مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > باشگاه سلامت > , > 12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

1
(1)

شاید خیلی از ما هنگامی که مادرمان در آینه شروع به آرایش می کرد، تعجب می کردیم. همیشه هم سعی می کردیم تا تمام مراحل را به ذهن خود بسپاریم، اگرچه که آن ها هرگز نمی گذاشتند که تا قبل رسیدن به سن 15 سالگی  حتی بیشتر، از آن ها استفاده کنیم. حالا به عنوان یک انسان بالغ که آزادی دارد هر میکاپ و آرایشی که دوست دارد انجام دهد، باز هم سعی می کنیم که همان مراحلی که مادرمان انجام می داد را طی کنیم. مجله آنلاین آرایشی بهداشتی هفتادنگ در نظر دارد تا به مناسبت روز مادر از تجربه های زیبایی و آرایشی خانم هایی را بگوید که آن ها از مادرشان یاد گرفتند .

به طور مثال، هیچ گاه بلافاصله از سایه هایی ماند رنگ آبی پشت پلک استفاده نکنید. همیشه قبل از این کار از یک مرطوب کننده به کار ببرید. اهمیت استفاده از مرطوب کننده به صورت روزانه می تواند یکی از آن توصیه های زیبایی باشد که مادرها همیشه ارائه می کنند. این روزها نیز همه اهمیت این توصیه یعنی استفاده از مرطوب کننده را قبل از میکاپ و بعد از شستن صورت شان در شب می دانند.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

یکی از خانم ها در این زمینه می گفت: “مادر من یکی از زیباترین افرادی است که در زندگی خود می شناسم و مردم همیشه فکر می کنند که مادرم حداقل 10 سال جوان تر از آن چیزی که هست نشان می دهد. در واقع توصیه استفاده از مرطوب کننده باعث شده است که واقعا خیلی جوان تر از سن واقعی به نظر بیاید. من الان در آستانه 30 سالگی می باشم و هنوز صبح و شب از مرطوب کننده به کار می برم”.

 

حالا اجازه بدهید که به طور کلی توصیه های زیبایی این مادران را به ترتیب برای شما نیز شرح دهیم.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

1.شما برای داشتن پوستی عالی، نیاز به محصولات گران قیمت ندارید.

“این مادر من است و همیشه صورت شگفت انگیز و جوانی داشته است و همیشه نصف سنی که داشت به نظر می رسید، دلیل این هم واقعا به پوست بی نظیر او ارتباط دارد. می خواهید راز او را بدانید؟ وازلین و صابون DOVE. نه هیچ چیز دیگر. ساده، ارزان و موثر.”

LAUREN BRASWELL، مدیر امور عمومی در KKR NEW YORK.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

 1. بهتر است تا سعی کنید تا خودتان باشید تا این که شخص دیگری باشید.

 

“این مادر من است. و به عنوان یک زن سیاه پوست همیشه دو چیز را در روتین زیبایی خود انجام می داد: استفاده از کرم پودری که مکمل پوست او بود و مژه های مصنوعی که همیشه خود به تنهایی آن ها را به کار می برد. او به من یاد داد که چگونه زیبایی های صورت خود را در معرض نمایش بگذارم تا بیشتر از این که شبیه دیگران شوم، شبیه خود واقعی ام شوم.”

CORYNNE CORBETT، سرپرست مجموعه شرکت های BEAUTY BIZCAMP.

 

 1. مدت زمانی را صرف خود کنید، زیرا شما شایسته آن می باشید.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

” این مادر من است. تا جایی که یادم می آید در زمینه آرایش و زیبایی بسیار ساده و مینیمال بود. او یک پرستار بود و بیشتر از این که نگران خود باشد، نگران دیگران بود. به این دلیل بود که به من یاد داد که چقدر اهمیت دارد تا از پوست خودم در هر سنی که هستم مراقبت نمایم. هیچ گاه اولین باری که مادرم من را به یک مرکز اسپا برد را از یاد نمی برم. مرکزی که علاوه بر حمام، روش های مراقبت از پوستی را نیز ارائه می دادند. من روی یک تخت گرم قرار گرفتم و نمی دانستم که چه چیزی در انتظارم است. دقیقا از همان موقع بود که روند مراقبت پوستی من شروع گردید. او همیشه به من می گفت که به پوست خودم بیش از هر چیز دیگری اهمیت بدهم”.

LISA DESANTIS، ناشر زیبایی در مجله HEALTH و وب سایت REAL SIMPLE.

 

 1. یک سبک سالم و عالی در زندگی داشته باشید.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

“این مادر من است. او همیشه به من یاد می داد که چگونه از زیبایی طبیعی خود محافظت کرده و آن را ارتقاء دهم. به محض این که وارد سن نوجوانی شدم، رژیم مراقبت از پوستی من آغاز شد. مادرم همیشه به طور مکرر من را نزد یک متخصص پوست می برد و هیچ گاه اجازه استفاده از محصولات آرایشی را نداشتم. بزرگ تر شدم و متوجه شدم که مادرم این گونه از پوست خود محافظت می کند که همیشه در یخچال بطری های آب دارد و از الکل استفاده نمی کند و یک رژیم غذایی متعادلی را برای خود دارد، این در حالی بود که فعالیت ها و تمریناتی را نیز در زندگی برای خود داشت. به این دلیل بود که در طول سال ها واقعا پیری بر چهره او تاثیری نداشت. عادت های زندگی مادر من روی من هم اثر گذاشت و به ارث رسید”.

NEIL JOGANSON بنیان گذار BASE BUTTER.

 

 1. هیچ گاه بدون این که صورت تان را بشویید، به تخت خواب نروید.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

“این مادر من است.. او همیشه به من یاد داده است که با صورت آرایش شده به تخت خواب نروم و ابتدا صورتم را بشویم. و حالا به عنوان یک انسان بالغ، همیشه بطری از روغن نارگیل و جوش شیرین را در کنار سینک روشویی دارم تا با آن ها صورت خود را پاک کنم، سپس با یک دستمال تمیز و ولرم تمیز نمایم. من جوش شیرین را با روغن نارگیل یا صابون سیاه ترکیب می کنم و به لایه برداری پوستم می پردازم. مادرم هم چنین به من یاد داد که هیچ گاه الکل آخرین چیزی نباشد که روی پوست و بدنم قرار می دهم. من همیشه یک لیوان چای همراه با آنتی اکسیدان ها را قبل از خواب می نوشم تا بدن من اجازه سم زدایی در هنگام خواب را داشته باشد. ”

QUIANA PARKS، دی جی و هنرمند.

 

 1. SPF, SPF, SPF.

 

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

“این مادر من است. در طول سال ها مادرم به من یاد داده است که هر چه آرایش و میکاپ کمتر، بهتر. او از محصولات بسیاری استفاده نمی کرد. و کرم صورتی که همیشه استفاده می کرد دارای SPF بود. حالا به عنوان یک انسان بالغ، من روتین زیبایی پوستم را مانند مادرم ساده ساخته ام و تنها از روغن گل رز، SPF و یک ریمل استفاده می کنم.”

LAURA POLKO، سلبریتی مشهور در زمینه آرایشگر مو.

 

 1. از نظر احساسی مراقب خودتان باشید.

“مادرم به من یاد داده است که زیبایی از درون آدم ها نشات می گیرد. مراقبت از قلب و احساسات من بیش از هر چیزی اهمیت دارد. مراقبت از بدن و سلامتی در وهله دوم قرار می گیرد. حالا که به گذشته نگاه می کنم، واقعا ایده بی نظیر و منطقی بود. ما همیشه درباره احساسات خیلی صحبت می کردیم و همیشه از نظر ذهنی آدم های سالمی بودیم. اولین خاطره های من از تمرین کردن و انجام دادن یوگا، همراه مادرم بود. از همان جا زیبایی طبیعی، به اولین قانون برای ابراز کردن خودم تبدیل شد. مادرم همیشه از محصولات زیبایی ارگانیک، میکاپ اندک، موهای قرمز زیبا استفاده می کرد. در عوض او به من اجازه داد روتین زیبایی مخصوص به خودم را داشته باشم. برای من این موضوع خیلی اهمیت داشت.”

SARA HAPP، بنیان گذار مجموعه شرکت های SARA HAPP.

 

 1. هر چیزی که شما را خاص و منحصر به فرد نشان می دهد را با آغوش باز بپذیرید.

“من در روستا بزرگ شدم. مادرم خانه دار بود. درس های زیبایی او به من، از کارهایی حاصل می شود که خود در روتین زیبایی شخصی اش انجام می داد. او یک باغچه کوچک با کلی سبزیجات و مرغ و جوجه، بز و گاو داشت. علی رغم این تصور که دست های او پر از کثیفی و آلودگی به دلیل ارتباط با حیوانات بود، اما همیشه مدت زمانی را صرف مانیکور و پدیکور کردن خانگی پاهای خود می کرد و همیشه ناخن های زیبا و مرتبی داشت. احساس می کنم که عشق به لاک من از همان دوران نشات گرفته است. نرم کننده ای که به موهای مان می زدیم حاصل محصولات خانگی که بیشتر آن ها را مادرم در باغچه خود می کاشت به دست می آمد: آلوئه ورا، گیاه گلابی، روغن کاستور.

مهم ترین درس زیبایی که از مادرم یاد گرفتم اعتماد به نفس بود. من 5 فوت و 11 اینچ قد داشتم. من قد بلندترین دختر در سن های 11 تا 12 سالگی بودم. بابت قدی که داشتم و پوست تیره و لب  های برجسته ام همیشه مسخره می شدم و به این دلیل با کسی بازی نمی کردم و سرم را پایین می انداختم. اما مادرم به من یاد داد که باید سرم را بالا بگیرم و کمرم را صاف کنم. او همیشه از من می خواست که کمتر از چیزی که هستم، احساس نکنم و برای چیزی که چهره  طبیعی من به دنیا نشان می دهد، معذرت خواهی نکنم.

CHRISTENE CARR، ناشر در وب سایت های THISTHATBEAUTY.COM و NICHOLNOIRE.COM.

 

 1. یک روتین مرطوب کننده برای خود بسازید.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

” این مادر من است. مادرم به من یاد داد که بسیار اهمیت دارد تا هر روز از ضد آفتاب استفاده نمایم و مرطوب کننده را فراموش نکنم. او همیشه جوان تر از سن خود به نظر می رسید و مردم همیشه از پوست او تعریف می کردند و این که چقدر پوست نرمی دارد. تنها به این دلیل بود که او همیشه از پوست خود محافظت می نمود. از همان کودکی دوست داشتم پوستی به نرمی و لطافت مادرم داشته باشم. و حالا می دانم که چقدر اهمیت دارد که هم در روتین روزانه و هم در مراقبت از پوست دراز مدت خود از ضد آفتاب و مرطوب کننده استفاده کنم.”

SABRA KROCK، صاحب و مدیر خلاق در EVERYTHING BUT WATER.

 

 1. روغن، بهترین دوست شما است.

“بهترین توصیه ای که مادرم همیشه به من می کرد، استفاده از روغن های پاک کننده بود. من واقعا از روغن ها واهمه داشتم، زیرا آکنه های وحشتناکی را در سنین نوجوانی تجربه می کردم، اما “بالم های بر پایه روغن” برای از بین بردن میکاپ بسیار عالی بودند و هرگز پوست من را دچار التهاب و آسیب نکردند.”

INDYA BROWN، دستیار بازار مد در THE CUT.

 

 1. یک پاک کننده صورت خوب می تواند معجزه کند.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

” مادرم من همیشه به من یاد داد که هرگز با میکاپ به تخت خواب نروم و نخوابم. او همیشه می گفت که صورت شاداب از صبح روز بعد آغاز می شود، از این رو همیشه قبل از خواب به من توصیه می کرد که با پاک کننده مناسب، صورت و پوستم را پاک کنم و این یک اجبار برای من بود. ”

ARIELLE HIXSON، گزارشگر در اخبار CHANNEL ONE.

 

 1. زیبایی واقعی از درون نشات می گیرد.

12 خانمی که رازهای زیبایی خود را که از مادرهای شان یاد گرفته اند

“مادرم من حدود 50 سال آرایشگر بود و دنیای ما از اسپری های مو و زن هایی پر شده بود که به مناسبت های خاصی می خواستند موهای خود را مدل دهند. زمانی که در دوران شیطنت خود بودم، وقتی این خانم ها را می دیدم احساس عدم اعتماد به نفس داشتم. در این زمان بود که مادرم با من می نشست، موهایم را درست می کرد، من را می خنداند، درباره دوستان و پسرها با من صحبت می کرد و همیشه به من می گفت که من زیباترین دختر در سراسر دنیا می باشم. او همیشه به من یاد می داد که زیبایی چیزی به جز آن که نشان داده می شود، نیست. ”

MICHELLE WAHLER، رئیس و بنیان گذار BEYOND YOGA.

 

 

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 1 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 1

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

Navigation

Recently Viewed

Close
Viewed

Recently Viewed

Close

Categories