مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > ترندهای آرایشی > پشت صحنه فشن شوی مارک جیکابز و 61 نوع زیبایی

پشت صحنه فشن شوی مارک جیکابز و 61 نوع زیبایی

0
(0)

پشت صحنه فشن شوی مارک جیکابز و 61 نوع زیبایی

 

گویدو پالا در پشت صحنه فشن شوی 2020 مارک جیکابز میگوید ” من خیلی در مورد نمادها فکر میکنم ” . گویدو در این مراسم 61 مدل مو متفاوت و نمادین را ارائه میدهد. ” ما مارلین مانرو را نمیشناسیم ولی از تصویر او لذت میبریم ، وقتی کسی از سبک و ظاهر خودش حس قدرت دارد باعث میشود ما انها را دوست داشته باشیم . البته مارلین اکنون میدانیم که مارلین اینگونه نبود ولی در گذشته چنین باوری داشتیم ”

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

در آن زمان فکر میکردیم که زیبایی باید برای همه به یک شکل باشد ، موهای بیگودی پیچیده و رژ لب قرمز . ولی از نظر گویدو نباید بپرسیم که چه چیزی درست است ، چون زیبایی نهایی وجود ندارد بلکه این به چیزی که شما انتخاب میکنید بستگی دارد .در این مقاله از مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ ما به طور کامل به پشت صحنه فشن شوی مارک جیکابز و 61 نوع زیبایی می پردازیم،با ما همراه باشید و با الهام گرفتن از این مدل ها مثل یک ستاره بدرخشید.

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

 

همانطور که در این فشن شو دیده شد این زیبایی برای هر کسی مدلی خاص داشت ، جیجی هدید از یک کلاه آبی آسمانی و موهای مواج و دالیا کوچ از موهای صاف کوتاه شده تا چانه برای این کار استفاده کردند .

آرایش و سبک همه با هم فرق داشت ولی یک چیز در این مراسم ثابت بود : اسپری مو Redken Triple Pure 32 Hairspray که موهای همه را سر جایشان نگه داشته و هیچ بویی نداشت .

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

در پشت صحنه پت مک گراث نیز از همه 82 محصول آرایشی مارک جیکابز د رکنار اکلیل ، برگ های طلایی و سنگ های زینتی استفاده کرد.  ” ما همه نوع زیبایی را اینجا داریم و سعی میکنیم تا حد ممکن لب ها را خیلی آرایش نکنیم و بیشتر برق لب به کار میبریم .

 

 

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

 

در این شو جوئل وولف نیز با سبک آرایش مارلین منرو روی صحنه ظاهر شد .

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

https://www.elle.com/beauty/makeup-skin-care/a29015090/marc-jacobs-backstage-spring-2020/

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها