مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ناخن > طراحی ناخن هایی که می توانید برای شب یلدا از آن ها الهام بگیرید.

طراحی ناخن هایی که می توانید برای شب یلدا از آن ها الهام بگیرید.

0
(0)

طراحی ناخن هایی که می توانید برای شب یلدا از آن ها الهام بگیرید.

شب یلدا نزدیک است و این موضوع به معنای رنگ روشن برای میکاپ و لباس و دورهمی ها همراه با خانواده و دوستان است. در این جا است که حتی طراحی ناخن های خانم ها شکل و شمایل خاص این شب را می گیرد. در این شب بیش از هر چیزی برای طراحی ناخن می توانیم از هندوانه الهام بگیریم. مطمئنا همه ما عاشق هندوانه و حتی شکل ظاهری آن می باشیم. هیچ چیز دیگری نمی تواند این طراحی ناخن جالب و بامزه را از دور خارج کند.

شاید به نظر دیوانه کننده به نظر برسد، اما هندوانه نیز وارد دنیای طراحی ناخن شده است. چه کسی دوست ندارد که این طراحی ناخن را امتحان کند؟ این گونه طراحی ها جالب، بامزه، دوست داشتنی، با طراوت، روشن می باشند و حتی شاید اشتیاق ما را برای خوردن هندوانه نیز بیشتر کنند.

شاید فکر کنید که تنها یک نوع طراحی ناخن هندوانه ای وجود دارد، اما باید بگوییم که در اشتباه هستید. طراحی های متنوعی وجود دارد و مجله آنلاین ارایش بهداشتی هفتاد رنگ در این مقاله  تعدادی از طراحی ناخن هندوانه ای را به شما معرفی خواهد کرد.

طراحی ناخن

 

1.ناخن های هندوانه ای پاستلی.

رنگ های پاستلی برای این شب بیش از هر چیزی ضرورت دارد. مانند شب یلدای هر سال، انتخاب رنگ و نوع آن در طراحی ناخن برای مطابقت یافتن با این مناسبت زیبا، بسیار اهمیت دارند. اطمینان به دست بیاورید که شما رنگ های پاستلی را در جعبه لاک های خود دارید. تمام چیزی که نیاز دارید یک صورتی پاستلی و یک رنگ سبز پاستلی و یک رنگ لاک مشکی برای دانه های هندوانه می باشد. شما به راحتی می توانید این طرح را روی ناخن های تان پیاده کنید.

 

طراحی ناخن

 1. هندوانه ها+ اکلیل ها= بهترین ترکیب.

هندوانه همراه با اکلیل ها، واقعا در کنار هم شگفت انگیز می باشند. اکلیل ها حال و هوای شب یلدا را برای ما جذاب تر می سازند. زمانی که ناخن های هندوانه ای دارید، همیشه می توانید آن ها را با رنگ ها و افکت های دیگر جذاب تر بسازید. شما می توانید در تصویر زیر مشاهده کنید که چگونه رنگ های هندوانه با لاک ناخن صورتی کم رنگ و نود برای پایه ناخن و البته همراه با مقداری اکلیل، جذاب تر شده است.

طراحی ناخن

 

 1. پایه سفید+ هندوانه های صورتی.

در این طراحی همه چیز در ارتباط با پایه ناخن می باشد. در این جا مشاهده می کنیم که پایه ناخن ها سفید است. این طراحی می تواند با پایه صورتی نیز جذاب به نظر برسد، اما به شرطی که هندوانه رنگ قرمز داشته باشد. اگر در طراحی ناخن ها مهارت دارید، می توانید برش هایی از هندوانه را روی ناخن ها به همراه دانه های مشکی شان بکشید و لذت ببرید.

 

طراحی ناخن

 1. طراحی هندوانه ای برای ناخن های پا.

در شب یلدا، مردم تمایل دارند تا مانیکورهای جذاب و دوست داشتنی داشته باشند، اما خیلی ها ناخن های پای خود را فراموش می کنند. مطمئن باشید که شب یلدا دلیل خوبی است تا ناخن های پای خود را نیز به زیبایی هرچه تمام تر نمایان کنید، از این رو دست به کار شوید به ناخن های تان حال و هوای هندوانه ای بدهید. این طراحی به نظر بسیار جالب است، مخصوصا ما عاشق ناخن شصت پا در این طراحی شده ایم که تماما یک برش از هندوانه را به همراه دانه های سیاه آن نشان می دهد، باقی ناخن های پا به رنگ صورتی است که در طرح هندوانه روی ناخن شصت پا استفاده شده است.

طراحی ناخن

 

 1. طراحی ناخن بامزه برای ناخن های کوتاه.

اگر ناخن های کوتاهی دارید، اصلا نترسید و ناراحت نباشید، هنوز هم می توانید از طراحی هندوانه ای استفاده کنید و از شب یلدای خود لذت ببرید. به این طراحی ناخن دقت کنید. نگاه کنید که چقدر نمای ناخن ها جذاب و دوست داشتنی است، و حتی باعث شده است تا ناخن های کوتاه، بلندتر به نظر برسند. شما شاید بخواهید از نوار ناخن در بخش کوتیکول استفاده کنید تا به این ترتیب بهترین نتیجه را به ارمغان بیاورید.

طراحی ناخن

 1. خال خال های مشکی و ناخن های هندوانه ای.

هندوانه های کوچک همراه با خال خال های مشکی بسیار در این طراحی زیبا به نظر می آیند. این طراحی را به این ترتیب انجام دهید که تنها ناخن های اندکی دارای طرح هندوانه باشند و مابقی تنها خال خال های مشکی را در معرض نمایش بگذارند. شما ممکن است برای کشیدن این خال های مشکی نیاز به تمرکز و دست ثابتی داشته باشید که اصلا نلرزد. برای ناخن هایی که طرح هندوانه دارند از پایه سفید و برای ناخن های دیگر که خال خال دارند از پایه آمبره صورتی تا سفید استفاده کنید.

 

طراحی ناخن

 1. ناخن های هندوانه ای مات.

اگر به دنبال یک طراحی خاص و اندکی متفاوت می باشید، این ناخن های مات را امتحان کنید. در شب یلدا، مردم تمایل دارند تا ناخن های شاینی داشته باشند، ما شما می توانید متفاوت باشید و ناخن های ماتی را برگزینید. تم هندوانه ای هم به صورت مات و هم به صورت شاینی بسیار زیبا نمایان می شود و شما در انتخاب یکی از آن ها آزاد هستید.

طراحی ناخن

 1. ناخن برتر با طرح هندوانه ای.

طراحی ناخن برتر هنوز هم مد روز است. چندین سال است که این سبک، ترند روز می باشد و به این دلیل است که بسیاری از مردم آن را دوست دارند. این طرح تماما در ارتباط با سلیقه شخصی شما است و می توانید هر کاری دوست دارید انجام دهید. ناخن برتر می تواند هر ناخنی که شما انتخاب می کنید باشد، حتما نباید ناخن انگشت حلقه باشد، اگرچه افراد بسیاری هستند که این انگشت را برای این طرح انتخاب می نمایند. شما شاید فکر کنید که کشیدن طرح هندوانه روی تمامی ناخن های تان اغراق آمیز است، به این ترتیب این یک سبک عالی و بی نقص است که مناسب با نیاز و سلیقه شما می باشد و هم چنین می توانید از برندهای روز ناخن نیز بهره ببرید. به دنبال سبک ناخن برتر با طرح هندوانه باشید که مناسب شب یلدا نیز باشد، خواهید دید که نگاه تحسین همه روی دست های تان ثابت باقی خواهند ماند.

طراحی ناخن

 

 1. ناخن هایی با نوک هندوانه ای.

دوست ندارید ناخن های تان تمام و کمال طرح هندوانه داشته باشد؟ پس این سبک و این طراحی را امتحان کنید. در این سبک، تنها نوک ناخن ها هندوانه ای نمایان می شوند و باقی ناخن ها به حالت طبیعی خود هستند. در این جا شما نیاز به لاک صورتی، سبز و زرد و مشکی دارید. از طرفی شاید برای دقیقا کشیدن هندوانه در نوک ناخن های تان نیاز داشته باشید از نوار استفاده کنید.

طراحی ناخن

 

 1. خوشمزه.

این طراحی ناخن بسیار خوشمزه می باشد. حتی نگاه کردن به این طراحی باعث می شود که احساس گرسنگی کنید. اگر عاشق هندوانه هستید، با دیدن این طرح سریع می خواهید که یک برش از آن را همین حالا بخورید. این سبک بسیار روشن و دوست داشتنی به نظر می رسد. بیشتر تمرکز این طراحی روی نوک ناخن ها می باشد و از این رو نیاز به یک براش ناخن و دقت بالایی دارد. اگر براش ناخن ندارید، می توانید از یک گوش پاک کن استفاده کنید. با استفاده از این طراحی، هیچ کس تم شب یلدا را فراموش نمی کند و یا اشتباه نمی گیرد.

 

طراحی ناخن

 1. هندوانه های صورتی.

طراحی ناخن را با این سبک ساده بسازید و ظاهر دخترانه ای به آن بدهید. بله ما درباره ناخن های هندوانه ای صورتی صحبت می کنیم. شما هم می توانید این سبک هندوانه را به سادگی با پایه صورتی و اندکی دانه های مشکی در معرض نمایش بگذارید. دستیابی به این سبک بسیار ساده است و هم چنان شگفت انگیز به نظر می رسد. در این جا طرح هندوانه به طور کامل وجود ندارد اما درست از هندوانه شب یلدا الهام گرفته شده است. مخصوصا دانه های مشکی به سرعت ما را به یاد هندوانه می اندازد.

طراحی ناخن

 

 1. پدیکور هندوانه ای هلالی در پایین ناخن.

این ناخن ها واقعا حیرت انگیز می باشند. هندوانه یکی از رنگارنگ ترین میوه های موجود است و از این طریق ناخن های رنگارنگ شما نیز بسیار زیبا و دیدنی به نظر می رسند. این سبک هلالی در پایین ناخن بسیار منحصر به فرد و شاداب و با طراوت می باشد. چه کسی دوست ندارد این طراحی را روی ناخن های خود داشته باشد؟ رنگ پایه ناخن باید کاملا خنثی باشد تا کنتراست بین آن و رنگ هندوانه به وجود بیاید.

طراحی ناخن

 

 1. طراحی آمبره شگفت انگیز.

همه ما می دانیم که آمبره ترند روز برای رنگ کردن موها است. در هر صورت، آیا چیزی درباره طراحی ناخن آمبره شنیده اید؟ آن ها روز به روز بیشتر محبوب می شوند، مخصوصا در فصل تابستان و یا در شب زیبایی مانند شب یلدا که هندوانه و میوه های رنگی در صدر لیست قرار دارند. آن ها بسیار شگفت انگیز به نظر می رسند. اما در این طراحی هندوانه اندکی ظاهر متفاوتی را مشاهده می کنیم. هندوانه در این جا بریده یا به اصطلاح “قاچ” شده است که همین امر باعث منحصر به فرد دیده شدن و رنگارنگ نمایان شدن آن می شود.

طراحی ناخن

 1. ناخن های شب یلدا عالی.

شب یلدا و رنگ صورتی یک هارمونی بالایی دارد. صورتی یک رنگ مناسب این شب می باشد. بسیار جالب، روشن و جذاب است. این طراحی هر ناخنی را به نظر حیرت انگیز می سازد و موجب می شود تا در بین سایر طراحی ها متفاوت دیده شود. با اضافه کردن رنگ صورتی به مرکز ناخن و رنگ های روشن تر در لبه ها، مطمئن می شوید که ناخن های تان به خوبی با تم شب یلدا هماهنگی و مطابقت دارد. بسیار زیبا است. فراموش نکنید که دانه های مشکی را نیز روی طراحی ناخن های تان اضافه کنید.

طراحی ناخن

 1. پدیکور هندوانه ای جالب.

به این پدیکور پا با طرح هندوانه ای با شکوه نگاه کنید. شما با نگاه کردن به این طراحی ناخن، پاهای خود را در یک صندل شیک و زیبا تصور می کنید. اما می توانید به جز این کار، از این طراحی در شب یلدا نیز استفاده کنید. شما ناخن های پاهای تان را با این طراحی ناخن هندوانه ای زیبا می کنید و خواهید دید که شب خاطره انگیز و مهیجی را سپری خواهید کرد.

طراحی ناخن

 1. طراحی ناخن سبز و صورتی تیره.

سبز و صورتی رنگ های اصلی هندوانه می باشند. از این رو اگر می خواهید ظاهر سنتی هندوانه را روی ناخن های خود داشته باشید، این رنگ ها را انتخاب کنید. با نگاه کردن به این طراحی ناخودآگاه متوجه می شویم که شب یلدا چه شبی است و چه تمی دارد. این طراحی جالب، با طراوت و هیجان انگیز می باشد.

طراحی ناخن

 1. طراحی هندوانه ای بسیار جالب.

این ناخن ها بسیار جالب و خلاقانه می باشند. به یاد داشته باشید که شما با استفاده از این طراحی ناخن، توجه هر کسی را به خود جلب می کنید، از این رو آماده باشید. شما ممکن است مانند یک سلبریتی به نظر برسید. در این سبک شاهد رنگ های متفاوتی نسبت به رنگ های سنتی هندوانه می باشید، اما هم چنان این رنگ ها برجسته دیده می شوند و با تم هندوانه در شب یلدا، بسیار هیجان انگیز خواهند بود.

طراحی ناخن

 1. نقاط مکی و هندوانه.

ما عاشق زمینه خال خالی مشکی با برش هایی از هندوانه می باشیم. شما باید این طراحی را امتحان کنید. این طراحی به سادگی به دست می آید و تمام چیزی که نیاز دارید، کشیدن برش های هندوانه با براش ناخن می باشد. این طراحی را امتحان کنید و نتیجه آن را مشاهده نمایید.

طراحی ناخن

 1. ناخن برتر هندوانه ای صورتی.

ناخن برتر می تواند باعث شود تا انگشتان دست شما از مابقی طراحی های متمایز دیده شود. اگر دوست دارید تا ناخن های تان را خودتان رنگ کنید، این طراحی برای شما ساخته شده است. اگر در طراحی ناخن خیلی تبحر و مهارت ندارید، نگران نباشید، این طراحی ساده و خیلی سریع به دست می آید. زمانی که یک بار این طراحی را یاد بگیرد، نه تنها در شب یلدا بلکه در فصل های تابستان از آن استفاده خواهید کرد. ناخن مورد نظرتان را برای طراحی برتر انتخاب کنید، محبوب ترین انگشتی که مردم در این زمینه انتخاب می کنند، انگشت حلقه است. باقی ناخن ها را از رنگ های که در طراحی ناخن برتر به کار می برید، انتخاب کرده رنگ کنید. تنها به یاد داشته باشید که رنگ ها باید یکدست و تک باشند. برای مثال، یک ناخن صورتی باشد، ناخن دیگر سبز و حتی می تواند یک ناخن اکلیلی را نیز اضافه کنید. سراغ ناخن برتر بروید. رنگ سفید را بردارید و از آن برای پایه طراحی خود به کار ببرید. تمام ناخن را سفید کنید و اجازه دهید تا کاملا خشک شود. سپس صورتی را بردارید و 75 درصد از ناخن تان را پوشش دهید. منتظر بمانید تا خشک شود. سپس لاک سبز را بردارید و یک لایه باریک را به ناخن های تان اضافه کنید، به تصویر دقت کنید. در مرحله بعد تنها کاری که باید انجام دهید این است که نقاط مشکی را اضافه کنید.  تمام شد.

طراحی ناخن

 1. ناخن های بنفش همراه با هندوانه.

اگر عاشق بنفش می باشید، این رنگ را به طراحی ناخن هندوانه ای شب یلدای خود اضافه کنید. پایه بنفش را برای ناخن ها انتخاب کنید و شکل هندوانه را در ناحیه کوتیکول ناخن های تان اضافه کنید. بنفش همیشه رنگ خوب و مناسبی برای پایه می باشد و با اضافه کردن رنگ های هندوانه، همه چیز حال و هوای شب یلدا به خود می گیرد و چشمگیر می شود.

طراحی ناخن

 1. ناخن های هندوانه ای صورتی و قرمز.

صورتی و قرمز زمانی که ناخن هایی به شکل هندوانه را ترسیم کنند، بسیار عالی دیده می شوند. زمانی که ناخن های تان را طراحی می کنید، گاهی اوقات بهتر است تا مطابق با حس و حال تان در همان لحظه پیش بروید. این طراحی ناخن اصلا تقارن ندارد، اما رنگ های یکسانی در هر دو دست به کار برده شده است. برای ایجاد این طراحی ناخن هندوانه ای، شما نیاز به لاک قرمز، صورتی، سبز اکلیلی، زرد اکلیلی و طلایی اکلیلی و سفید دارید.

طراحی ناخن

منبع مقاله: https://stayglam.com/beauty/watermelon-nails/2/

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها