مجله آنلاین آرایشی و بهداشتی 70رنگ > مدرسه زیبایی > لب >  راهنمای انتخاب رنگ رژ لب

 راهنمای انتخاب رنگ رژ لب

۰
(۰)

راهنمای انتخاب رژ لب

اگر دوست دارید آرایشی غلیظ تر را امتحان کنید یک راه ساده این است که کمی رنگ به لبهایتان بدهید . برای اینکار میتوانید از رنگهای جسورانه ، جیغ و یا حتی خنثی استفاده کنید . در هر صورت رنگ رژ لب میتوانید تاثیری اساسی روی آرایش شما بگذارد ولی اگر به راحتی نمیتوانید از بین گزینه های متفاوت رنگ رژتان را انتخاب کنید میتوانید از این راهنما استفاده کنید .مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ به شما پرطرف دار ترین  رنگ رژلب  از جمله  طیف رنگ رژ نودو رزگلدوفوکسیا(ترکیب بنفش و صورتی )..پیشنهاد می کند.

 

نود

این رنگ رژ بهترین گزینه برای تکمیل آرایش و ایجاد هارمونی است ولی به شرطی که رنگ نود مناسب خود را پیدا کنید . خوشبختانه پوست شما هر رنگی هم که باشد رنگ رژ نود مناسب برای آن وجود دارد .

صورتی

صورتی محبوب ترین رنگ برای آرایش دخترانه است و همیشه حالتی زنانه و کلاسیک دارد و ظاهری جوان و کلاسیک را نشان میدهد . رنگ صورتی تنوع زیادی دارد و شما میتوانید از بین رنگ های  صورتی روشن ، صورتی جیغ، ملایم ، هلویی و غیره رنگی را که بیشتر به پوستتان می آید را انتخاب کنید .

 

رژ لب

نارنجی

نارنجی یک رنگ جیغ و روشن هست و بهترین گزینه برای فصل تابستان ، مخصوصا اگر کمی برنزه هم شده باشید . این رنگ به کسانیکه پوستی گرم دارند خیلی می آید .

 

رژلب

 

قرمز

هیچ رژ لبی به اندازه رژ لب قرمز کلاسیک نیست ، دلیلش هم این است که این رژ لب به همه می آید و یک رنک قدرتمند است . زمانیکه به اعتماد به نفس نیاز دارید و یا میخواهید به مراسمی خاص بروید میتوانید بسته به رنگ پوستتان از یک رژ لب قرمز با بیس آبی و یا نارنجی استفاده کنید .

رژ لب

توت بنفش

این رژ لب واقعا زیباست و به همه می آید . شاید به اندازه رژ نود و یا صورتی عادی نباشد ولی میتوانید کل روز از آن استفاده کنید . حتی میتوانید برای شروع اول یک رژ لب براق این رنگی شروع کنید . همینطور شما مجبور نیستید تنها از یک طیف رنگی توت استفاده کنید ، بلکه انواع توت های بنفش و قرمز تیره و روشن وجود دارند که میتوانید هر کدام را امتحان کنید .

رژ لب

فوکسیا(ترکیب بنفش و صورتی )

یکی از ترندهای محبوب آرایش نئونی هست . اگر هنوز آمادگی پیروی از این ترند را ندارید میتوانید از رنگ فوکسیه استفاده کنید . این رنگ براق و تا حدودی نئونی مانند است و توجه همه را جلب میکند .

 

جیگری

در فصل پاییز و تابستان رنگ های تیره محبوبیت بیشتری پیدا میکنند. شما میتوانید از بین رنگ های تیره جیگری رژی را که به رنگ پوستتان بیشتر می اید را انتخاب کنید .

مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ

 

بنفش

بنفش یکی از رنگ های محبوب سال ۲۰۱۹ است و این محبوبیت شامل رژ لب های بنفش هم میشود . اگر دوست دارید این ترند را امتحان کنید نیازی نیست که لباس بنفش بخرید و یا موهایتان را رنگ کنید ، تنها یک رژ لب بنفش بخرید و از زیبایی و تاثیری که در سبک شما دارد لذت ببرید .

 

قهوه ای

دهه ۹۰ برگشته !  این رژ لب که در دهه ۹۰ محبوبیت زیادی داشت دوباره طرفداران زیادی پیدا کرده  و شما هم میتوانید آن را امتحان کنید .

 

رز گلد

از اکسسوری گرفته تا گوشی و ماشین این رنگ گرم متالیک همه جا را پر کرده و اکنون به دنیای آرایش نیز راه پیدا کرده است و جزو ترندهای محبوبی شده که همه دوست دارند امتحان کنند .

.مجله آرایشی بهداشتی هفتاد رنگ

 

برای امتیازدهی بر روی ستاره ها کلیک کنید

میانگین امتیاز ۰ / ۵. تعداد امتیاز دهندگان : ۰

تاکنون امتیازی به این مطلب داده نشده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محصولات مرتبط

جهت یابی
مشاهده شده

به تازگی بازدید شده

بستن

دسته بندی ها