیلر در این ناحیه از اطراف چشمم از بین برود و نیاز به تزریق مجدد داشته باشد. حلقه های تیره چشم های من به طور کلی ریشه کن نشدند اما به گونه ای نمی باشند که بخواهم بابت آن نگرانی داشته باشم. حالا دیگر زمانی که به آینه نگاه می کنم، آن ها اولین چیزهایی نیستند که در صورت خود توجه می کنم. احساس می نمایم این موضوع در ارتباط با افرادی که با من رو به رو می شوند نیز صدق می کند.

نمی خواهم به شما دروغ بگویم، این روش هزینه پایینی ندارد، اما شما دقیقا همان نتیجه ای را به دست می آورید که بابت آن هزینه کرده اید. البته انتخاب یک متخصص خوب برای انجام این کار نیز، شرط اول می باشد، زیرا فکر کنم که شما هم مانند من اجازه نمی دهید تا هر کسی به پوست زیر چشمان تان آمپول بزند و ریسک های احتمالی را برای شما ممکن تر بسازد. اگر شما واقعا در ارتباط با گودی و تیرگی اطراف چشم خود مطمئن می باشید، انجام این روش واقعا برای شما نتیجه بخش خواهد بود، اگر باور ندارید عکس های قبل و بعد از انجام این روش من را در بالا بار دیگر مشاهده کنید.

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

Navigation

Recently Viewed

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Categories