مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > ترندهای مو آقایان

ترندهای مو آقایان

0
(0)

ترندهای مو آقایان

اگرچه لباس و کفشی که هر کس می‌پوشد مهمترین بخش ظاهر اوست، اما اصلاح مو مناسب و مدل مو آقایان نیز می‌تواند نقش مهمی را در آراستگی ظاهر آن‌ها ایفا کند.مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ در این مقاله به شما  در رابطه با ترندهای مو آقایان توضیحاتی خواهد داد تا بتوانید بهتر و بیشتر از همیشه زیباتر شوید.

ترندهای مو آقایان

کافیر کلاسیک:

 کمی کرم مو را کف دستتان بریزید و با استفاده از انگشتان موهای دو طرف سرتان را به بیرون بکشید و بعد با یک شانه آن به عقب شانه کنید. برای تکمیل این ظاهر کلاسیک کت‌وشلوارتان را با نیم بوت و دستمال جیبی ست کنید.

فرق کنار غیرمعمول:

کمی ژل مو بردارید و با انگشتانتان با لطافت موها رو شانه کنید. جلوی موها را تکان دهید، شلوغ کنید و سپس نوک موها را بگیرید و کمی به عقب بکشید. موهای کناری را به پایین شانه کنید تا کار تمام شود.

لیگ پیچک:

این مدل مو که مناسب ساقدوش‌هاست باعث می‌شود که ظاهری مردانه داشته باشید. با استفاده از کرم مو از کنار فرق سرتان را بازکنید و قسمت جلوی آن را حجم دهید، سپس قسمت عقب و کنارها را به سمت عقب شانه کنید.

ژولیدگی مدرن:

از ریشه تا نوک موهایتان را به ژل مو آغشته کنید. جلوی موها رو سیخ سیخی کنید، سپس آن‌ها را از جلو به عقب بکشید. کمی موهای کناری را تکان دهید تا حالتی ژولیده بگیرند. برای تکمیل کار موهای شقیقه را پیچ دهید و به سمت جلو بکشید. یک تی‌شرت معمولی و ژاکت بهترین لباس برای چنین مدل مویی است.

جذاب و کلاسیک:

کمی ژل بردارید و با استفاده از انگشتانتان آن را به همه قسمت‌های موی خود بزنید. فرق کج موهای خود را انتخاب کنید و با استفاده از یک شانه آن را به شکلی تمیز جدا کنید. موهای هر قسمت را به سمت پایین فشار دهید.

 • ترندهای مو آقایان

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

  جهت یابی
  مشاهده شده

  به تازگی بازدید شده

  بستن

  دسته بندی ها