مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

0
(0)

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز و زمستان 2019- 2020 بر روی آرایش چشم، سایه چشم و آرایش چشم طلایی و آرایش چشم اسموکی کشیدن خط چشم کلاسیک و استفاده از ریمل رنگی و مژه های حجیم تمرکز دارد. مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی هفتادرنگ در نظر دارد تا تعدادی از این ترندهای آرایشی پاییز

 

استفاده اندکی از رنگ طلایی، یک راه و روش مطمئن برای باشکوه به نظر رسیدن میکاپ می باشد. برای ترندهای آرایش پاییز و زمستان 2019، چشم های طلایی واقعا به همین ترتیب دیده می شوند و بسیار مناسب مهمانی ها و جشن ها به نظر می آیند. طلایی اغلب با رنگ های تیره تر و اسموکی در گوشه های چشم و چین پلک همراه می شوند تا نمای شبانه و زیبایی به وجود بیاید.

در چهره مدل های در تصویر زیر شاهد چشم های طلایی اسموکی می باشیم. در میکاپ یکی از آن می توانیم اسموکی طلایی و قهوه ای را مشاهده کنیم.

در میکاپ مدل دیگر اگر چه رنگ طلایی کمتر و ظریف تر به کار برده شده است، اما در عوض خط چشم مشکی در اطراف چشم ها در محدوده وسیع و چشمگیری وجود دارد که دقیقا باعث مدرن دیده شدن آن می شود.

 

آرایش چشم طلایی

 

 • چشم های اسموکی فشن از مدل آرایش پاییزی.

چشم های اسموکی مشکی تیره موردی نبود که میکاپ آرتیست ها برای ترندهای زیبایی 2019-2020 پاییز و زمستان در نظر داشته باشند. این چشم های اسموکی که آن ها برای این فصل مناسب دیده اند، بسیار ظریف و با کلاس و حرفه ای می باشد- بیشتر این سبک ها برای فرش قرمزها مناسب دیده می شوند نه برای پارتی و مهمانی های شبانه.

در تصویر زیر شاهد نمادی ترین سبک این ترند میکاپ می باشیم که با دقت و مهارت به وسیله خط چشم قهوه ای، سایه چشم ارغوانی سیر و برق پلک شفاف با به کار بردن اندکی از خط چشم مشکی که بسیار نزدیک به خط مژه و مجرای اشک می باشد، به وجود آمده است.

چشم های اسموکی در مدل دیگر خیلی استاندارد دیده نمی شود. سایه تیره به تمام پلک های چشم زده شده است و سپس ادامه آن به شکل قابل توجه ای به سمت بیرون گوشه های خارجی چشم امتداد یافته است. در این میکاپ از خط چشم مشکی مایع هم در پلک بالایی و هم در پلک پایینی به کار رفته شده است.

در چهره مدل دیگر چشم های اسموکی مشکی، عمق بیشتری دارد، البته با خط چشم مشکی که به سراسر چشم ها زده شده است و سپس ادامه آن تا چین پلک پیش رفته است، جایی که با سایه چشم قهوه ای در همان مکان محو شده است. ما هم چنین شاهد انواع دیگری از این میکاپ در مدل های دیگر بوده ایم که هر کدام به نوبه خود جذاب و دلنشین بودند.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • پلک های براق از ترندهای ارایش پاییزی.

موردی در ارتباط با پلک های براق وجود دارد که من را به یاد حال و هوای تابستانه و خنک می اندازد، اما در هر صورت یکی از ترفندهای میکاپ پاییز و زمستان 2019 محسوب می شود. خیلی سخت است که پلک های براق را بدون این که چین و خط و خش بیافتند، برای خود به وجود بیاورید، به این دلیل است که خیلی مناسب استفاده خارج از راهرو و باند فشن شوها نمی باشد.

در چهره یکی از مدل های تصویر زیر که از این سبک استفاده کرده اند، مشاهده می کنیم که حالت شاینی تنها در بالای چین پلک وجود دارد، در حالی که مابقی میکاپ ساده و اندک می باشد.

در مدل دیگر می توانیم مشاهده کنیم که این سبک بسیار شرجی و گرم دیده می شود، زیرا خط چشم قهوه ای تیره  در قسمت مجرای اشک به کار رفته است و سراسر پلک نیز با برق پلک شاینی پوشانده شده است. در چهره مدل دیگر شاهد سایه چشم نارنجی براق و شاینی می باشیم که به منظور میکاپ روشن و با طراوت به وجود آمده است.

سایه چشم براق

 

 • خط چشم بعد از خواب.

یکی از بهترین راه ها برای این که کالکشن الهام گرفته شده از دهه 90 کامل شود، خط چشم شلخته و نامنظم در زیر مجرای اشک و زیر آن می باشد. شما لازم نیست نگران باشید که باید میکاپ چشم تان را در شب بمالید تا به این ترند دست یابید، بلکه با چند حرکت ساده با خط چشم تان می توانید این ترند میکاپ پاییزه 2019 را به دست بیاورید.

در چهره یکی از مدل ها در ادامه شاهد استفاده از خط چشم در مجرای اشک و زیر آن می باشیم که حالت شخلته و نامنظمی به خود گرفته و با رژ لب نارنجی-قرمز بسیار هماهنگی یافته است. در چهره مدل دیگر مشاهده می کنیم که با مداد چشم، دور تا دور چشم خط کشیده شده است، سپس رنگ متالیک سایه چشم به عنوان لایه دوم به کار رفته است تا این ترند “میکاپ بعد از خواب”، به خوبی در معرض نمایش قرار بگیرد.

خط چشم

 • خط چشم مشکی با دنباله خیلی بلند.

یکی دیگر از ترندهای میکاپ 2019-2020 پاییز و زمستان به استفاده اغراق آمیز از خط چشم باز می گردد که به گونه منحصر به فردی به کار می رود، به گونه ای که در سراسر پلک ها طول بسیار وسیعی دارد.

در چهره مدل در تصویر زیر شاهد خط چشم با دنباله بسیار زیاد می باشیم که واقعا قبل از این که در جایی در گوشه داخلی چشم ها به اتمام برسد، سراسر پلک را پوشانده است. این سبک میکاپ واقعا به جای این که بیش از حد و تیره به نظر برسد، ظریف و زیبا می باشد، زیرا با موهای مدل ها تطابق بالایی دارد.

در مدل دیگر شاهد همین ترفند استفاده از خط چشم اما با دنباله تیره تر و مشخص تری می باشیم که نمای تیره تری را نیز برای چشم ها به وجود آورده است.

لازم به ذکر است که استفاده از رژ لب قرمز نیز کامل کننده خط چشم گربه ای می باشد که این گونه اطراف چشم ها را احاطه کرده است. اما در بیشتر این مدل ها شاهد استفاده از خط چشم در پلک بالایی و اندکی در قسمت گوشه بیرونی پلک پایین می باشیم که سایر میکاپ ساده و لخت به نظر می رسد که ترند جدید و مدرن دیگری به شمار می آید.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 

 • رنگ مشکی شلخته و نامنظم برای پلک ها.

محو کردن یا BLEND  کردن فراتر از میکاپ چشم مشکی شلخته می باشد. ما درباره چشم های اسموکی در این جا صحبت نمی کنیم، اما درباره سایه چشم های مشکی ضخیم و یا کرمی که تا جایی که امکان دارد بر اساس استاندارد و قواعد کشیده نمی شود، صحبت می نماییم. این مورد یکی از ترفندهای زیبایی پاییز 2019 می باشد که بر اساس زندگی واقعی شکل نگرفته است، اما شما می توانید از این امر الهاماتی را برای استفاده از رنگ مشکی دریافت کنید.

در چهره یک از مدل ها در تصویر زیر شاهد استفاده از مشکی مطلق به گونه شلخته می باشیم که با با خط چشم کرمی مشکی در چین پلک و گوشه خارجی چشم ها به گونه محو و نامنظم به کار رفته شده است، البته فاصله ای نیز به چشم می خورد که همین امر این تکنیک و ترند را از حد نرمال به دور می سازد.

در مدل دیگر شاهد استفاده از رنگ کرمی مشکی به گونه محو و نامنظم روی تمام پلک، از گوشه خارجی به سمت فراتر از گوشه داخلی چشم ها می باشیم. این شکل محو و نامنظم دیده می شود، اما به طور کلی نمای مستطیلی، به گونه محسوسی قابل مشاهده می باشد.

اما چهره مدل در وسط تصویر زیر صحبت های بسیاری را برانگیخت که یکی از میکاپ های محو تر در این زمینه به شمار می رفت. در این جا رنگ مشکی از گوشه داخلی تا گوشه خارجی، تمام پلک و چین پلک را در بر گرفته است، اگر چه هیچ رنگ مشکی و خط چشم مشکی برای خط مژه پایینی به کار نرفت. نمای کلی این میکاپ جسورانه و بسیار اغراق آمیز می باشد.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 

 • دنباله خط چشم به شیوه کلاسیک.

شما در استفاده از خط چشم دنباله دار هیچ گاه دچار اشتباه نمی شوید. این ترند یک میکاپ سریع است که می تواند به شما یک شکوه کلاسیک، به گونه مدرن و مد روز بدهد. روش کشیدن خط چشم دنباله دار در میان ترندهای مختلف پاییز و زمستان 2019-2020 بسیار متنوع و گوناگون می باشد.

در چهره مدل های زیر شاهد خط چشم مشکی دنباله داری می باشیم که تطابق بالایی با پوست شاداب و درخشان و باطراوت آن ها دارد. هم چنین شاهد استفاده بسیار اندکی از سایه چشم در چین پلک می باشیم.

در بیشتر فشن شوهای مشاهده شده است که این چنین سبک میکاپ چشمی با لب های شرابی و قرمز مطابقت دارد که البته حال و هوای کلاسیک را نیز به یادمان می اندازد. البته در چهره مدل های موجود در تصویر زیر شاهد رژ لب های کمرنگ و نود می باشیم که بیان گر این می باشد که این سبک میکاپ چشم با هر دو مدل آرایش لب ها می تواند همخوانی داشته باشد.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

این خط چشم مشکی ساده در مجرای اشک ممکن است مربوط به سبک دهه 2000 باشد، اما دوباره بازگشته است و جزو یکی از ترندهای پاییز و زمستان 2019 محسوب می گردد. در این فصل، تکنیک و ترند روز به خط بسیار نازک مشکی همراه با پوست درخشان و با طراوت و لب های نود می باشد که نمای بسیار مدرنی را نیز به وجود می آورد.

شاید این گونه به کار بردن خط چشم مشکی در مجرای اشک چشم باعث شود تا اندکی پخش شده نمایان گردد، اما در هر صورت نمای کلی آن، تمیز و مرتب دیده می شود.

در چهره یکی از مدل ها شاهد استفاده از خط چشم مشکی در مجرای اشک و گوشه داخلی چشم می باشیم که با اندکی از هایلایتر که در گوشه داخلی به کار رفته است، تطابق بالایی دارد، هم چنین استفاده استاندارد از ریمل نیز به مدرن و شاداب دیده تر شدن هر چه بیشتر این سبک کمک کرده است.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 

 • خط چشم خطی خلاقانه.

انتخاب مکان قرارگیری خطوط روی میکاپ ساده و طبیعی صورت، یکی از روش های میکاپ مدرن و امروزی می باشد. این سبک میکاپ بیشتر نمادی است تا این که به صورت روزانه بتوان از آن استفاده نمود، به این دلیل است که فصل به فصل، میکاپ آرتیست ها طراحی کردن آن را ادامه می دهند. در این فصل بیشتر خط ها در طول و یا بالای چشم ها به کار می روند، و تنها روی خط چین پلک بسنده نمی شود.

در چهره یکی از مدل ها در تصویر زیر شاهد استفاده از دو خط چشم سفید برای هر چشم می باشیم که شکل منحنی دارند و در ادامه چین پلک به کار رفته اند.

در میکاپ مدل دیگر استفاده از خط چشم مایع را به رنگ مشکی و یا آبی مشاهده می کنیم که در سراسر چشم های مدل پیچ و تاب خورده است.

در چهره مدل دیگر فضای خالی را در حد فاصله مرز خط چشم دنباله دار مشاهده می کنیم که از گوشه خارجی چشم ها شروع شده، از چین پلک گذشته و به گوشه داخلی چشم ها ختم گردیده است.

در نهایت مدل دیگری نظر ما را جلب می کند که یک خط تقریبا پهن مشکی از نزدیک دنباله ابرو شروع شده، روی چین پلک می گذرد و جایی در گوشه داخلی و حتی فراتر از آن پایان می یابد. بالا و پایین و حتی میان این خط چشم، عاری از هر گونه میکاپ دیگری است.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • بازی بچگانه با لوازم آرایشی مادر.

زمانی که میکاپ آرتیست ها به درجه ای از تخصص و مهارت و تجربه دست یافتند، دیگر اشتباهی در کار آن ها دیده نمی شود. آن ها مهارت ها و استعداد های اثبات شده ای دارند، از این رو می توانند قوانین را زیر پا بگذارند و حتی خیلی هم طبق اصول پیش نروند. به این دلیل است که میکاپ آرتیست ها پشت صحنه هفته مد و فشن اجازه این را دارند تا مدل ها را در راهرو و باند فشن شوها با ظواهری نمایان سازند که فکر می کنند عالی می باشد.

این ترند پاییزه نیز نتیجه مهارت و تجربه میکاپ آرتیست ها است و به عنوان تکنیکی شناخته می شود که بسیار شبیه به موقعی است که کودکان بدون اجازه از لوازم آرایشی مادرشان استفاده می کنند.

در چهره یکی از این مدل ها شاهد استفاده از ترکیبی از سایه چشم نارنجی هلویی، رژگونه قرمز و هلویی و رژ لب هلویی سیر می باشیم که نمای کودکانه و بچگانه ای را ایجاد کرده است.

در میکاپ دیگر با سایه چشم های آبی روشن و رژلب های تیره محو بدون خط چشم و ریمل کافی مواجه می شویم.

عدم استفاده کافی از ریمل همراه با سایه آبی پاستلی در چهره مدل دیگر در تصویر زیر، باعث شده است تا کم سن بودن و بچگانه بودن صورت وی بیشتر در معرض نمایش باشد.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • مژه های مصنوعی بسیار فشن

مژه های مصنوعی در راهرو و باندهای فشن شوها نیز هم چنان پایدار باقی ماند، زیرا بسیار غیر معمولی و تاثیرپذیری بالایی دارند. این مژه ها با هنرنمایی بالایی نمایان می شوند- سفارشی ساختن این چنین مواردی باعث عجیب و به نظر رسیدن آن می شود که هدف این فشن شوها می باشد.

مژه های مانند موها در چهره مدل های زیر واقعا شگفت انگیز می باشد، مخصوصا که هر یک به طریقی، عجیب و غریب بودن خود را اثبات می کنند. این مژه های مصنوعی بسیار بلند می باشند و به گونه ای قرار دارند که ما را به یاد “پر” می اندازند.

در چهره یکی از مدل ها شاهد مژه های عنکبوتی هم در پلک بالا و هم در پلک پایین می باشیم. در چهره مدل دیگر، مژه های عروسکی را مشاهده می کنیم. هم چنین مژه های نقره ای مدل دیگر نیز مورد توجه است که تنها برای بخش خارجی پلک ها به کار رفته است.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • مژه های حجیم و پر پشت.

ترندهای میکاپ پاییز و زمستان 2020-2019 تماما به مژه ها مربوط می شود، البته با ظاهری که مملو از ریمل می باشد. در پشت صحنه، میکاپ آرتیست ها از این که مژه های توده ای را در معرض نمایش بگذارند، هراسی ندارند. در حالی که مژه های مصنوعی آشکار خیلی هم غیر معمولی نمی باشند، مژه های توده ای و یا مملو از لایه های ریمل، واقعا غیر معمولی و عجیب به نظر می رسند.

در چهره یکی از مدل ها شاهد استفاده از مژه های توده ای و لایه های متعددی از ریمل می باشیم که باعث پرپشت دیده شدن مژه ها می باشد، و باقی میکاپ ساده و مینیمالیست می باشد.

در چهره مدل دیگر شاهد تطابق سبک مژه ها با سایه چشم می باشیم که در عوض از رنگ لب روشنی به کار برده شده است.

و در مدل آخر نیز می بینیم که لایه های سنگینی از ریمل هم به مژه های پلک بالا و هم به مژه های پلک پایین آغشته شده است و هیچ تلاشی برای جدا کردن تارهای مژه انجام نشده است. هم چنین مقداری ریمل به نوک مژه های پلک بالا و پایین زده شده است که حالت گنگستری را به وجود آورده است.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • ریمل های غیر معمول.

ریمل های رنگی که به عنوان بخشی از ترندهای میکاپ پاییزه 2019 نمایان شد، اصلا به مژه های ظریف و مشکی همیشگی ارتباط ندارد، بلکه به انواع بنفش و آبی آن گفته می شود که ممکن است اصلا فکرش را هم نکنید. ریمل های رنگی، روشن بوده و نقطه عطفی در چهره تان محسوب می شوند، چیزی که باید در راهرو و باند فشن شوها بیشتر از هر چیزی مورد توجه قرار بگیرد.

ریمل های نئونی به گونه قابل تشخیص در چهره یکی از مدل ها در تصویر مشهود است که مژه های وی را پوشانده است و با هر رنگی که برای صورت او به گونه محسوس و اندک به کار برده شده است، تطابق دارد.

ریمل صورتی گرم در بالای مژه ها در چهر هیکی از مدل ها، نقطه عطف صورت وی محسوب می شود که یک لایه از ریمل سفید نیز برای مژه های پلک پایین به کار برده شده است، البته همگی این موارد با پوست تمیز و آبرسانی شده او هماهنگی زیبایی دارد.

 

در آخر نیز در چه مدل دیگری شاهد مژه هایی می باشیم که این حس را به ما می دهد که او از یک بهمن و سقوط برف بیرون آمده است. ریمل سفید برای مدل های دیگر در فشن شوها نیز به کار رفته است که باعث می گردد تا چشم ها به شیوه شگفت انگیزی باز تر دیده شوند.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • ابروهای ظریف و مشخص.

برای ترندهای میکاپ پاییز 2019، ابروها با ملایمت و ظرافت پر می شوند و بدون این که خط مشخص و یا نقطه متمایزی در شکل ابروها وجود داشته باشد، نمایان می گردند. ابروها بیشتر با استفاده از پودر به جای مداد و یا کرم ابرو، پر می شوند، البته نباید از حالت شانه زده شده ابروها نیز غافل بود که ترند و مد روز فصل قبل محسوب می شد و حالا وارد ترندهای پاییزه 2019 نیز شده است.

مثال کلیدی از این امر را در چهره یکی از مدل های موجود در تصویر زیر مشاهده می کنید که ابروها به گونه محسوسی تیره شده اند، اما هم چنان ظریف به نظر می رسند و قوس ابرو خیلی مشخص نمی باشد. در مدل دیگر ابروهای شانه زده شده به یک طرف را مشاهده می کنیم، از این رو بسیار مرتب و اصلاح شده به نظر می آیند و با استفاده از پودر ابرو به گونه ای تیره شده اند که با سبک مدل موهای وی تطابق بالایی دارد.

ابروهای پسرانه جسورانه در چهره یکی از مدل ها در واقع نقطه عطف چهره او می باشد که با چهره خنثی و بی روح او هماهنگی دارد.

 

 • ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 

 • ابروهای بی رنگ

آیا در سال 2019، ابروهای بی رنگ دوباره بازگشته اند؟ اگر چه هیچ چیز در باندها و راهروهای فشن شوها بر اساس زندگی واقعی نیست، اما در هر صورت جواب این سوال “بله” می باشد. ما نمی توانیم درباره ابروهایی که ده سال پیش به صورت بی رنگ در آمده بودند، دیگر صحبت نکنیم. اما از جایی که فشن و مد مانند یک چرخه هستند و تکرار می شوند، ابروهای بی رنگ دوباره ترند پاییز و زمستان 2019 شده اند.

در چهره یکی از مدل ها به گونه برجسته و چشمگیری شاهد ابروهای بی رنگ می باشیم که تطابق بالایی با رنگ سایه چشم رنگارنگ و ظریف و پوست تمیز وی دارد.

هم چنین در چهره مدل دیگر شاهد ابروهای بی رنگ به گونه ای می باشیم که صورت وی را اندکی ترسناک نموده است.

اما در چهره مدل دیگر اندکی سرزندگی و طراوت را بیشتر احساس می کنیم، زیرا ابروهای بی رنگ بسیار با چهره و میکاپ بخش های دیگر صورت او مطابقت و هماهنگی دارد.

 

در هر صورت اخیرا در فشن شو ها، ابروهای بی رنگ دوباره مشاهده می شوند.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 

 • لب های براق.

ما به طور تدریجی ولی خیلی مطمئن شاهد این بودیم که لب های براق و یا برق لب ها بسیار بسیار مد شده اند، هم در راهرو و باندهای فشن شوها و هم در اینستاگرام. لب های براق از نظر این که جذاب می باشند، انکار شدنی نمی باشند، زیرا لب ها را بسیار درخشان، مرطوب و با شکوه می سازند. ما از این که این امر را بیان کنیم بسیار خوشحال می باشیم که به طور کلی لب هایی که به نظر آبرسانی شده و شاداب می رسند بیشتر از ظاهر مات و مخملی لب ها، مورد پسند میکاپ آرتیست ها قرار می گیرند که سال های پیش مد و ترند روز محسوب می شدند.

همان طور که در چهره مدل در تصویر زیر مشاهده می کنید، میکاپ وی ساده و روشن بوده و لب های براق و درخشان را نیز در این جا می بینیم که همگی با پوست با طراوت و مدل موی وی مطابقت دارد.

در چهره مدل بعدی تمامی تمرکز روی پوست و لب های درخشان می باشد.

در مدل آخر از سمت چپ نیز استفاده از برق لب مشهود می باشد که رنگ لب نیز با رژگونه وی تطابق بالایی را ایجاد نموده است.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • لب های قرمز.

لب های قرمز یک ترند کلاسیک می باشد که هیچ گاه از مد نمی افتد، اما روشی که به کار بسته می شود و البته سایه رنگی قرمزی که انتخاب می گردد همگی می توانند از فصلی به فصل دیگر تغییر یابند. مدل های بسیاری در فشن شو ها مشاهده شد که لب های قرمز و خیر کننده ای را به جای برق لب ها در معرض نمایش گذاشتند.

سایه رنگ قرمز در یکی از مدل های زیر که در تصویر زیر مشاهده می کنید، روشن و تناژ نارنجی دارد که باعث روشن شدن میکاپ شده که البته تطابق بالایی را با لباس به رنگ قرمزی که پوشیده است را نمایان می سازد. لب های قرمز در مدل دیگر نوعی از قرمز گرم می باشد که به گونه خیره کننده و جذابی، نگاه را به سمت خود روانه می نماید.

و رژلب قرمز خنک و مات در چهره مدل دیگر شاید اندکی قدیمی به نظر برسد اما بسیاری از مدل های دیگر همین سبک میکاپ مات را با رنگ قرمز انتخاب کردند، در حالی که مابقی بیشتر به سمت رنگ لب های نود تمایل داشتند.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • لب های شاه توتی.

این رنگ با هر رنگ تناژ پوستی زیبا نمایان می شود، البته روی تناژ پوست های خنک نمای بیشتری دارد و هم چنین باعث سفید تر دیده شدن دندان ها می شود. ما هم پوست ها تیره و روشن مدل ها را دیدم که از این رنگ رژلب برای ترند میکاپ 2019 پاییز و زمستان استفاده نمودند.

در چهره مدلی در تصویر زیر، رژلب مات به رنگ شاتوتی را مشاهده می کنیم که با سایه چشم ظریف ارغوانی سیر و پوست بسیار بی نقص او هماهنگی یافته است و یک سبک تک رنگ را در معرض نمایش گذاشته است.

یک سایه رنگ متفاوت شاه توتی در چهره مدل دیگر نمایان است که باز هم مات بوده و جزو تناژ تیره این رنگ محسوب می شود.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • لب های محو K- BEAUTY.

لب های محو و دارای هاله ای از غروب محبوب در میان آریایی ها، درست مانند لب های بسیار کانتور شده و یا آمبره مانندی است که در اینستاگرام محبوبیت بالایی یافته است. روش به کار بردن این رژ لب به این ترتیب است که تمرکز رنگ رژلب روی مرکز لب ها بیشتر می باشد و به سمت اطراف و خط لب ها محو می گردد و یک حالت عاشقانه و بوسیدنی را به وجود می آورد.

در چهره یکی از مدل ها در تصویر زیر مشاهده می کنیم که رژلب صورتی- هلویی به طور ظریفی در مرکز لب های وی به کار رفته است، این در حالی می باشد که چشم ها با سایه طلایی یا هلویی اندکی رنگ گرفته اند. به این دلیل که این رنگ کاملا روشن می باشد، تاثیر کلی آن جذاب و خیره کننده بوده، مخصوصا با این وجود که برق لبی نیز روی آن به کار رفته است.

هم چنین در چهره مدل دیگری می توانید مثالی از تکنیک K-BEAUTY را به رنگ قرمز مشاهده کنید. این رژلب پیگمنت دار در مرکز لب ها توجه بیشتری به خود جلب می نماید که به اطراف خط لب ها محو می شود.

هم چنین می توانیم رنگ نارنجی براق را در چهره مدل دیگر مشاهده کنیم که به عنوان یکی از منحصر به فرد ترین سایه های انتخابی برای این سبک از میکاپ لب ها اثبات شده است.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • لب های شرابی.

با انتخاب رنگ شرابی و زرشکی شرکت پنتون برای ترند های پاییز و زمستان 2019-2020، تعجبی نیست که انواع متغییر این رنگ قرمز- شرابی تیره روی لب های مدل های بسیاری در سراسر هفته مد و فشن مختلف این روزها نمایان می گردد.

در چهره یکی از مدل های تصویر زیر شاهد رنگ لب قرمز مارونی تیره می باشیم که با پوست تمیز و خط چشم گربه ای مشکی روی پلک بالایی آن تطابق بالایی دارد. هم چنین در مدل دیگری لب های شرابی تیره را به عنوان نقطه عطف میکاپ مشاهده می کنیم که باقی صورت تقریبا بدون میکاپ و پوست با طراوتی دیده می شود.

در مدل دیگر لب های قرمز با همین تاثیر مشابه را شاهد می باشیم که با رنگ مو و ابروی روشن وی تطابق بالایی دارد. در بسیاری از مدل های دیگر فشن شوها شاهد پوست صاف و تمیز و بدون آرایش و تنها با رژلب قرمز بوده ایم. از طرفی رژلب های نود نیز در راهرو و باند این فشن شوها قابل مشاهده بودند، اما تعداد اندکی از آن ها از لب های قرمز و شرابی یا زرشکی تیره استفاده کردند که بسیار با شکوه به نظر می رسید.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 

 

 

 • وحشت.

اندکی حس ترسناک و وحشت در ترندهای زیبایی پاییز و زمستان 2019-2020 به چشم می خورد، یکی از روش هایی که این سبک را می توان به عنوان مثال بیان نمود، استفاده از رنگ چشم های عجیب و غریب می باشد. مشکی و یا رنگ قرمز لنز چشم ها، به طرز غیر آشنا و به عنوان نمادی از دنیای دیگر واقعا ذهن مخاطبین در فشن شوها را درگیر نمود.

برخی از مدل ها از لنزهای کاملا مشکی و بزرگ، با ابروهای بی رنگ و همراه با اکسسوری هایی برای گوش استفاده کردند.

عده کمی از مدل ها از لنزهای قرمز استفاده کردند که نمای شیطانی به آن ها می داد. یکی از این مدل ها از این رنگ لنز به همراه مدل موی صاف و صیقلی به سمت عقب استفاده نمود که تطابق بالایی را نیز در معرض نمایش گذاشت. در هر صورت این سبک ها بیشتر برای این فشن شوها ترتیب داده شده اند، نه برای زندگی روزمره.

 

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 • تزئینات صورت.

استفاده از تزئینات صورت یکی از ترندهای پاییز و زمستان 2019 – 2020 محسوب می شود. این تزئینات به کار رفته در این فصل، تماما در ارتباط با با شکوه و لوکس به نظر رسیدن می باشد و در دنیای فشن و مد از جایگاه ویژه ای نیز برخوردار شده است.

در چهره یکی از مدل ها در تصویر زیر شاهد استفاده از مروارید هایی روی صورت می باشیم که به منظور افزایش زیبایی صورت، با چسب به گوشه های داخلی چشم های وی چسبانده شده است.

در چهره مدل دیگر مشاهده می کنیم که این تزئینات به صورت نقطه ای و تصادفی در سراسر صورت قرار گرفته شده است که ابتدا از گیجگاه و شقیقه وی در سمت راست شروع  شده و به سمت سیب گونه در سمت چپ حدودا به پایان رسیده است. این تزئینات زیر نور و روشنایی، بسیار خیره کننده به نظر می آیند.

هم چنین در چهره مدل دیگر شاهد استفاده از تزئینات مشابه روی گونه و اطراف بینی می باشیم که باعث جوان دیده شدن و با شکوه دیده شدن وی شده است.

ترندهای میکاپ و آرایش پاییز 2019

 

منبع مقاله: https://glowsly.com/fall-winter-makeup-trends/

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها