مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > لب > رژلب نود مناسب با تناژ پوستی خود را پیدا کنید؟

رژلب نود مناسب با تناژ پوستی خود را پیدا کنید؟

0
(0)

چگونه رژلب نود مناسب با تناژ پوستی خود را پیدا کنید؟

 

رژلب های نود یکی از تطبیق پذیرترین رنگ های لب در سراسر دنیا می باشند. در حقیقت، این ترند زیبایی به خوبی مشهور شده است و جای خود را در کیف لوازم آرایشی خانم ها پیدا کرده است.

تنها مشکلی که وجود دارد این است که گاهی اوقات، شاید خیلی سخت و سردرگم کننده باشد که ببینید چه سایه رژلب نودی با تناژ پوستی تان همخوانی دارد. در حالی که استفاده از رنگ لب نود مناسب و مطابق با رنگ پوست می تواند همراه با هر سبک میکاپی عالی دیده شود، اما انتخاب سایه رنگ اشتباه این محصول می تواند موجب شود که ظاهرتان مصنوعی و بسیار بی روح دیده شود. می دانیم که چقدر این موضوع برای شما سخت است، به این دلیل است که ما می خواهیم در این مقاله از مجله اینترنتی آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ بهترین رژلب های نود مناسب با هر نوع تناژ پوست را معرفی کنیم. این مقاله را بخوانید تا بهترین رژلب نود مناسب با رنگ پوست تان را بیابید.

مجله آنلاین آرایشی بهداشتی

رژلب  و تناژهای پوست مهتابی یا خیلی روشن.

آن دسته افرادی که پوست روشن و مهتابی دارند باید در هنگام انتخاب رژلب نود بسیار دقت کنند، زیرا زمانی که سایه رنگ اشتباهی را انتخاب کنند، رنگ پریده تر به نظر می رسند. برای جلوگیری از این اشتباه، به سراغ سایه های نودی بروید که پیش زمینه ای با رنگ صورتی روشن دارند. اینکه رژلب نود مورد نظرتان اندکی رنگ داشته باشد، موجب می شود تا رنگ پوست تان اندکی شاداب تر دیده شود، و اصلا شما را شبیه عروسک نمایان نمی کند.

اگر پوست روشن و مهتابی دارید، رنگ لب هایی وجود دارد که باید از آن ها دوری کنید. از استفاده از رژلب های نودی که پیش زمینه های زرد دارند، ممانعت به عمل آورید، زیرا می توانند شادابی و طراوت را از صورت تان بگیرند و پوست تان را کدر و خسته نشان می دهند. هم چنین باید از استفاده از سایه رژلب های نودی که تناژ نارنجی دارند نیز دوری کنید، چون می توانند پوست شما را رنگ پریده و خاکستری نشان دهند.

 

رژلب  و تناژهای پوست متوسط.

زمانی که می خواهید برای تناژ پوست متوسط خود یک رژلب نود انتخاب کنید، به دنبال سایه های شاینی همراه با رنگ هلویی و صورتی باشید. مطمئن شوید که هر سایه رژلب نودی که انتخاب می کنید، روشن تر و یا تیره تر از پوست طبیعی شما می باشد. اصلا رژلب های نودی که بسیار به تناژ پوست شما نزدیک می باشند را انتخاب نکنید، تکرار می کنیم، خواهشا انتخاب نکنید، زیرا مطمئنا شما که نمی خواهید رنگ رژلب نود در کنار تناژ پوست تان محو شود.

 

رژ لب و تناژهای پوست زیتونی. 

هنگامی که بحث انتخاب رژلب های نود می شود، تناژهای زیتونی پوست گزینه های بیشتر از آنچه فکرش را بکنید در اختیار دارند. رژلب های نود هلویی می توانند پیش زمینه سبز در تناژ پوست زیتونی شما را خنثی کنند و به صورت تان گرما می بخشند، این در حالی است که رژلب نود بژ طلایی روشن می توانند پوست زیتونی شما را ارتقاء بدهند. هر دو تناژ نود بژ طلایی و هلویی برای پوست زیتونی شما انتخاب های زیبایی به شمار می روند، اما برخی از بهترین رنگ ها دیگر برای تناژ پوست زیتونی، کاراملی و خاکستری مایل به قهوه ای می باشد.

تنها قانونی که باید رعایت کنید این است که از رژ لب های نودی که روشن تر از تناژ پوستی تان می باشند، کنار بگذارید. انجام این کار موجب می شود تا چهره تان مانند زمانی شود که فقط از کانسیلر روی لب های تان استفاده می کنید.

 

تناژهای پوست تیره. 

زمانی که می خواهید برای تناژهای تیره، یک رژ لب نود انتخاب کنید، بهترین گزینه این است که به سراغ سایه رنگ های شکلاتی بروید. اگر پوست پر رنگی با پس زمینه آبی و یا قرمز دارید، به سراغ رژلب های نود تیره تر بروید. حتی می توانید رنگ نود شاینی و ملایمی را انتخاب کنید که به رنگ طبیعی لب های اجازه می دهد با درخشش بیشتری در معرض نمایش باشد. به یاد داشته باشید که هر رژلب نودی که تناژ خاکستری دارد را باید جدا کنار بگذارید.

 

چگونه رژ لب نود را به کار ببرید. 

زمانی که بهترین رژلب نود متناسب با تناژ پوست تان را انتخاب کردید، حالا زمان این است که دست به کار شوید و آن را به کار ببرید. با استفاده از یک خط لب که سایه رنگ شبیه به خط لب های طبیعی شما دارد، شروع کنید. زمانی که خط لب را کشیدید، هنوز از رژلب نود استفاده نکنید. با همان خط لب تمام بخش های لب تان را بکشید. این امر باعث می شود تا پایه مناسبی برای رژلب نود شما به وجود بیاید و اجازه می دهد تا برای مدت زمان بیشتری باقی بماند.

 

منبع مقاله: https://www.lorealparisusa.com/beauty-magazine/makeup/lip-makeup/nude-lipstick.aspx

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد امتیاز دهندگان : 0

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها